Tennissers Tsitsipas en Fritz naar vierde ronde in Miami
MIAMI (ANP) - De tennissers Stefanos Tsitsipas en Taylor Fritz hebben zonder problemen de vierde ronde bereikt van het masterstoernooi in Miami. De Griek Tsitsipas, nummer 5 van de wereld, versloeg de Australiër Alex de Minaur in twee sets: 6-4 6-3. De Amerikaan Fritz zette de volgende stap in zijn jacht op de 'Sunshine Double' door te winnen van zijn landgenoot Tommy Paul: 7-6 (2) 6-4.
Fritz schreef onlangs het masterstoernooi van Indian Wells op zijn naam. Hij moet nog vier partijen winnen om de Sunshine Double, zoals het winnen van de toernooien van Indian Wells en Miami heet, binnen te halen. Fritz neemt het in de vierde ronde op tegen de Serviër Miomir Kecmanovic.
"Ik verwacht niet dat ik dit toernooi ook win, maar je weet het nooit'́', zei de 24-jarige Amerikaan, opgeklommen naar de dertiende plaats op de wereldranglijst. "Ik had ook nooit gedacht dat ik Indian Wells zou winnen, tot ik op matchpoint stond in de finale.'́' Tsitsipas gaat met de Spaanse tiener Carlos Alcaraz strijden om een plek in de kwartfinales.
De vrouwen zijn in Miami al aanbeland bij de kwartfinales. Paula Badosa schaarde zich als laatste bij de laatste acht met een zege op de 16-jarige Linda Fruhvirtova uit Tsjechië: 6-2 6-3. De Spaanse nummer 6 van de wereld neemt het nu op tegen de Amerikaanse Jessica Pegula.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.
31 minuten geledenUTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.
35 minuten geledenMELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.
3 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting is voor het eerst Nederlands kampioen sprint geworden. In Thialf won ze alle vier de afstanden. Op de eerste dag reed ze zowel op de 500 meter als de 1000 meter een persoonlijk record. Op de afsluitende 1000 meter op zondag was ze met 1.14,10 weer ruim de snelste.
21 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Atlete Lieke Klaver is in Apeldoorn Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. In een tijd van 51,28 was ze de snelste, voor Myrte van der Schoot in een persoonlijk record van 51,33. Eveline Saalberg werd derde in 52,26.
22 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Atleet Jonas Phijffers is Nederlands kampioen geworden op de 400 meter indoor. Hij won in een tijd van 45,57, ruim twee tienden van een seconde langzamer dan het nationale record dat hij vorige week ook in Apeldoorn liep.
22 uur geleden