Tennissers Griekspoor en Brouwer dinsdag in actie op US Open
NEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor en Gijs Brouwer komen dinsdag in actie op de US Open. In het Arthur Ashe Stadium maakt Venus Williams die dag haar opwachting tegen de Belgische Alison Van Uytvanck.
Griekspoor speelt de tweede wedstrijd op baan 6. Hij neemt het op tegen de Argentijn Federico Coria. Om 17.00 uur Nederlandse tijd wordt er op baan 6 eerst een vrouwenwedstrijd gespeeld.
Brouwer speelt bij zijn debuut op een grandslamtoernooi op baan 8 tegen de Fransman Adrian Mannarino. Het is de derde en laatste partij op die baan, na een vrouwenwedstrijd en een duel uit het mannentoernooi.
Ook Carlos Alcaraz, Rafael Nadal en Naomi Osaka spelen dinsdag op de hoofdbaan van de US Open, het grandslamtoernooi dat maandag begint.
Meer uit Sport
ALKMAAR (ANP) - Max Huiberts vertrekt na dit seizoen bij AZ, meldt de club. De directeur voetbalzaken is dan ruim tien jaar en elf seizoenen eindverantwoordelijk geweest voor de voetbaltechnische zaken van de Eredivisieclub uit Alkmaar.
10 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Novak Djokovic vindt de korte duur en timing van de schorsing van Jannik Sinner na een dopingovertreding vreemd en denkt dat de zaak de carrière van de Italiaanse viervoudig grandslamkampioen zal overschaduwen.
35 minuten geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Amerikaanse basketbalcompetitie NBA komt met een nieuwe opzet voor de All-Star Game, het traditionele ereduel tussen de beste basketballers van de westelijke en oostelijke divisie.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.
18 uur geledenNIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.
20 uur geledenTURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.
1 dag geledenPARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.
1 dag geleden