Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissers Tsitsipas en Roeblev eenvoudig verder in Rotterdam

Tennissers Tsitsipas en Roeblev eenvoudig verder in Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Stefanos Tsitsipas en Andrej Roeblev hebben zich met overtuiging geplaatst voor de kwartfinales van het ABN AMRO World Tennis Tournament. Beide titelkandidaten wonnen in Rotterdam hun partij in twee sets. De als eerste geplaatste Griek Tsitsipas was met 6-4 6-1 te sterk voor Ilja Ivasjka uit Belarus, de Rus Roeblev liet de Zuid-Koreaan Kwon Soon-woo met 6-3 6-3 kansloos.

Tsitsipas had het in de beginfase moeilijk met Ivasjka, de nummer 48 van de wereld. Na een slordige game op 5-4 was het verzet van de speler uit Belarus verbroken. De tweede set was al na 25 minuten afgelopen.

De 23-jarige Tsitsipas doet al voor de zesde keer mee in Rotterdam, maar alleen vorig jaar wist de nummer 4 van de wereld verder te komen dan de tweede ronde.

Eerder op de dag was Roeblev in een uur en 20 minuten klaar met Kwon, die hij drie keer wist te breaken. De als tweede geplaatste Rus won liefst 30 van de 32 punten op zijn eerste opslag.

Tsitsipas en Roeblev gelden als titelkandidaten in Ahoy. Ze troffen elkaar vorig jaar in de halve finales. Roeblev (24) pakte uiteindelijk de titel in Rotterdam.

Meer uit Sport

Kimberley Bos en Jens van 't Wout vlaggendragers bij Winterspelen

ARNHEM (ANP) - De olympische sporters Kimberley Bos (skeleton) en Jens van 't Wout (shorttrack) zijn aangewezen als de Nederlandse vlaggendragers bij de Winterspelen. Dat heeft chef de mission Carl Verheijen van TeamNL zondag bekendgemaakt. De openingsceremonie van de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo vindt vrijdag 6 februari plaats.

5 uur geleden
Nederlandse springruiters grijpen naast zege in Jumping Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse springruiters zijn er niet in geslaagd de Grote Prijs van Jumping Amsterdam te winnen. Kim Emmen eindigde in de barrage van de wereldbekerwedstrijd in de Amsterdamse RAI als beste Nederlandse ruiter als zevende. De zege ging naar de Fransman Julien Épaillard, die met een tijd van 39,87 seconden sneller was dan de Zwitser Alain Jufer en de Belg Niels Bruynseels.

6 uur geleden
Schaatssters winnen teamsprint in Inzell, mannen derde

INZELL (ANP) - De Nederlandse schaatssters hebben de laatste wereldbeker van het seizoen afgesloten met een overwinning op de teamsprint. Marrit Fledderus, Naomi Verkerk en Isabel Grevelt waren in Inzell met 1.25,52 sneller dan de teams van Canada en Duitsland.

7 uur geleden
Van der Poel wint wereldbeker na machtsvertoon in Hoogerheide

HOOGERHEIDE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft voor eigen publiek in het Brabantse Hoogerheide ook de laatste wereldbekerwedstrijd van het veldritseizoen gewonnen. In zijn thuisrace zette de zevenvoudig wereldkampioen al in de derde ronde aan, waarna zijn concurrentie wederom het nakijken had. Van der Poel verzekerde zich zo van zijn tweede eindzege in de wereldbeker.

7 uur geleden
Schaatser Bergsma wint klassement massastart, zege voor Jilek

INZELL (ANP) - Jorrit Bergsma heeft het eindklassement van de wereldbeker op de massastart dit seizoen gewonnen. De zege in de laatste wedstrijd in het Duitse Inzell ging naar Metodej Jilek uit Tsjechië. Die voltooide een lange solo en bleef het peloton voor. Mathieu Belloir uit Frankrijk werd tweede en Andrea Giovannini uit Italië derde.

8 uur geleden
Groenewoud wint laatste massastart in aanloop naar de Spelen

INZELL (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell de laatste massastart voor de Olympische Spelen gewonnen. De regerend wereldkampioene was na zestien ronden oppermachtig in de sprint. Valérie Maltais uit Canada werd tweede en de Amerikaanse Mia Manganello werd derde.

8 uur geleden
Schaatser De Boo vierde op 500 meter na rit met val Kosjkin

INZELL (ANP) - Jenning de Boo is bij de laatste test voor de Olympische Spelen als vierde geëindigd op de 500 meter bij de laatste wereldbeker in Inzell. De regerend wereldkampioen kwam tot 34,37 en moest daarmee Jordan Stolz en de Polen Damian Zurek en Marek Kania voor zich dulden. Zurek klopte Stolz in een baanrecord van 34,06 tegen 34,10 voor Stolz.

8 uur geleden