Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennissers Koolhof en Rojer niet samen verder

Tennissers Koolhof en Rojer niet samen verder

DUIVEN (ANP) - Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer vormen komend tennisseizoen geen vast koppel meer. De Nederlandse dubbelspecialisten waren slechts een half jaar een duo.

Koolhof en Rojer begonnen hun samenwerking in mei en wisten samen geen titel te veroveren. Ze haalden op Roland Garros en de US Open de derde ronde en op Wimbledon werden ze in de eerste ronde uitgeschakeld. Ze kwamen daardoor nooit in de buurt van plaatsing voor de ATP Finals, het eindejaarstoernooi dat Koolhof vorig jaar nog wist te winnen met de Kroaat Nikola Mektic.

Het duo Koolhof/Rojer deed ook mee aan de Olympische Spelen van Tokio. De Nederlanders moesten zich echter terugtrekken wegens een positieve coronatest van Rojer.

Koolhof met Skupski

De 32-jarige Koolhof gaat het nieuwe seizoen een duo vormen met de Brit Neal Skupski (30), de nummer 20 van de wereld. Koolhof staat één plek lager op de mondiale dubbelspelranglijst.

Rojer (40) vormt deze week een koppel met Aisam-ul-Haq Qureshi uit Pakistan, met wie hij zich plaatste voor de finale van het ATP-toernooi van Stockholm.

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

34 minuten geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

1 uur geleden
NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

2 uur geleden
Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

5 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

5 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

10 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

11 uur geleden