Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Andrejeva (17) nu ook finaliste op Indian Wells

Tennisster Andrejeva (17) nu ook finaliste op Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft de finale bereikt op het tennistoernooi van Indian Wells. De pas 17-jarige Russische versloeg in haar halve finale de Poolse Iga Swiatek in drie sets: 7-6 (1) 1-6 6-3. Vorige maand werd Andrejeva in Dubai al de jongste winnares ooit van een WTA-1000-toernooi. In het Californische Indian Wells, een toernooi met dezelfde status, neemt ze het in de finale op tegen de Belarussische Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de plaatsingslijst.

Andrejeva is als negende geplaatst. Ze voorkwam met haar zege dat Swiatek in de race bleef om de eerste vrouw te worden die het hoog aangeschreven toernooi drie keer wint.

Sabalenka had weinig moeite met de Amerikaanse Madison Keys: 6-0 6-1. Het was een revanche voor de 26-jarige Belarussische voor haar nederlaag tegen Keys in de finale van de Australian Open eerder dit jaar.

Tiebreak

Andrejeva had Swiatek in Dubai ook al verslagen, toen in de kwartfinales. De Poolse begon sterk, maar kon het verschil in de eerste set niet maken. Een tiebreak was nodig. "Ik ging erin alsof het de laatste tiebreak van mijn leven was", vertelde Andrejeva in het interview na afloop op de baan. "Mijn service liep goed, ik kreeg vertrouwen." In de tweede set werd ze vervolgens overklast. "Het was een beetje raar, ik kon niks met haar diepe slagen. Maar ik heb me herpakt en ben trots."

Sabalenka had tijd nodig gehad om te herstellen van haar nederlaag op de Australian Open. "Als ik vandaag weer zou verliezen zou dat in mijn hoofd gaan zitten. Ik wilde niet dat dat zou gebeuren", vertelde ze na haar duidelijke zege op Keys. "Ik denk dat ik met name tactisch echt goed heb gespeeld."

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.

11 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

11 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

14 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

14 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

14 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

20 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden