Tennisser Zverev staat in mei terecht voor mishandelen vrouw
BERLIJN (ANP/DPA) - De Duitse tennisser Alexander Zverev staat op 31 mei in Berlijn terecht voor mishandeling. Dat heeft een woordvoerster van de rechtbank maandag bekendgemaakt.
De 26-jarige olympisch kampioen is beschuldigd van fysieke mishandeling van een vrouw tijdens een ruzie in Berlijn in mei 2020. Een lokale rechtbank gaf hem vorig jaar een boete van 450.000 euro. Omdat Zverev tegen die straf in beroep is gegaan, komt de zaak nu voor.
Voor de behandeling zijn acht dagen gepland tot 19 juli. Zverev hoeft niet persoonlijk aanwezig te zijn in de rechtbank, meldde de woordvoerster. Zverev is momenteel in Melbourne voor de Australian Open. De als zesde geplaatste Duitser neemt het in de eerste ronde op tegen landgenoot Dominik Köpfer.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord krijgt versterking van de in Amerika geboren Italiaanse voetbalster Victoria 'Tori' DellaPeruta. De 21-jarige aanvalster wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van het Italiaanse ACF Fiorentina, maakte Feyenoord bekend. De nieuwe aanwinst is het jongere zusje van Feyenoorder Talia DellaPeruta.
1 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi wil na zijn voetballoopbaan geen coach, maar clubeigenaar worden. Dat vertelde de 38-jarige Argentijnse voetballegende in een interview met de Argentijnse streamingzender Luzu TV.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Alle wedstrijden in het amateurvoetbal die voor zaterdag 10 en zondag 11 januari op het programma stonden zijn afgelast. Dat heeft de KNVB vanwege de winterse omstandigheden besloten. Eerder werden alle wedstrijden in het betaald voetbal van vrijdag afgelast.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De eredivisiewedstrijd tussen NEC en FC Utrecht en de vijf duels uit de eerste divisie van vrijdag gaan niet door. Dat heeft de KNVB besloten om het verwachte winterse weer.
6 uur geledenESTEPONA (ANP) - Go Ahead Eagles verlengt vanwege het winterweer in Nederland zijn trainingskamp in het Zuid-Spaanse Estepona tot en met vrijdag. De club uit Deventer zou eigenlijk woensdag terugkeren uit Spanje. Door de aanhoudende sneeuwval in ons land worden veel vluchten geschrapt.
9 uur geledenSASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
21 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
21 uur geleden