Tennisster Badosa een van de coronagevallen in bubbel Melbourne
MELBOURNE (ANP) - De Spaanse tennisster Paula Badosa is een van de coronagevallen in de 'tennisbubbel' in Melbourne. Dat heeft ze zelf via sociale media bekendgemaakt. De 23-jarige Badosa is de nummer 67 van de wereld.
"Ik heb slecht nieuws te melden: vandaag heb ik vernomen dat ik positief heb getest. Ik voel me niet goed en heb last van symptomen", schreef Badosa in een verklaring. "Ik ben naar een ander hotel overgebracht, waar ik onder medische begeleiding in isolatie verblijf. Ik hoop dat ik snel herstel."
De afgelopen dagen zouden meer spelers positief hebben getest, maar namen werden door de instanties en organisatie niet bekendgemaakt. Dinsdag ontkende toernooidirecteur Craig Tiley bovendien een verklaring van eerder op die dag waarin melding werd gemaakt van een aantal positief geteste tennissers. Woensdag kwam het nieuws dat opnieuw - of zoals Tiley beweert voor het eerst - tennissers een positieve test hebben afgeleverd.
Er bestaat onduidelijkheid over het aantal besmettingen. Meerdere uitslagen zijn bijgesteld, omdat het om restmateriaal van eerdere besmettingen gaat. De personen zijn dan niet besmettelijk.
De Australian Open begint op maandag 8 februari.
Meer uit Sport
POTENZA (ANP) - Igor Arrieta heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Spanjaard bezorgde UAE Team Emirates de tweede dagzege op rij door na 203 kilometer in Potenza de rit te winnen. Hij finishte voor medevluchter Afonso Eulálio uit Portugal in de finale waarin beide renners ten val kwamen en Arrieta zelfs nog verkeerd reed.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/DPA) - De NBA rouwt om het verlies van Jason Collins. De voormalige profbasketballer is op 47-jarige leeftijd overleden aan een hersentumor, meldt zijn familie. Collins kreeg tijdens zijn actieve carrière veel aandacht toen hij in 2013 als eerste speler in de Noord-Amerikaanse competitie openlijk uitkwam voor zijn homoseksualiteit.
12 uur geledenNÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
1 dag geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
1 dag geleden