Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Zverev bereikt halve finales Halle na zege op Cobolli

Tennisser Zverev bereikt halve finales Halle na zege op Cobolli

HALLE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finales van het grastoernooi van Halle. De als tweede geplaatste Duitser was met 6-4 7-6 (6) te sterk voor de Italiaan Flavio Cobolli, de nummer 24 van de wereld.

Zverev, die twee keer de finale verloor in Halle (2016, 2017), brak meteen de eerste servicebeurt van Cobolli. De Italiaan kwam daarna twee keer met 40-0 voor op de opslag van Zverev, maar wist niet terug te breken. In de tweede set hielden de tennissers elkaar in evenwicht tot 6-6, waarna de Duitser de tiebreak won.

De eerste set kende een opmerkelijk moment, waarbij Zverev tijdens de tweede game een paar minuten de baan verliet. Naderhand bleek dat hij met maagklachten kampte. "Voor de wedstrijd was alles prima", legde hij uit. "Toen voelde ik me plotseling niet lekker, liep van het veld en moest overgeven. Zoiets heb ik nog nooit meegemaakt. Daarna denk ik dat ik een goede wedstrijd heb gespeeld."

Zverev treft in de halve finale de Rus Daniil Medvedev. De mondiale nummer 11 versloeg eerder op vrijdag de Amerikaan Alex Michelsen met 6-4 6-3. De Italiaanse titelverdediger Jannik Sinner, de nummer 1 van de wereld, werd donderdag al in de tweede ronde uitgeschakeld door de Kazach Alexander Boeblik.

Meer uit Sport

Motorcrosser Herlings wint opnieuw Grote Prijs van Nederland

ARNHEM (ANP) - Jeffrey Herlings heeft net als vorig jaar de Grote Prijs van Nederland in de MXGP gewonnen. Na de zege in de eerste manche was de 30-jarige Brabander op zijn KTM ook de beste in de tweede manche in Arnhem. Daarvoor moest hij afrekenen met de 18-jarige Belg Lucas Coenen.

12 minuten geleden
Vingegaard wint tweede etappe Vuelta en grijpt leiderstrui

LIMONE PIEMONTE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft in Italië de tweede etappe gewonnen in de Vuelta. De Deen van Visma - Lease a Bike was na 159,5 kilometer de beste in de etappe van Alba naar Limone Piemonte met finish bergop. Hij troefde de Italiaan Giulio Ciccone en de Fransman David Gaudu in de sprint af. Vingegaard neemt ook de leiderstrui over van de Belg Jasper Philipsen.

4 uur geleden
Boermans en De Groot opnieuw Nederlands kampioenen beachvolleybal

SCHEVENINGEN (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot hebben hun nationale titel geprolongeerd. Het als eerste geplaatste koppel won in de finale in Scheveningen overtuigend van gelegenheidsduo Steven van de Velde en Dirk Boehlé: 21-12 21-16.

7 uur geleden
Marc Márquez dankzij zevende zege op rij dichter bij MotoGP-titel

BALATONFOKAJAR (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft in de Grote Prijs van Hongarije zijn zevende zege op rij geboekt in de MotoGP. Daarmee is de Spanjaard opnieuw een grote stap dichter bij zijn zevende wereldkampioenschap.

7 uur geleden
Volleybalsters winnen op WK eenvoudig van Egypte

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben ook de tweede wedstrijd gewonnen op het WK in Thailand. Het team van bondscoach Felix Koslowski versloeg na Zweden (3-2) ook Egypte (3-0) en is daarmee vrijwel zeker van een plaats in de achtste finales. De setstanden waren 25-15 25-13 25-13.

8 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp stijgt 19 plekken op wereldranglijst

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is dankzij zijn finaleplaats in Winston-Salem negentien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. De nieuwe mondiale nummer 73 haalt daardoor Jesper de Jong in en is weer de op een na hoogste Nederlander. De Jong daalde drie plekken, meldt tennisfederatie ATP vlak voor de US Open.

11 uur geleden
Van de Zandschulp grijpt naast eerste ATP-titel in Winston-Salem

WINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp is er bij het toernooi van Winston-Salem niet in geslaagd zijn eerste ATP-titel te winnen. De 29-jarige Veenendaler verloor in de finale in twee sets van de Hongaar Marton Fucsovics: 3-6 6-7(3).

19 uur geleden