Tennisser Zverev bezorgd over beperkte controle op corona
MELBOURNE (ANP) - Alexander Zverev vermoedt dat er meerdere tennissers op de Australian Open het coronavirus bij zich dragen. "Maar er wordt niet getest", sprak de Duitser zijn zorg uit na het bereiken van de derde ronde in Melbourne.
De Franse tennisser Ugo Humbert meldde woensdag dat hij positief had getest op het virus, een dag nadat hij door zijn landgenoot Richard Gasquet was uitgeschakeld op het eerste grandslamtoernooi van dit jaar. Hij moet daarom een week in quarantaine in Australië blijven.
Deelnemers aan de Australian Open moeten volledig gevaccineerd zijn. "Maar we mogen gewoon ergens gaan eten en gewoon doen wat we willen. Het lijkt me vanzelfsprekend dat er meer mensen besmet zullen raken", zei Zverev na zijn zege op de Australiër John Millman. "Ik denk dat er tennissers hier zijn gearriveerd met een besmetting. Ik denk ook dat anderen het hier hebben opgelopen. Maar we worden niet getest. Als dat zou gebeuren, denk ik dat er meer besmettingen uitkomen."
Volgens Australia ABC News worden spelers geacht dagelijks een zelftest te doen en zijn ze bij aankomst getest. Dat zou tussen de vijfde en de zevende dag van hun verblijf opnieuw moeten gebeuren. Zverev zei zo veel mogelijk in zijn eigen bubbel te blijven in de jacht op zijn eerste grandslamtitel. "Ik ben de deur nog amper uit geweest, ik neem geen enkel risico."
Meer uit Sport
DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
14 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
16 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
17 uur geledenMILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.
19 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.
20 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentinië voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.
23 uur geleden