Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissers van Team World winnen voor het eerst de Laver Cup

Tennissers van Team World winnen voor het eerst de Laver Cup

LONDEN (ANP) - De tennissers van Team World hebben voor het eerst de Laver Cup gewonnen. De Amerikaan Frances Tiafoe haalde de beslissende punten binnen voor het team van captain John McEnroe, door Stefanos Tsitsipas te verslaan. De Griek liet in de tweede set vier matchpoints onbenut en verloor uiteindelijk via een matchtiebreak: 1-6 7-6 (11) 10-8.

Tiafoe (24) verdiende zo 3 punten, waarmee Team World met nog één partij te gaan tegen Team Europa op een onoverbrugbare voorsprong van 13-8 kwam. De Europese tennissers stonden na twee dagen met 8-4 voor, maar verloren op de slotdag vooralsnog alle partijen. Op de laatste dag van het toernooi is iedere zege 3 punten waard.

De Europese tennissers hadden de eerste vier edities van de Laver Cup gewonnen. Ondanks de aanwezigheid van Rafael Nadal, Novak Djokovic, Andy Murray en de afscheid nemende Roger Federer moest de ploeg van Borg het in The O2 in Londen nu afleggen tegen het team met tennissers uit de rest van de wereld.

Meer uit Sport

Bokslegenden Mayweather en Pacquiao keren terug in de ring

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Amerikaan Floyd Mayweather en Filipijn Manny Pacquiao treffen elkaar in september voor een professionele bokswedstrijd in Las Vegas. Dat maakte Netflix maandag bekend.

3 uur geleden
Skilegende Vonn: dokter heeft mijn been gered

BERLIJN (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn heeft dokter Tom Hackett van de Amerikaanse ploeg voor de Winterspelen bedankt voor het redden van haar been. "Hij heeft voorkomen dat mijn been geamputeerd moest worden", zegt de Amerikaanse in een video op Instagram.

8 uur geleden
NOC*NSF tegen deelname sporters Paralympics onder Russische vlag

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF betreurt het als Russische en Belarussische sporters onder hun eigen vlag meedoen aan de Paralympische Spelen. Dat heeft een woordvoerder van de Nederlandse sportkoepel aan het ANP laten weten. NOC*NSF wacht vooralsnog verdere besluitvorming over de kwestie af voordat ze een eventuele bestuurlijke boycot aankondigen. "Tegen deelname onder een neutrale vlag hebben wij geen bezwaar", aldus een woordvoerster. "Maar dan wel onder voorwaarden die ook golden bij de Olympische Spelen. Dus zonder deelname van ex-militairen."

8 uur geleden
Bergsma: olympisch schaatsen van 2030 in Thialf mooie kans

AMSTERDAM (ANP) - Jorrit Bergsma vindt het een mooie kans voor Nederland om het olympisch schaatstoernooi van 2030 in Thialf te organiseren. Dat zei de 40-jarige schaatser na aankomst op Schiphol. Samen met een groot deel van de Nederlandse olympische ploeg arriveerde hij daar maandagmiddag vanuit Milaan, waar hij op de Olympische Spelen goud op de massastart en brons op de 10 kilometer veroverde.

10 uur geleden
Shorttracker Van 't Wout verbaasd door ontvangst op Schiphol

AMSTERDAM (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout was na zijn aankomst op Schiphol verbaasd door de ontvangst. "Volgens mij heeft het hier heel erg geleefd", zei de 24-jarige shorttracker in een aankomsthal van Schiphol waar de Nederlandse olympische sporters maandagmiddag juichend werden onthaald door zeker honderd mensen.

10 uur geleden
Tennisser Etcheverry verovert in Rio de Janeiro eerste ATP-titel

RIO DE JANEIRO (ANP) - Tomás Martín Etcheverry heeft op het tennistoernooi van Rio de Janeiro zijn eerste ATP-titel veroverd. De 26-jarige Argentijn versloeg in de finale de Chileen Alejandro Tabilo met 3-6 7-6 (3) 6-4.

16 uur geleden
Olympische vlam uit, Milaan geeft Spelen over aan Franse Alpen

VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.

1 dag geleden