Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Zverev na 2-0-voorsprong uitgeschakeld op Wimbledon

Tennisser Zverev na 2-0-voorsprong uitgeschakeld op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft op Wimbledon een pijnlijke aftocht beleefd. De nummer 4 van de wereld kwam in de vierde ronde tegen de Amerikaan Taylor Fritz met 2-0 in sets voor, maar gaf de partij alsnog uit handen. Fritz, twaalfde op de wereldranglijst, boekte op het centercourt een fraaie zege: 4-6 6-7 (4) 6-4 7-6 (3) 6-3.

Zverev speelde met een bandage om zijn linkerknie. Twee dagen eerder was hij tegen de Brit Cameron Norrie uitgegleden en daarbij had de Duitser zijn knie bezeerd. Desondanks begon Zverev sterk tegen Fritz. Nadat de olympisch kampioen in de derde set bij 4-4 met een dubbele fout zijn servicebeurt had ingeleverd, raakte Zverev het initiatief kwijt. Fritz ging steeds beter spelen en plaatste zich voor de kwartfinales van het Engelse grandslamtoernooi. De 26-jarige Amerikaan treft daarin de Italiaan Lorenzo Musetti.

Zverev bereikte enkele weken geleden de finale van Roland Garros. Daarin moest de 27-jarige Duitser het in vijf sets afleggen tegen Carlos Alcaraz uit Spanje.

Zverev kwam op het gras van Wimbledon nog nooit verder dan de vierde ronde. Ook dit keer bleef hij in die fase van het toernooi steken.

Meer uit Sport

Minder geld NOC*NSF voor skisport, meer naar bobslee en curling

ARNHEM (ANP) - De Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) moet het in de komende vier jaar met fors minder budget doen voor de snowboarders en de paraskiërs en parasnowboarders. Dat staat in de verdeling van de budgetten voor de olympische cyclus 2026-2030 door NOC*NSF. Bobsleeën en curling krijgen juist meer geld.

3 uur geleden
Wielrenster Reusser wint Dwars door Vlaanderen

WAREGEM (ANP) - Wielrenster Marlen Reusser heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen op haar naam geschreven. De 34-jarige Zwitserse van Movistar won na 129 kilometer in een sprint van de Nederlandse rensters Demi Vollering en Lieke Nooijen.

3 uur geleden
Ganna wint Dwars door Vlaanderen na late inhaalactie bij Van Aert

WAREGEM (ANP) - De Italiaan Filippo Ganna heeft de wielerkoers Dwars door Vlaanderen gewonnen. De renner van Ineos Grenadiers haalde vlak voor de finish in Waregem de Belgische favoriet Wout van Aert in, die een solo net niet kon afmaken.

5 uur geleden
Wielrenner Evenepoel debuteert zondag in Ronde van Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP) - Tweevoudig olympisch kampioen Remco Evenepoel rijdt zondag voor het eerst de Ronde van Vlaanderen. Dat heeft de 26-jarige wielrenner bekendgemaakt via sociale media na aanhoudende geruchten, die hij steeds ontkende. De Belg voegt zich bij een sterk deelnemersveld met onder anderen titelhouder Tadej Pogacar en drievoudig winnaar Mathieu van der Poel.

7 uur geleden
Woods stopt tijdelijk met golf om zich te richten op gezondheid

STUART (ANP/RTR) - Tiger Woods stopt tijdelijk met golf om een behandeling te ondergaan. Dat heeft het sporticoon gezegd in zijn eerste verklaring sinds zijn auto-ongeluk van vrijdag. "Ik ken de ernst van de situatie waarin ik me bevind. Ik doe een stap terug om me te laten behandelen en me te concentreren op mijn gezondheid", schrijft Woods.

13 uur geleden
Kickbokser Kromah verdedigt in juni voor het eerst wereldtitel

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Mory Kromah verdedigt op 13 juni in het Rotterdamse Ahoy voor het eerst zijn wereldtitel bij de zwaargewichten van Glory. De 26-jarige geboren Amsterdammer volgde in februari Rico Verhoeven na twaalf jaar op door een toernooi met acht mannen te winnen in het Arnhemse GelreDome. De Serviër Milos Cvjeticanin moest toen opgeven voor de finale tegen Kromah vanwege een gebroken teen, maar krijgt op 13 juni een nieuwe kans op de wereldtitel.

1 dag geleden
Chicago Bulls ontslaat guard Ivey om 'schadelijk' gedrag

CHICAGO (ANP) - NBA-club Chicago Bulls heeft guard Jaden Ivey ontslagen. De 24-jarige basketballer plaatste video's op zijn sociale media waarin homofobe sentimenten doorklonken. Zo uitte hij kritiek op de steun van de NBA aan de LGBTQ+-gemeenschap. De Bulls maakten in een korte persmededeling bekend dat Ivey is ontslagen om "gedrag dat schadelijk is voor het team".

1 dag geleden