Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp wint bij debuut op ATP Tour

Tennisser Van de Zandschulp wint bij debuut op ATP Tour

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft bij zijn debuut op de ATP Tour gewonnen van de Australiër Tristan Schoolkate, de nummer 844 van de wereld. Van de Zandschulp is de nummer 159 van de wereld die opmerkelijk genoeg nog nooit op een ATP-toernooi uitkwam. Vorige maand verzekerde hij zich al van deelname aan de Australian Open, die volgende week begint.

In de eerste ronde van de Great Ocean Road Open ontdeed de Nederlander zich in twee sets van de 19-jarige Australiër, die met een wildcard tot het toernooi was toegelaten: 6-4 7-5.

In de tweede ronde neemt Van de Zandschulp het op tegen de Pool Kamil Majchrzak. Die staat vijftig plaatsen hoger op de wereldranglijst.

Van de Zandschulp had een verre van ideale voorbereiding. Omdat op zijn vlucht van Doha, waar hij zich kwalificeerde voor de Australian Open, naar Melbourne iemand positief had getest op het coronavirus moest hij twee weken in quarantaine.

Eerder plaatste Robin Haase zich al ten koste van de Belg Kimmer Coppejans voor de tweede ronde. Daarin komt Haase uit tegen de Uruguayaan Pablo Cuevas, de nummer 70 van de wereld. Haase staat 198e op de wereldranglijst.

Meer uit Sport

Nusser ziet 'te groot verschil' met Noorwegen op WK handbal

ROTTERDAM (ANP) - De teleurstelling was groot bij spelmaker Larissa Nusser na de grote nederlaag tegen Noorwegen in de halve finale van het WK handbal in Rotterdam. Oranje verloor met 35-25 van de viervoudig wereldkampioen en zal dus niet de finale spelen op het toernooi in eigen land. "We wisten dat dit kon gebeuren, want Noorwegen is een heel sterke ploeg. Toch hoopten we dat we een betere wedstrijd zouden spelen en meer weerstand konden bieden. Uiteindelijk is het verschil te groot", zei Nusser bij Viaplay.

3 minuten geleden
Handbalsters verliezen halve finale WK van te sterk Noorwegen

ROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters zijn er op het WK in eigen land niet in geslaagd de finale te halen. In een volgepakt Ahoy Rotterdam was viervoudig wereldkampioen Noorwegen in de halve finale te sterk: 25-35. Nederland kwam geen moment op voorsprong en moest als zo vaak op grote toernooien het hoofd buigen voor de Scandinavische handbalgrootmacht.

33 minuten geleden
Schaatser Nuis ook in Hamar tweede achter Stolz op 1500 meter

HAMAR (ANP) - Kjeld Nuis is ook bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar op het podium geëindigd van de 1500 meter. De tweevoudig olympisch kampioen greep het zilver met een tijd van 1.44,95. Hij moest net als een week geleden in Heerenveen de ongenaakbare Jordan Stolz voor zich dulden. De Amerikaan was kort na de 500 meter ook de sterkste op de 1500 meter en won in een baanrecord van 1.44,16. De Chinees Ning Zhongyan werd derde met een tijd van 1.45,11.

52 minuten geleden
Schaatser De Boo verliest onderling duel op 500 meter van Stolz

HAMAR (ANP) - Schaatser Jenning de Boo heeft opnieuw zijn meerdere moeten erkennen in Jordan Stolz. De Amerikaan versloeg de Nederlander in een rechtstreeks duel op de 500 meter bij de wereldbekerwedstrijden in het Noorse Hamar. Stolz won in een baanrecord van 33,97. De Boo gaf flink toe en noteerde 34,21. Hij eindigde wel als tweede. De Pool Damian Zurek klokte met 34,42 de derde tijd. Sebas Diniz zette met 34,61 de zevende tijd neer.

2 uur geleden
Kok wint voor twaalfde keer op rij 500 meter in wereldbeker

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok heeft voor de twaalfde keer op rij een wereldbekerwedstrijd op de 500 meter gewonnen. De houdster van het wereldrecord (36,09) was in het Noorse Hamar verreweg de snelste van het veld met een tijd van 37,05, een baanrecord. De Poolse Kaja Ziomek-Nogal zette de tweede tijd neer: 37,65 en de Japanse Yukino Yoshida eindigde als derde met een tijd van 37,75. Marrit Fledderus noteerde de zevende tijd met 37,92.

2 uur geleden
Zieke Verstappen feliciteert Norris via videoboodschap

TASJKENT (ANP) - Max Verstappen ontbrak tijdens het prijzengala van de internationale autosportfederatie FIA in Tasjkent (Oezbekistan). De coureur van Red Bull, die 2 punten tekortkwam voor zijn vijfde wereldtitel in de Formule 1, meldde zich ziek af.

3 uur geleden
Handbalsters Duitsland verslaan Frankrijk en staan in finale WK

ROTTERDAM (ANP) - De Duitse handbalsters hebben zich geplaatst voor de finale van het WK. Duitsland versloeg regerend wereldkampioen Frankrijk in de halve finale in Rotterdam Ahoy: 29-23.

3 uur geleden