Tennissers Middelkoop en Arends verliezen op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Tennissers Matwé Middelkoop en Sander Arends zijn op de Australian Open uitgeschakeld. De Nederlandse dubbelspecialisten verloren met hun partners in de eerste ronde.
Middelkoop verloor met Marcelo Demoliner in Melbourne van het Amerikaanse koppel Tennys Sandgren en Jackson Withrow: 4-6 7-6 (4) 7-6 (8). Het Nederlands-Braziliaanse duo had kansen in de tweede set om de wedstrijd te beslissen, maar zag de Amerikanen langszij komen. In de spannende derde set met breekkansen over en weer grepen Sandgren en Withrow in de supertiebreak met 10-8 de zege.
Arends verloor met zijn dubbelpartner Ricardas Berankis uit Litouwen in drie sets van het als twaalfde geplaatste duo Jürgen Melzer en Édouard Roger-Vasselin: 6-2 6-7 (2) 7-6 (5). De Oostenrijker en de Fransman waren in de supertiebreak van de derde set met 10-5 te sterk.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Suzanne Schulting maakt na twee jaar weer deel uit van de Nederlandse shorttrackselectie. De 28-jarige Friezin stapte woensdag in de Milano Ice Skating Arena het ijs op voor de ochtendtraining. Voor het team van bondscoach Niels Kerstholt was het de eerste oefensessie na de pijnlijke uitschakeling van dinsdag in de halve finale op de gemengde aflossing, waarin Xandra Velzeboer onderuitging.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tennistalent Thijs Boogaard komt alsnog in actie op het ABN AMRO Open in Rotterdam. De 17-jarige debutant vervangt woensdag als lucky loser de geblesseerde Aleksandar Vukic uit Australië in de partij tegen de Zwitserse routinier Stan Wawrinka.
1 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen is als eerste het circuit opgegaan tijdens de eerste testdag van de Formule 1 in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen komt woensdag de hele dag in actie, meldde zijn team Red Bull dinsdag.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Australische tennisser Alex de Minaur heeft de tweede ronde van het ABN AMRO Open in Rotterdam bereikt. De nummer 1 van de plaatsingslijst was in twee sets te sterk voor Arthur Fils uit Frankrijk: 7-6 (3) 6-2.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland maakt bij de Olympische Spelen in Milaan nog net deel uit van de top 10 van beste landen. Na het goud en zilver voor langebaanschaatssters Jutta Leerdam en Femke Kok van maandag kwamen er dinsdag geen nieuwe medailles bij.
16 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft in de dagen voor zijn olympische debuut in Milaan veel aan zijn 36-jarige ploeggenoot Kjeld Nuis. De drievoudig olympisch kampioen helpt de 22-jarige Groninger om het luchtig te houden. "Geer en Goor worden we genoemd", zegt De Boo. "Hij is Goor en ik ben Geer, denk ik."
17 uur geledenMILAAN (ANP) - De schaatsers die woensdag de 1000 meter rijden, hebben vol bewondering gekeken naar het optreden van Jutta Leerdam op diezelfde afstand afgelopen maandag op de Olympische Spelen van Milaan. Leerdam schaatste in een olympisch record van 1.12,31 naar het goud.
18 uur geleden