Tennisser Van de Zandschulp verliest in tweede ronde Auckland
AUCKLAND (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de tweede ronde van het ATP-toernooi in het Nieuw-Zeelandse Auckland uitgeschakeld. De 28-jarige Nederlander verloor met 7-5 6-3 van de lager geklasseerde Chileen Alejandro Tabilo. Van de Zandschulp, de nummer 59 van de wereld, had in de openingsronde nog de als vijfde geplaatste Amerikaan Christopher Eubanks verrast.
Van de Zandschulp pakte nog wel vroeg de leiding door een break in de eerste game. Na een voorsprong van 4-2 verloor de Nederlander echter drie opslagbeurten op een rij, waardoor Tabilo alsnog de set won. In de tweede set moest Van de Zandschulp ook zijn eerste service afstaan. De Chileen maakte het even later af op zijn eerste wedstrijdpunt.
Het toernooi in Auckland dient als voorbereiding op de Australian Open, waarvoor Van de Zandschulp direct geplaatst is.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd om de derde ronde op Wimbledon te bereiken. De nummer 54 van de wereldranglijst verloor met 0-6 6-4 3-6 6-3 6-7 (5) van de Rus Roman Safioellin, de mondiale nummer 132.
2 uur geledenBARCELONA (ANP) - Wielrenner Olav Kooij gaat niet meer voor de groene puntentrui in de komende Tour de France. Dat is een gevolg van de gedeelde focus van zijn team Decathlon CMA CGM, dat met de Franse revelatie Paul Seixas op een goed eindklassement mikt. "Voor het puntenklassement zijn ook de tussensprints belangrijk en dat vraagt veel van de ploeg. Daarom is het doel nu één ritzege", vertelde de 24-jarige geboren Numansdorper tijdens een online persmoment vanuit Barcelona, waar hij zaterdag zijn Tourdebuut beleeft.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn jacht op titelprolongatie vervolgd met een zege op de Portugees Nuno Borges in de tweede ronde op Wimbledon. De Italiaanse nummer 1 van de wereld had het niet gemakkelijk, maar won uiteindelijk met 7-6 (4) 7-6 (2) 6-4.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - Zeventien Nederlanders doen mee aan de komende Tour de France. Dat is het hoogste aantal sinds 2015, toen er twintig Nederlanders aan de start stonden. Vorig jaar waren het er dertien.
4 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Het is afwachten of Serena Williams samen met haar zus Venus kan tennissen in het dubbelspel op Wimbledon. De 44-jarige Amerikaanse heeft haar rechterknie verrekt bij haar rentree dinsdag in het enkelspel. "Ze doet er alles aan om fit te zijn voor haar dubbelspelwedstrijd later deze week", meldde haar zaakwaarnemer in The Times.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Er is een teken van leven van de vermiste shorttracker Sven Roes. Schaatsbond KNSB laat mede namens de familie en de politie in een verklaring weten dat Roes "een vlucht naar het buitenland heeft genomen".
6 uur geledenGERNO DI LESMO (ANP) - Yamaha heeft twee grote transfers bekendgemaakt in de MotoGP. Oud-wereldkampioen en huidig WK-leider Jorge Martín en de opkomende ster Ai Ogura komen vanaf 2027 uit voor het Japanse fabrieksteam.
10 uur geleden