Tennisster Azarenka eenvoudig naar eindstrijd in Ostrava
OSTRAVA (ANP) - Victoria Azarenka heeft zich met overtuiging geplaatst voor de eindstrijd van het WTA-toernooi van Ostrava. De als vierde geplaatste Wit-Russin liet de Griekse Maria Sakkari met 6-1 6-3 kansloos.
De 31-jarige Azarenka, de nummer 14 van de wereld, kan haar tweede titel van het jaar veroveren. Eind augustus won ze het WTA-toernooi van Cincinnati, dat eenmalig in New York werd gespeeld. Op de US Open reikte ze tot de finale.
In de finale neemt Azarenka het zondag op tegen haar landgenote Aryna Sabalenka, die de Amerikaanse Jennifer Brady met 6-4 6-4 versloeg. De als derde geplaatste Sabalenka baarde vrijdag opzien door tegen Sara Sorribes Tormo uit Spanje terug te komen na een 6-0 4-0-achterstand. Ze verloor in het restant zelfs geen game meer.
Het WTA-toernooi van Ostrava is het laatste grote toernooi op de WTA-kalender. Kiki Bertens besloot af te zien van deelname.
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
7 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
7 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
10 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
11 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden