Tennissers Tsitsipas en Roeblev eenvoudig verder in Rotterdam
ROTTERDAM (ANP) - Stefanos Tsitsipas en Andrej Roeblev hebben zich met overtuiging geplaatst voor de kwartfinales van het ABN AMRO World Tennis Tournament. Beide titelkandidaten wonnen in Rotterdam hun partij in twee sets. De als eerste geplaatste Griek Tsitsipas was met 6-4 6-1 te sterk voor Ilja Ivasjka uit Belarus, de Rus Roeblev liet de Zuid-Koreaan Kwon Soon-woo met 6-3 6-3 kansloos.
Tsitsipas had het in de beginfase moeilijk met Ivasjka, de nummer 48 van de wereld. Na een slordige game op 5-4 was het verzet van de speler uit Belarus verbroken. De tweede set was al na 25 minuten afgelopen.
De 23-jarige Tsitsipas doet al voor de zesde keer mee in Rotterdam, maar alleen vorig jaar wist de nummer 4 van de wereld verder te komen dan de tweede ronde.
Eerder op de dag was Roeblev in een uur en 20 minuten klaar met Kwon, die hij drie keer wist te breaken. De als tweede geplaatste Rus won liefst 30 van de 32 punten op zijn eerste opslag.
Tsitsipas en Roeblev gelden als titelkandidaten in Ahoy. Ze troffen elkaar vorig jaar in de halve finales. Roeblev (24) pakte uiteindelijk de titel in Rotterdam.
Meer uit Sport
HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
1 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
2 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
5 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
21 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geleden