
Tennisser Zverev begint ATP Finals met zege op Roeblev
TURIJN (ANP) - Alexander Zverev heeft zijn eerste tennispartij op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De als tweede geplaatste 27-jarige Duitser versloeg de even oude Rus Andrej Roeblev in twee sets: 6-4 6-4.
Zverev won de ATP Finals twee keer, in 2018 en in 2021. Hij steeg begin deze maand door de zege op het masterstoernooi van Parijs naar de tweede plaats op de wereldranglijst. Roeblev staat op de achtste plek op de ranking.
Zverev sloeg op zijn eerste breakpoint toe op de vierde opslagbeurt van de Rus in de eerste set. Na de break hield hij de voorsprong en serveerde op 5-4 de set uit. In de tweede set won de Duitser zijn opslagbeurten gemakkelijk. Hij kreeg op 4-4 twee breakpoints en benutte daarvan meteen de eerste. Zverev serveerde de partij daarna eenvoudig uit en maakte het na 1 uur en 13 minuten met een ace af.
Eerder maandag versloeg de Noor Casper Ruud in dezelfde groep Carlos Alcaraz uit Spanje in twee sets: 6-1 7-5.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.
6 uur geledenZURICH (ANP) - Oranje-bondscoach Andries Jonker probeert woensdag gebruik te maken van het volgens hem mindere gevoel bij tegenstander Engeland. De titelverdediger verloor het eerste duel met 2-1 van Frankrijk.
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Amanda Anisimova staat in de halve finale van Wimbledon. Daarin treft ze Aryna Sabalenka uit Belarus, die de Duitse Laura Siegemund uitschakelde. De Amerikaanse Anisimova versloeg de Russische Anastasia Pavljoetsjenkova in de kwartfinale van het Londense grandslamtoernooi op Court 1 in twee sets: 6-1 7-6 (9).
7 uur geledenLONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de derde keer de halve finales op Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld had drie sets nodig om af te rekenen met de 37-jarige Duitse verrassing Laura Siegemund: 4-6 6-2 6-4.
9 uur geledenROUEN (ANP) - De Sloveen Tadej Pogacar heeft de vierde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit van Amiens naar Rouen over 174 kilometer. In de finale lagen enkele hellingen. De drievoudige Tourwinnaar van UAE Team Emirates won de sprint van een select groepje voor Mathieu van der Poel en de Deen Jonas Vingegaard.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Taylor Fritz heeft voor het eerst de halve finales van Wimbledon bereikt. De als vijfde geplaatste Amerikaan was in vier sets te sterk voor de Rus Karen Chatsjanov: 6-3 6-4 1-6 7-6 (4).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser David Pel heeft voor het eerst de halve finale bereikt van het mannendubbelspel op Wimbledon. De 33-jarige Noord-Hollander won met zijn dubbelpartner Rinky Hijikata in twee sets van de Brazilianen Rafael Matos en Marcelo Melo: 7-6 (5) 6-4. Pel had eerder in 2022 de derde ronde gehaald op Wimbledon.
10 uur geleden