Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Arantxa Rus uitgeschakeld op Australian Open

Tennisster Arantxa Rus uitgeschakeld op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Nederlandse tennisster Arantxa Rus is er niet in geslaagd de eerste ronde van de Australian Open door te komen. Ze verloor van de Servische Olga Danilovic met 4-6 4-6.

"Ik liep de hele wedstrijd achter de feiten aan. Ik baal enorm dat ik verloren heb", werd Rus bij de NOS geciteerd. Ze verloor meteen haar eerste opslaggame, brak terug, maar leverde in de zevende game opnieuw haar service in. Ook in de tweede set overkwam haar dat in de zevende game, waarna Danilovic na 1 uur en 37 minuten haar eerste wedstrijdpunt benutte.

"Ik vond mezelf in de tweede set wel iets beter spelen dan in de eerste set. Het is jammer dat ik gebroken werd en vervolgens serveerde zij de wedstrijd goed uit. Het lag dicht bij elkaar vandaag, het is zonde dat ik een paar belangrijke games niet pakte", zei ze tegen de NOS.

Tweede ronde

Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp komen dinsdag in actie op het eerste grandslamtoernooi van dit jaar. Griekspoor opent tegen de Poolse nummer 18 van de wereld Hubert Hurkacz. Van de Zandschulp moet in zijn eerste partij zien af te rekenen met Alex de Minaur, de Australische nummer 8 op de wereldranglijst. Die partij is de eerste avondwedstrijd in de Rod Laver Arena en begint om 09.00 uur Nederlandse tijd.

Suzan Lamens bereikte op de openingsdag al de tweede ronde. Ze neemt het woensdag op tegen de Zwitserse Belinda Bencic.

Meer uit Sport

Paralympische Spelen in Cortina beëindigd

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.

1 uur geleden
Djokovic meldt zich af voor mastertoernooi van Miami

MIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.

2 uur geleden
Xandra Velzeboer voor de vierde keer wereldkampioene op 500 meter

MONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.

2 uur geleden
Shorttracker Jens van 't Wout grijpt op WK zilver op 1000 meter

MONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.

2 uur geleden
Xandra Velzeboer pakt op WK shorttrack zilver op 1500 meter

MONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.

3 uur geleden
TeamNL op negende plaats in medaillespiegel Paralympische Spelen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.

4 uur geleden
Vingegaard wint Parijs-Nice, slotrit voor Fransman Martinez

NICE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de Franse etappekoers Parijs-Nice gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike zag zijn leidende positie niet meer in gevaar komen in de slotetappe met start en finish in Nice. Hij moest na 129 kilometer de ritzege laten aan de Fransman Lenny Martinez van Bahrain-Victorious en eindigde als tweede.

7 uur geleden