
Tennisser Van de Zandschulp wint in kwalificaties Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft in de eerste ronde van de kwalificaties voor het toernooi van Indian Wells gewonnen van de Canadees Peter Polansky. De setstanden waren 6-3 6-3.
Van de Zandschulp was begin september een van de sensaties op de US Open door vanuit de kwalificaties de kwartfinales te bereiken. Daarin was de latere winnaar Daniil Medvedev te sterk. In de kwalificaties van Indian Wells, ook wel BNP Paribas Open genoemd, is de Veenendaler als eerste geplaatst.
Hij heeft nog één zege nodig om het hoofdtoernooi te bereiken. Van de Zandschulp neemt het op tegen de winnaar van de partij tussen de Amerikaan Thai-Son Kwiatkowski en Ernests Gulbis uit Letland.
Meer uit Sport
WATERLOO (ANP) - Lidl-Trek heeft wielrenster Loes Adegeest voor de komende twee seizoenen vastgelegd. Adegeest komt over van FDJ-Suez, waar ze sinds 2023 voor rijdt.
1 uur geledenZANDVOORT (ANP) - Max Verstappen kijkt ernaar uit om langs de zee van Oranjefans te racen in de Dutch Grand Prix. De regerend wereldkampioen kondigt aan dat hij zijn helm met oranje leeuw komend weekend zal dragen.
1 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft de tweede ronde bereikt van de US Open. De als derde geplaatste Duitser was in drie sets te sterk voor de Chileen Alejandro Tabilo: 6-2 7-6 (4) 6-4.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Voormalig winnares Coco Gauff heeft met de nodige moeite de tweede ronde bereikt van de US Open. De als derde geplaatste Amerikaanse rekende na bijna drie uur in drie sets af met de Australische Ajla Tomljanovic: 6-4 6-7 (2) 7-5.
3 uur geledenNEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.
15 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse legt zich niet neer bij het intrekken van de proflicentie. De club gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de rechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB de formatie uit de Gelderse hoofdstad terecht uit het betaald voetbal heeft gezet. Volgens een woordvoerder van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden dient de zaak komende maandag.
16 uur geledenBANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters gaan als groepswinnaar naar de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg ook gastland Thailand in een sfeervolle sporthal in Bangkok: 3-2 (23-25 25-17 23-25 25-10 16-14).
18 uur geleden