Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissers Koolhof en Rojer stranden in dubbelspel Roland Garros

Tennissers Koolhof en Rojer stranden in dubbelspel Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennissers Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer zijn in de derde ronde van het dubbelspel van Roland Garros uitgeschakeld. De twee Nederlanders die sinds kort een duo vormen, verloren in drie sets van Aleksandr Boeblik en Andrej Goloebev uit Kazachstan: 7-6 (2) 3-6 6-4.

Koolhof en Rojer waren in Parijs als elfde geplaatst. Ze verloren de eerste set in een tiebreak, maar knokten zich goed terug met 6-3 in de tweede set. Meteen in de derde set verloor Rojer zijn opslagbeurt en die achterstand konden de Nederlanders niet meer goedmaken. Op 5-3 kreeg het duo uit Kazachstan het eerste matchpoint op de service van Rojer, maar die wisten Koolhof en Rojer nog weg te werken. Op het tweede matchpoint op de opslag van Goloebev was het wel raak.

Koolhof en Rojer beëindigden eerder deze lente de samenwerking met de partners waarmee ze het seizoen waren begonnen. Koolhof begon 2021 aan de zijde van de Pool Lukasz Kubot, Rojer speelde samen met Marcelo Melo uit Brazilië.

Meer uit Sport

Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

12 uur geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

16 uur geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

23 uur geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden
Visser snelt naar zilver op 60 meter horden bij WK indoor

TORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.

1 dag geleden
Motorcrosser Herlings tweede in Grote Prijs van Andalusië

ALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.

1 dag geleden
Dokter bekroont snelle opkomst met wereldtitel op de vijfkamp

TORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.

1 dag geleden