Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissers verdrietig en terneergeslagen na 'achtbaan'

Tennissers verdrietig en terneergeslagen na 'achtbaan'

TOKIO (ANP) - De Nederlandse tennissers zijn "verdrietig en terneergeslagen" na de positieve coronatest van Jean-Julien Rojer. Omdat de dubbelspecialist positief heeft getest, hebben de Nederlandse tennissers zich teruggetrokken uit het gemengd dubbelspel.

"Deze dag is een achtbaan", aldus coach Marco Kroes, samen met Elise Tamaëla verantwoordelijk voor de Nederlandse tennissers. "We werden maandagochtend overdonderd door het nieuws van de teammanager. We waren allemaal sprakeloos, want we zijn zo hecht met deze groep."

Volgens Kroes had Rojer zondagavond "een droge hoest". Hij was toeschouwer bij de eersterondepartij van Kiki Bertens en Demi Schuurs, waar ook chef de mission Pieter van den Hoogenband aanwezig was. Op de tribune droegen alle Nederlanders een mondkapje, in tegenstelling tot het kamp van de tegenstanders.

Alles aan gedaan

"We hebben er alles aan gedaan om een positieve test te voorkomen. We zijn continu getest, hadden continu onze mondkapjes op. Meer kunnen we niet doen. Angst om besmet te raken is er zeker niet geweest", aldus de coach.

Kroes heeft reeds contact gehad met de 39-jarige Rojer. "We hebben hem gesproken op de app en telefonisch. Hij is erg verdrietig. Het waren zijn laatste Spelen en hij stond goed te spelen. Met alle overgebleven teams hadden we echt ambities. Als dit gebeurt, dan breekt er wel wat, ja."

Meer uit Sport

Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

2 uur geleden
Koning en koningin zijn trots op Olympische prestaties

DEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.

3 uur geleden
Velzeboer en Bergsma dragen vlag bij slotceremonie amfitheater in

VERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.

4 uur geleden
Sluitingsceremonie Winterspelen in Verona van start

VERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.

4 uur geleden
Springruiter Greve boekt derde wereldbekerzege van het seizoen

GÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.

5 uur geleden
VS verslaan Canada in olympische ijshockeyfinale in extra tijd

MILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.

8 uur geleden
NOC*NSF wil mislukte ploegenachtervolging 'goed evalueren'

MILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.

8 uur geleden