Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp verliest ook in Tokio van Berrettini

Tennisser Van de Zandschulp verliest ook in Tokio van Berrettini

TOKIO (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft ook op het ATP-toernooi van Tokio zijn meerdere moeten erkennen in Matteo Berrettini. De Italiaan was in de openingsronde met 6-3 6-4 te sterk voor de nummer 2 van Nederland. Door het slechte weer in Japan werd het duel onder een gesloten dak gespeeld.

Eerder deze maand verloor Van de Zandschulp in de Davis Cup ook van Berrettini, toen in drie sets. Ondanks die nederlaag wist Oranje zich te kwalificeren voor de knock-outfase van het landentoernooi.

Van de Zandschulp plaatste in de eerste game direct een servicebreak, maar hij leverde vervolgens vijf games op een rij in. De Veenendaler kwam nog terug tot 5-3, maar Berrettini haalde de set toch binnen. Hij besloot de set met een ace. In de tweede set had de nummer 45 aan één break voldoende.

Van de Zandschulp (28), de nummer 67 van de wereld, had zich in Tokio via de kwalificaties voor het hoofdtoernooi geplaatst. Hij reist nu af naar Shanghai, waar volgende week een masterstoernooi begint.

Meer uit Sport

Basketballers onderuit in Oostenrijk in strijd om WK-kwalificatie

SCHWECHAT (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben tegen Oostenrijk hun eerste nederlaag geïncasseerd in het derde duel in de strijd om een plaats op het WK-kwalificatietoernooi. Oranje verloor de uitwedstrijd in Schwechat met 83-70, waardoor een plek in de volgende ronde van de kwalificatie nog niet zeker is.

4 uur geleden
Hockeysters groepswinnaar op EK na ruime zege op Frankrijk

MÖNCHENGLADBACH (ANP) - De Nederlandse hockeysters zijn als groepswinnaar doorgedrongen tot de halve finales van het EK in Mönchengladbach. Na eerdere zeges op Ierland (2-0) en Duitsland (5-1) was het team van bondscoach Raoul Ehren in het laatste groepsduel met 6-0 te sterk voor Frankrijk. Oranje speelt in de halve finales tegen Spanje, de nummer 2 van de andere poule.

6 uur geleden
Tennisster Venus Williams (45) met wildcard naar US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams heeft een wildcard ontvangen voor de US Open. De 45-jarige Amerikaanse maakte vorige maand na zestien maanden afwezigheid haar rentree. De voormalige nummer 1 van de wereld won in het verleden het laatste grandslamtoernooi van het jaar twee keer, in 2000 en 2001.

7 uur geleden
Noor Waerenskjold sprint naar ritzege in Ronde van Denemarken

GLADSAXE (ANP) - De Noor Søren Waerenskjold heeft de tweede etappe van de Ronde van Denemarken gewonnen. Het was een vlakke rit van Rødovre naar Gladsaxe over 110 kilometer. De renner van Uno-X Mobility hield in de massasprint de Belg Steffen De Schuyteneer en de Fransman Axel Zingle achter zich. De Nederlander Nils Eekhoff eindigde als vijfde.

7 uur geleden
Bondscoach Delmee wil met hockeyers veel meer dan EK winnen

VENLO (ANP) - Jeroen Delmee (52) wil als bondscoach geschiedenis schrijven met het Nederlands hockeyelftal. "Als je wint, dan kom je in de boeken. Hoe meer prijzen je verovert, hoe bijzonderder het wordt", zei de oud-hockeyer in aanloop naar de halve finale van het EK waarin Oranje donderdag tegen Frankrijk speelt tegen het ANP. "Met deze generatie kunnen we iets moois neerzetten. Dat moet het streven zijn. Bij mij als coach leeft dat wel."

9 uur geleden
Zieke Vollering zegt af voor Ronde van Romandië

HUÉMOZ (ANP) - Demi Vollering heeft zich teruggetrokken voor de Ronde van Romandië, de driedaagse rittenkoers in Zwitserland die vrijdag begint. De organisatie van de wielerkoers meldt dat de Nederlandse renster van FDJ-Suez zich wegens ziekte heeft afgemeld.

11 uur geleden
Italiaanse renner Dainese volgt Van Baarle naar Soudal Quick-Step

BRUSSEL (ANP/BELGA) - De Belgische wielerploeg Soudal Quick-Step heeft met de Italiaan Alberto Dainese de vierde nieuwe renner voor komend seizoen vastgelegd. De ritwinnaar in de Giro en Vuelta komt over van het Zwitserse Tudor Pro Cycling. Eerder haalde Soudal Quick-Step al de Nederlander Dylan van Baarle en de Belgen Jasper Stuyven en Edward Planckaert.

13 uur geleden