Tennisster Andreescu verslaat Raducanu in Miami
MIAMI (ANP) - De Canadese tennisster Bianca Andreescu heeft de Britse Emma Raducanu verslagen in de eerste ronde van het masterstoernooi in Miami. Andreescu was met 6-3 3-6 6-2 te sterk.
De twee speelsters wonnen in het verleden beiden de US Open. Andreescu pakte de titel op het grandslamtoernooi in 2019 en Raducanu in 2021. Ze zijn allebei op de weg terug na blessureleed en bleken in Miami aan elkaar gewaagd.
De 22-jarige Andreescu had een sterke start met de winst in de eerste set. Maar de twee jaar jongere Raducanu kwam daarna goed terug en bracht de stand in sets op gelijke hoogte. In de beslissende set kwam Andreescu in de eerste game met 0-40 achter, maar slaagde er toch in de game te pakken. Ze liep daarna uit naar 4-2 en maakte het met 6-2 af.
"Ik wilde het beste van mezelf laten zien. Ik denk dat ik dat heb gedaan. Ik ben positief gebleven en heb nooit opgegeven. Daarmee heb ik denk ik het verschil gemaakt", zei Andreescu. Ze neemt het in de tweede ronde op tegen de als zevende geplaatste Griekse Maria Sakkari.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer is vol ongeloof na het winnen van haar tweede gouden shorttrackmedaille in Milaan op de Olympische Winterspelen. "Ik heb er geen woorden voor, ik vind het echt niet normaal", zei Velzeboer na de finale van de 1000 meter tegen de NOS.
13 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
45 minuten geledenLIWA PALACE (ANP) - Isaac del Toro heeft de eerste etappe van de UAE Tour gewonnen. De Mexicaan van UAE Team Emirates was de snelste in de oplopende laatste kilometer van een verder vlakke etappe. De Nederlandse sprinter Cees Bol snelde naar plek twee.
47 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de derde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.
51 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft in Milaan haar tweede olympische titel gewonnen. De 24-jarige Nederlandse was maandag de snelste in de finale van de 1000 meter. Donderdag behaalde Velzeboer al goud op de 500 meter.
56 minuten geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackmannen hebben zich na twaalf jaar weer geplaatst voor de finale van de olympische aflossing. Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat eindigden in de tweede halve finale in Milaan als tweede, achter Zuid-Korea.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De shorttrackers starten bij de Olympische Spelen in Milaan in de halve finale van de aflossing met Jens van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat. Melle van 't Wout is reserve.
1 uur geleden