Tennissers bij Australian Open in ander hotel na kritiek
MELBOURNE (ANP) - De organisatie van de Australian Open heeft een ander hotel gevonden waar de tennissers in de aanloop naar het grandslamtoernooi de verplichte twee weken quarantaine kunnen doorbrengen. De deelnemers zouden in eerste instantie onder meer in het luxe hotel The Westin verblijven. Eigenaren van appartementen in dat hotel waren daar echter niet blij mee, mede uit angst voor hun gezondheid, en dreigden naar de rechter te stappen.
"Niemand heeft ons verteld dat dit een mandaat is van een overheidsinstantie om een gedeeltelijk woonhotel in een quarantainehotel te veranderen", zei advocaat Graeme Efron. De organisatie van de Australian Open meldde een dag later dat een vervangend hotel is gevonden. "De gezondheid en veiligheid van iedereen heeft onze topprioriteit."
De honderden deelnemers aan het toernooi komen naar verwachting halverwege januari aan in Melbourne en gaan dan samen met hun begeleiders eerst twee weken in quarantaine in verschillende hotels in Melbourne. Het is een maatregel van de organisatie om de verspreiding van het coronavirus tegen te gaan. De Australian Open begint op 8 februari, drie weken later dan gewoonlijk.
Meer uit Sport
MILAAN (ANP/BELGA) - Klassementsleider Jonas Vingegaard wil zich in de laatste week van de Ronde van Italië niet alleen focussen op het behoud van zijn roze trui, maar ook nog minstens een etappe winnen. Dat zei de Deen van Visma - Lease a Bike maandag tijdens een online persconferentie op de laatste rustdag.
55 minuten geledenMONTREAL (ANP/RTR) - Formule 1-coureur George Russell hield veel frustraties over aan de Grote Prijs van Canada. De 28-jarige Brit startte in Montreal voor het derde jaar op rij vanaf poleposition, maar viel met zijn Mercedes in de dertigste ronde uit. Zijn jonge Italiaanse ploeggenoot Kimi Antonelli behaalde zijn vierde achtereenvolgende zege dit seizoen en vergrootte zijn voorsprong op Russell in de WK-stand tot 43 punten.
2 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van San Antonio Spurs zijn in de finale van de Western Conference in de NBA tegen regerend kampioen Oklahoma City Thunder langszij gekomen. Dankzij uitblinker Victor Wembanyama won het team van trainer Mitch Johnson met 103-82. Na vier wedstrijden is de stand nu 2-2.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
11 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
11 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Canada als derde geëindigd. De viervoudig wereldkampioen moest de zege laten aan Kimi Antonelli in de Mercedes, die zijn vierde zege op rij boekte. Lewis Hamilton werd in de Ferrari tweede.
12 uur geledenMONACO (ANP) - Marrit Steenbergen heeft haar Nederlands record op de 100 meter vrije slag verbeterd. De 26-jarige zwemster won tijdens de Mare Nostrum-wedstrijden in Monaco in een tijd van 52,13 seconden.
15 uur geleden