Tennissers Tsitsipas en Fritz naar vierde ronde in Miami
MIAMI (ANP) - De tennissers Stefanos Tsitsipas en Taylor Fritz hebben zonder problemen de vierde ronde bereikt van het masterstoernooi in Miami. De Griek Tsitsipas, nummer 5 van de wereld, versloeg de Australiër Alex de Minaur in twee sets: 6-4 6-3. De Amerikaan Fritz zette de volgende stap in zijn jacht op de 'Sunshine Double' door te winnen van zijn landgenoot Tommy Paul: 7-6 (2) 6-4.
Fritz schreef onlangs het masterstoernooi van Indian Wells op zijn naam. Hij moet nog vier partijen winnen om de Sunshine Double, zoals het winnen van de toernooien van Indian Wells en Miami heet, binnen te halen. Fritz neemt het in de vierde ronde op tegen de Serviër Miomir Kecmanovic.
"Ik verwacht niet dat ik dit toernooi ook win, maar je weet het nooit'́', zei de 24-jarige Amerikaan, opgeklommen naar de dertiende plaats op de wereldranglijst. "Ik had ook nooit gedacht dat ik Indian Wells zou winnen, tot ik op matchpoint stond in de finale.'́' Tsitsipas gaat met de Spaanse tiener Carlos Alcaraz strijden om een plek in de kwartfinales.
De vrouwen zijn in Miami al aanbeland bij de kwartfinales. Paula Badosa schaarde zich als laatste bij de laatste acht met een zege op de 16-jarige Linda Fruhvirtova uit Tsjechië: 6-2 6-3. De Spaanse nummer 6 van de wereld neemt het nu op tegen de Amerikaanse Jessica Pegula.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.
36 minuten geledenORBE (ANP) - Wielrenner Dorian Godon heeft zijn tweede zege geboekt in de Ronde van Romandië. De Franse kampioen van Ineos Grenadiers was na 176 kilometer de beste in een sprint van een uitgedund peloton. Hij versloeg Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland en Valentin Paret-Peintre uit Frankrijk. De Sloveense wereldkampioen en geletruidrager Tadej Pogacar werd vierde.
4 uur geledenMADRID (ANP) - Jannik Sinner staat voor het eerst in de finale van het tennistoernooi van Madrid. In de halve finale was de Italiaanse nummer 1 van de wereld in twee sets te sterk voor de Fransman Arthur Fils: 6-2 6-4.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Kimi Antonelli ziet de recente aanpassingen in het motorreglement van de Formule 1 als een stap vooruit. Dat zei de 19-jarige leider in de WK-stand bij een persmoment in aanloop naar de Grote Prijs van Miami van zondag.
1 dag geledenVUCHERENS (ANP) - Tadej Pogacar heeft na de eerste ook de tweede etappe van de Ronde van Romandië gewonnen. De wereldkampioen uit Slovenië was de snelste in de sprint van een uitgedund peloton na een heuvelachtige rit naar Vucherens. Hij versloeg de Fransman Dorian Godon, die dinsdag de proloog won. Finn Fisher-Black uit Nieuw-Zeeland werd derde.
1 dag geledenMADRID (ANP) - De Belgische tennisser Alexander Blockx heeft titelverdediger Casper Ruud uitgeschakeld in de kwartfinale van het masterstoernooi van Madrid. De 21-jarige Blockx, 69e op de wereldranglijst, had aan twee sets genoeg tegen de Noorse nummer 15 van de wereld: 6-4 6-4.
1 dag geledenBENIMANTELL (ANP) - Mathieu van der Poel rijdt deze zomer de Tour de France. Dat zei de Nederlandse wielrenner in een interview met de Spaanse sportkrant AS. Ook is het volgens Van der Poel "zeer goed mogelijk" dat hij eind augustus in actie komt op het wereldkampioenschap mountainbike.
1 dag geleden