Tennisser Zverev staat in mei terecht voor mishandelen vrouw
BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse tennisser Alexander Zverev staat op 31 mei in Berlijn terecht voor mishandeling. Dat heeft een woordvoerster van de rechtbank maandag bekendgemaakt.
De 26-jarige olympisch kampioen is beschuldigd van fysieke mishandeling van een vrouw tijdens een ruzie in Berlijn in mei 2020. Een lokale rechtbank gaf hem vorig jaar een boete van 450.000 euro. Omdat Zverev tegen die straf in beroep is gegaan, komt de zaak nu voor.
Voor de behandeling zijn acht dagen gepland tot 19 juli. Zverev hoeft niet persoonlijk aanwezig te zijn in de rechtbank, meldde de woordvoerster. Zverev is momenteel in Melbourne voor de Australian Open. De als zesde geplaatste Duitser neemt het in de eerste ronde op tegen landgenoot Dominik Köpfer.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
2 uur geledenZEIST (ANP) - In de transferperiode deze winter zijn in het Nederlandse betaald voetbal 228 voetballers van club gewisseld. Dat is 27 keer meer dan in de winterse transferperiode halverwege het vorige seizoen, meldt voetbalbond KNVB.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - Een sportrechter heeft Internazionale een boete van 50.000 euro opgelegd voor de vuurwerkbom die zondag in de buurt van doelman Emil Audero van tegenstander Cremonese ontplofte. De club mag ook tot 23 maart van de Italiaanse voetbalbond geen supporters meenemen naar uitduels in de Serie A.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - Desiree van Lunteren (33) heeft opnieuw bijgetekend bij AZ Vrouwen. De voormalig speelster van het Nederlands elftal had al eens afscheid genomen van het voetbal, maar keerde in 2023 terug bij AZ. Haar contract in Alkmaar loopt nu tot medio 2029.
10 uur geledenISTANBUL (ANP) - Fenerbahçe heeft de Franse middenvelder N'Golo Kanté (34) aangetrokken van de Saudische club Al-Ittihad. De deal leek gestrand, maar door bemiddeling van de Turkse president Recep Tayyip Erdogan is de transfer alsnog rondgekomen.
10 uur geledenHELMOND (ANP) - Supporters van FC Den Bosch zijn vrijdagavond niet welkom bij de uitwedstrijd tegen Helmond Sport in de eerste divisie. De rechtbank Oost-Brabant heeft woensdag besloten dat de burgemeester de komst van uitsupporters voor het duel mag verbieden.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
23 uur geleden