Tennissers Middelkoop en Arends verliezen op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Tennissers Matwé Middelkoop en Sander Arends zijn op de Australian Open uitgeschakeld. De Nederlandse dubbelspecialisten verloren met hun partners in de eerste ronde.
Middelkoop verloor met Marcelo Demoliner in Melbourne van het Amerikaanse koppel Tennys Sandgren en Jackson Withrow: 4-6 7-6 (4) 7-6 (8). Het Nederlands-Braziliaanse duo had kansen in de tweede set om de wedstrijd te beslissen, maar zag de Amerikanen langszij komen. In de spannende derde set met breekkansen over en weer grepen Sandgren en Withrow in de supertiebreak met 10-8 de zege.
Arends verloor met zijn dubbelpartner Ricardas Berankis uit Litouwen in drie sets van het als twaalfde geplaatste duo Jürgen Melzer en Édouard Roger-Vasselin: 6-2 6-7 (2) 7-6 (5). De Oostenrijker en de Fransman waren in de supertiebreak van de derde set met 10-5 te sterk.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
2 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
9 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
17 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
17 uur geledenTREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."
18 uur geleden