Tennissers Sinner en Medvedev door in Miami, Ruud uitgeschakeld
MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich geplaatst voor de kwartfinale van het masterstoernooi van Miami. De 22-jarige Italiaan was met 6-4 6-3 te sterk voor Christopher O'Connell uit Australië.
Sinner verloor meteen zijn eerste servicegame, maar hij herstelde het foutje met twee breaks aan het einde van de set. Na een snelle 3-0-voorsprong in de tweede set haalde de nummer 3 van de wereld de winst eenvoudig binnen.
Sinner treft in de kwartfinale de Tsjech Tomas Machac, die Matteo Arnaldi uit Italië met 6-3 6-3 versloeg.
De Noor Casper Ruud, de mondiale nummer 8, werd uitgeschakeld door de Chileen Nicolas Jarry: 6-7 (3) 3-6. De Russische nummer 4 van de wereld, Daniil Medvedev, won met 7-6 (5) 6-0 van de Duitser Dominik Koepfer.
Meer uit Sport
INZELL (ANP) - Joep Wennemars is bij de wereldbekerwedstrijden schaatsen in Inzell als derde geëindigd op de 1000 meter. De regerend wereldkampioen op de kilometer moest met 1.07,23 zijn meerdere erkennen in de Amerikaan Jordan Stolz. Die won in een nieuw baanrecord van 1.06,83 en schreef na de klassementen op de 500 en 1500 meter het derde wereldbekerklassement op zijn naam.
34 minuten geledenINZELL (ANP) - Jutta Leerdam heeft bij de wereldbekerwedstrijden in Inzell de laatste 1000 meter voorafgaand aan de Olympische Spelen gewonnen. De 27-jarige Zuid-Hollandse versloeg landgenote Femke Kok in een baanrecord van 1.12,74. Kok werd met 1.13,67 derde, nog achter de Japanse Miho Takagi (1.13,43).
1 uur geledenMAASMECHELEN (ANP) - Puck Pieterse heeft de wereldbekerwedstrijd veldrijden in het Belgische Maasmechelen op haar naam geschreven. Het was voor de 23-jarige Amersfoortse de eerste zege in de wereldbeker dit seizoen.
1 uur geledenKITZBÜHEL (ANP/BELGA) - Skiër Giovanni Franzoni heeft de beroemde Hahnenkammrennen in het Oostenrijkse Kitzbühel gewonnen. De 24-jarige Italiaan was in de afdaling voor de wereldbeker op de beruchte Streif een fractie sneller dan de Zwitser Marco Odermatt en Maxence Muzaton uit Frankrijk.
1 uur geledenWEISSENSEE (ANP) - Marathonschaatser Harm Visser heeft op de Oostenrijkse Weissensee de Nederlandse titel op natuurijs gewonnen. De 25-jarige Fries kwam na 150 kilometer solo over de finish.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Het is Botic van de Zandschulp niet gelukt te stunten op de Australian Open. De Nederlander was in de derde ronde niet opgewassen tegen Novak Djokovic, die het eerste grandslamtoernooi van het seizoen al tien keer op zijn naam schreef: 6-3 6-4 7-6 (4).
4 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
6 uur geleden