Tennisster Andreescu verslaat Raducanu in Miami
MIAMI (ANP) - De Canadese tennisster Bianca Andreescu heeft de Britse Emma Raducanu verslagen in de eerste ronde van het masterstoernooi in Miami. Andreescu was met 6-3 3-6 6-2 te sterk.
De twee speelsters wonnen in het verleden beiden de US Open. Andreescu pakte de titel op het grandslamtoernooi in 2019 en Raducanu in 2021. Ze zijn allebei op de weg terug na blessureleed en bleken in Miami aan elkaar gewaagd.
De 22-jarige Andreescu had een sterke start met de winst in de eerste set. Maar de twee jaar jongere Raducanu kwam daarna goed terug en bracht de stand in sets op gelijke hoogte. In de beslissende set kwam Andreescu in de eerste game met 0-40 achter, maar slaagde er toch in de game te pakken. Ze liep daarna uit naar 4-2 en maakte het met 6-2 af.
"Ik wilde het beste van mezelf laten zien. Ik denk dat ik dat heb gedaan. Ik ben positief gebleven en heb nooit opgegeven. Daarmee heb ik denk ik het verschil gemaakt", zei Andreescu. Ze neemt het in de tweede ronde op tegen de als zevende geplaatste Griekse Maria Sakkari.
Meer uit Sport
OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
3 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Tadej Pogacar kijkt na zijn overwinning in de Ronde van Vlaanderen uit naar de volgende koers. Over een week kan de Sloveen in Parijs-Roubaix geschiedenis schrijven door als eerste wielrenner ooit alle vijf de zogenoemde monumenten op rij te winnen. "De motivatie is hoog, de druk is laag", grapte Pogacar na de Ronde van Vlaanderen. "Net als de druk in de banden."
4 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering moest diep gaan in de finale van de Ronde van Vlaanderen, zei de Nederlandse winnares van de voorjaarsklassieker in het flashinterview na de wedstrijd. "Het was heel zwaar", zei Vollering. "Ik dacht alleen maar, ik moet zo hard mogelijk blijven gaan. Het lijden is eindelijk voorbij."
4 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering is zondag de zevende Nederlandse vrouw geworden die de Ronde van Vlaanderen heeft gewonnen. Op de Oude Kwaremont zette ze aan en niemand kon de Europees kampioen volgen. Het is de eerste Nederlandse zege in vijf jaar tijd.
4 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Demi Vollering (29) heeft de Ronde van Vlaanderen bij de vrouwen gewonnen. De Nederlandse renster van FDJ United - SUEZ was zondag verreweg de sterkste. Het was de eerste keer dat Vollering de Ronde van Vlaanderen won. Een tweede plaats in 2023 was haar beste prestatie tot dusver in de Belgische voorjaarsklassieker. Puck Pieterse werd derde achter Pauline Ferrand-Prévot.
5 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Mathieu van der Poel kan zich neerleggen bij zijn tweede plaats achter Tadej Pogacar in de Ronde van Vlaanderen. "Ik heb een probleem, er rijdt een fenomeen rond", zei de Nederlander kort na de wedstrijd in een flashinterview bij Sporza. "Ik heb alles gedaan wat ik moest doen, er was gewoon één iemand sterker."
5 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Met zijn derde overwinning in de Ronde van Vlaanderen is Tadej Pogacar gedeeld recordhouder van die koers geworden. De Sloveen deelt de eer met onder anderen Mathieu van der Poel, Tom Boonen en Fabian Cancellara. In totaal wonnen acht mannen de Ronde drie keer. Pogacar was in 2023 en 2025 ook de beste in Vlaanderen.
5 uur geleden