Tennisser Zverev stoot door naar halve finales in Rome
ROME (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft de halve finales bereikt van het masterstoernooi in Rome. De nummer 3 van de wereld versloeg Cristian Garin uit Chili in twee sets op het Italiaanse gravel: 7-5 6-2. Zverev bereikte afgelopen week de finale in Madrid, waarin hij het moest afleggen tegen het Spaanse toptalent Carlos Alcaraz.
De 25-jarige Duitser neemt het in Rome in de halve finales op tegen de winnaar van de partij tussen de Italiaan Jannik Sinner en Stefanos Tsitsipas uit Griekenland.
In het vrouwentoernooi bereikte Aryna Sabalenka uit Belarus de laatste vier door de Amerikaanse Amanda Anisimova in drie sets te kloppen: 4-6 6-3 6-2. Sabalenka, de nummer 8 van de wereld, treft nu mogelijk Iga Swiatek. De mondiale nummer 1 uit Polen moet dan de Canadese Bianca Andreescu verslaan.
Demi Schuurs drong in het dubbelspel met haar Amerikaanse partner Desirae Krawczyk door tot de halve finales. Ze versloegen het Chinese duo Yifan Xu/Zhaoxuan Yang met 6-4 6-2. Wesley Koolhof bleef met zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski steken in de kwartfinales. Ze verloren van de Kroaten Nikola Mektic en Mate Pavic: 5-7 5-7.
Meer uit Sport
MILTON KEYNES/WOKING (ANP/RTR) - Max Verstappen dreigt na 2027 zijn race-engineer Gianpiero Lambiase bij Red Bull kwijt te raken. De 45-jarige Italiaan maakt na volgend seizoen de overstap naar McLaren, zoals Dagblad De Limburger en De Telegraaf eerder berichtten. Ook de BBC en persbureau Reuters bevestigen de overgang op basis van bronnen.
6 minuten geledenROUBAIX (ANP) - Marianne Vos gaat zondag van start in Parijs-Roubaix. Dat meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike op de eigen site. De 38-jarige renster miste afgelopen zondag de Ronde van Vlaanderen vanwege het overlijden van haar vader. Ook liet ze eerder Milaan-Sanremo schieten toen haar vader ernstig ziek was.
1 uur geledenBASAURI (ANP) - Axel Laurance heeft de derde etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers versloeg Igor Arrieta in een sprintduel, nadat het tweetal was overgebleven uit een kopgroep van dertien renners. Jardi van der Lee was de beste Nederlander op plek 11.
18 uur geledenOEIRAS (ANP) - Nederland heeft op de Billie Jean King Cup een 2-1-nederlaag geleden tegen Hongarije. In het dubbelspel verloren Suzan Lamens en Anouk Koevermans in twee sets van het Hongaarse duo Anna Bondar en Adrienn Nagy (6-4 6-4).
19 uur geledenSCHOTEN (ANP) - Charlotte Kool heeft de Scheldeprijs gewonnen. In het Belgische Schoten sprintte de Nederlandse wielrenster van Fenix-Deceuninck naar de zege voor haar landgenoot Nienke Veenhoven en de Italiaanse Elisa Balsamo. De afgelopen drie jaar werd Kool telkens tweede in de Scheldeprijs, een keer achter Balsamo en twee keer achter Lorena Wiebes.
20 uur geledenMONACO (ANP) - De Russische tennisser Daniil Medvedev is na zijn eerste partij op het tennistoernooi de Monte Carlo Masters uitgeschakeld. In de tweede ronde verloor de mondiale nummer 10 kansloos van de Italiaan Matteo Berrettini, nummer 90 op de wereldranglijst. In nog geen uur was de wedstrijd voorbij: 6-0 6-0.
23 uur geledenHONG KONG (ANP/RTR) - De Chinese zwembond start een onderzoek naar cyberpesten aan het adres van drievoudig olympisch schoonspringkampioene Hongchan Quan (19). Quan heeft aangifte gedaan bij de politie.
23 uur geleden