Tennissers Koolhof en Rojer niet samen verder
DUIVEN (ANP) - Wesley Koolhof en Jean-Julien Rojer vormen komend tennisseizoen geen vast koppel meer. De Nederlandse dubbelspecialisten waren slechts een half jaar een duo.
Koolhof en Rojer begonnen hun samenwerking in mei en wisten samen geen titel te veroveren. Ze haalden op Roland Garros en de US Open de derde ronde en op Wimbledon werden ze in de eerste ronde uitgeschakeld. Ze kwamen daardoor nooit in de buurt van plaatsing voor de ATP Finals, het eindejaarstoernooi dat Koolhof vorig jaar nog wist te winnen met de Kroaat Nikola Mektic.
Het duo Koolhof/Rojer deed ook mee aan de Olympische Spelen van Tokio. De Nederlanders moesten zich echter terugtrekken wegens een positieve coronatest van Rojer.
Koolhof met Skupski
De 32-jarige Koolhof gaat het nieuwe seizoen een duo vormen met de Brit Neal Skupski (30), de nummer 20 van de wereld. Koolhof staat één plek lager op de mondiale dubbelspelranglijst.
Rojer (40) vormt deze week een koppel met Aisam-ul-Haq Qureshi uit Pakistan, met wie hij zich plaatste voor de finale van het ATP-toernooi van Stockholm.
Meer uit Sport
MONTMÉLO (ANP) - Max Verstappen rijdt dit weekeinde in de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië met een splinternieuwe motor. "Dat moet wel, want de oude doet het niet meer. Anders ben ik straks Fred Flintstone", zei de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 op de persdag voorafgaand aan het raceweekend.
12 uur geledenVILLARS-LES-DOMBES (ANP) - Wout van Aert heeft de vijfde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes gewonnen, voorheen het Critérium du Dauphiné. De Belgische renner van Visma - Lease a Bike was in Villars-les-Dombes de snelste in de massasprint, voor de Fransman Hugo Hofstetter en Phil Bauhaus uit Duitsland.
13 uur geledenMONTMÉLO (ANP) - Kimi Antonelli is zelf ook verbaasd dat hij al in zijn tweede jaar de Formule 1 domineert. De 19-jarige Italiaan van Mercedes won de laatste vijf grands prix en leidt riant in het wereldkampioenschap. "Als je me twee jaar geleden had gezegd dat ik ooit het kampioenschap zou leiden, had ik je voor gek verklaard", zei hij tijdens de persconferentie van de FIA voorafgaand aan de Grote Prijs van Barcelona-Catalonië. "Maar ik ben blij dat ik in deze positie verkeer en dankbaar voor de kans die ik heb gekregen."
14 uur geledenROSMALEN (ANP) - Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het grastoernooi van Rosmalen. De als zesde geplaatste Nederlander verloor in twee sets van Zhang Zhizhen, de Chinese nummer 214 van de wereldranglijst: 6-7 (5) 4-6.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Wimbledon heeft het prijzengeld voor de tennissers met 20 procent verhoogd. De organisatie meldt dat er een prijzenpot is van in totaal 64,2 miljoen Britse pond, zo'n 74,4 miljoen euro.
17 uur geledenROSMALEN (ANP) - Titelverdedigster Elise Mertens is uitgeschakeld op het grastoernooi van Rosmalen. De als derde geplaatste Belgische verloor in twee sets van de Roemeense Elena-Gabriela Ruse: 6-3 6-3.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - De rentree van Serena Williams in het vrouwendubbel op het grastoernooi van Queen's is tot een vroegtijdig einde gekomen. Williams' dubbelpartner Victoria Mboko uit Canada heeft zich moeten terugtrekken met een blessure.
19 uur geleden