Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Arantxa Rus uitgeschakeld op Australian Open

Tennisster Arantxa Rus uitgeschakeld op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Nederlandse tennisster Arantxa Rus is er niet in geslaagd de eerste ronde van de Australian Open door te komen. Ze verloor van de Servische Olga Danilovic met 4-6 4-6.

"Ik liep de hele wedstrijd achter de feiten aan. Ik baal enorm dat ik verloren heb", werd Rus bij de NOS geciteerd. Ze verloor meteen haar eerste opslaggame, brak terug, maar leverde in de zevende game opnieuw haar service in. Ook in de tweede set overkwam haar dat in de zevende game, waarna Danilovic na 1 uur en 37 minuten haar eerste wedstrijdpunt benutte.

"Ik vond mezelf in de tweede set wel iets beter spelen dan in de eerste set. Het is jammer dat ik gebroken werd en vervolgens serveerde zij de wedstrijd goed uit. Het lag dicht bij elkaar vandaag, het is zonde dat ik een paar belangrijke games niet pakte", zei ze tegen de NOS.

Tweede ronde

Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp komen dinsdag in actie op het eerste grandslamtoernooi van dit jaar. Griekspoor opent tegen de Poolse nummer 18 van de wereld Hubert Hurkacz. Van de Zandschulp moet in zijn eerste partij zien af te rekenen met Alex de Minaur, de Australische nummer 8 op de wereldranglijst. Die partij is de eerste avondwedstrijd in de Rod Laver Arena en begint om 09.00 uur Nederlandse tijd.

Suzan Lamens bereikte op de openingsdag al de tweede ronde. Ze neemt het woensdag op tegen de Zwitserse Belinda Bencic.

Meer uit Sport

Tennisser Wawrinka kondigt einde carrière aan

DEN HAAG (ANP) - De Zwitserse tennisser Stan Wawrinka heeft het einde van zijn carrière aangekondigd. De drievoudig grandslamwinnaar blijft nog één jaar actief, meldt hij op social media. "Elk boek heeft een einde nodig. Het is tijd om het laatste hoofdstuk van mijn carrière als professioneel tennisser te schrijven. 2026 wordt mijn laatste jaar op de tour."

8 uur geleden
Drie coureurs met nieuw startnummer in Formule 1

LONDEN (ANP) - Drie coureurs rijden volgend seizoen met een nieuw startnummer in de Formule 1. Dat blijkt uit de inschrijflijst die de internationale autosportfederatie heeft vrijgegeven.

10 uur geleden
Skeletonster Bos achtste bij wereldbekerwedstrijd in Letland

SIGULDA (ANP) - Het is skeletonster Kimberley Bos opnieuw niet gelukt op het erepodium te eindigen van een wereldbekerwedstrijd. De 32-jarige Edese kwam vrijdag in Sigulda in Letland niet verder dan de achtste plaats. Een dag eerder eindigde regerend wereldkampioene Bos als vijfde.

11 uur geleden
Doets vecht zich terug en bereikt tweede ronde op WK darts

LONDEN (ANP) - Darter Kevin Doets heeft in Londen de tweede ronde van het WK darts bereikt. In Alexandra Palace vocht de 27-jarige Nederlander zich terug van een 0-1-achterstand en versloeg de Brit Matthew Dennant met 3-1.

12 uur geleden
KNSB geeft 4 januari olympische schaatsselectie door aan NOC*NSF

UTRECHT (ANP) - De KNSB geeft uiterlijk 4 januari aan sportkoepel NOC*NSF door welke achttien langebaanschaatsers Nederland in februari bij de Olympische Spelen in Milaan vertegenwoordigen. Dat meldt de schaatsbond vrijdag bij de bekendmaking van de selectievolgorde voor het olympisch kwalificatietoernooi. Dat vindt plaats van 26 tot en met 30 december in Thialf.

12 uur geleden
Van Empel vertrekt bij Visma - Lease a Bike en neemt pauze

DEN BOSCH (ANP) - Veldrijdster Fem van Empel vertrekt per 1 januari bij Visma - Lease a Bike en stopt voor onbepaalde tijd met haar professionele wielercarrière. Dat meldt de wielerploeg in een persbericht.

14 uur geleden
Van Gerwen moeizaam naar tweede ronde van WK darts

LONDEN (ANP) - Michael van Gerwen heeft na een moeizame partij de tweede ronde van het WK darts in Londen bereikt. De 36-jarige drievoudig wereldkampioen won in Alexandra Palace met 3-1 in sets van de Japanner Mitsuhiko Tatsunami.

1 dag geleden