Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Zverev na 2-0-voorsprong uitgeschakeld op Wimbledon

Tennisser Zverev na 2-0-voorsprong uitgeschakeld op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft op Wimbledon een pijnlijke aftocht beleefd. De nummer 4 van de wereld kwam in de vierde ronde tegen de Amerikaan Taylor Fritz met 2-0 in sets voor, maar gaf de partij alsnog uit handen. Fritz, twaalfde op de wereldranglijst, boekte op het centercourt een fraaie zege: 4-6 6-7 (4) 6-4 7-6 (3) 6-3.

Zverev speelde met een bandage om zijn linkerknie. Twee dagen eerder was hij tegen de Brit Cameron Norrie uitgegleden en daarbij had de Duitser zijn knie bezeerd. Desondanks begon Zverev sterk tegen Fritz. Nadat de olympisch kampioen in de derde set bij 4-4 met een dubbele fout zijn servicebeurt had ingeleverd, raakte Zverev het initiatief kwijt. Fritz ging steeds beter spelen en plaatste zich voor de kwartfinales van het Engelse grandslamtoernooi. De 26-jarige Amerikaan treft daarin de Italiaan Lorenzo Musetti.

Zverev bereikte enkele weken geleden de finale van Roland Garros. Daarin moest de 27-jarige Duitser het in vijf sets afleggen tegen Carlos Alcaraz uit Spanje.

Zverev kwam op het gras van Wimbledon nog nooit verder dan de vierde ronde. Ook dit keer bleef hij in die fase van het toernooi steken.

Meer uit Sport

Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

2 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

2 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

6 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

8 uur geleden
De Jong kijkt ondanks verlies terug op mooie verjaardag in Parijs

PARIJS (ANP) - Tennisser Jesper de Jong keek zondag in Parijs terug op "een hele mooie verjaardag en een mooi toernooi". Dat zei de 26-jarige Nederlander zondag na afloop van zijn nederlaag in de vierde ronde van Roland Garros tegen de Duitser Alexander Zverev tegen de NOS. "Ik baal natuurlijk dat ik heb verloren, maar het is wel mooi als het publiek je verwelkomt door 'happy birthday' te zingen."

22 uur geleden
Eindzege in Giro maakt veel emoties los bij Vingegaard

ROME (ANP/AFP) - De eindzege in de Ronde van Italië maakte zondag veel los bij Jonas Vingegaard. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike liet zijn tranen de vrije loop toen hij de bijbehorende trofee kreeg uitgereikt. Vingegaard had zijn kinderen mee het erepodium op genomen.

23 uur geleden
Sprinter Milan wint slotrit Ronde van Italië, eindzege Vingegaard

ROME (ANP) - Wielrenner Jonathan Milan heeft de laatste etappe in de Giro op zijn naam geschreven. De 25-jarige Italiaan van Lidl-Trek was in Rome de snelste in de massasprint. De Nederlander Dylan Groenewegen van Unibet Rose Rockets kon zich niet mengen in de strijd om de winst en finishte als vierde.

1 dag geleden