Tennissers Tsitsipas en Fritz naar vierde ronde in Miami
MIAMI (ANP) - De tennissers Stefanos Tsitsipas en Taylor Fritz hebben zonder problemen de vierde ronde bereikt van het masterstoernooi in Miami. De Griek Tsitsipas, nummer 5 van de wereld, versloeg de Australiër Alex de Minaur in twee sets: 6-4 6-3. De Amerikaan Fritz zette de volgende stap in zijn jacht op de 'Sunshine Double' door te winnen van zijn landgenoot Tommy Paul: 7-6 (2) 6-4.
Fritz schreef onlangs het masterstoernooi van Indian Wells op zijn naam. Hij moet nog vier partijen winnen om de Sunshine Double, zoals het winnen van de toernooien van Indian Wells en Miami heet, binnen te halen. Fritz neemt het in de vierde ronde op tegen de Serviër Miomir Kecmanovic.
"Ik verwacht niet dat ik dit toernooi ook win, maar je weet het nooit'́', zei de 24-jarige Amerikaan, opgeklommen naar de dertiende plaats op de wereldranglijst. "Ik had ook nooit gedacht dat ik Indian Wells zou winnen, tot ik op matchpoint stond in de finale.'́' Tsitsipas gaat met de Spaanse tiener Carlos Alcaraz strijden om een plek in de kwartfinales.
De vrouwen zijn in Miami al aanbeland bij de kwartfinales. Paula Badosa schaarde zich als laatste bij de laatste acht met een zege op de 16-jarige Linda Fruhvirtova uit Tsjechië: 6-2 6-3. De Spaanse nummer 6 van de wereld neemt het nu op tegen de Amerikaanse Jessica Pegula.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen kijkt ondanks zijn moeizame start aan het Formule 1-seizoen uit naar de Grote Prijs van Japan komend weekend, die hij vanwege de snelle bochten "een van zijn favorieten" noemt. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull begon het seizoen deze week in Australië met een zesde plek en viel een kleine twee weken geleden uit in China.
3 uur geledenHAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.
22 uur geledenLILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.
22 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
2 dagen geleden