Tennissers VS winnen United Cup
SYDNEY (ANP) - Taylor Fritz heeft de Verenigde Staten zondag de winst bezorgd in de eerste editie van de United Cup, een landenwedstrijd voor gemengde tennisteams. Fritz versloeg de Italiaan Matteo Berrettini waardoor de Amerikaanse tennissers het derde en beslissende punt veroverden.
Voordat Fritz de baan op moest in Sydney hadden Jessica Pegula en Frances Tiafoe de VS al een comfortabele 2-0-voorsprong bezorgd. Pegula versloeg Martina Trevisan in 6-4 en 6-2. Tiafoe zag na winst van de eerste set (6-2) zijn tegenstander Lorenzo Musetti opgeven.
De partij tussen Fritz en Berrettini leverde twee keer een tiebreak op, beide keren gewonnen door de Amerikaan: 7-6 (4) 7-6 (6). Aan het toernooi namen achttien landen deel. Wedstrijden bestonden telkens uit twee enkelspelen bij zowel de mannen als vrouwen en een gemengd dubbel. Het toernooi geldt als voorbereiding op de Australian Open. Het eerste grandslamtoernooi van het jaar begint op 16 januari.
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.
1 uur geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.
3 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.
9 uur geledenOUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."
23 uur geleden