Tennisser Van de Zandschulp verliest in eerste ronde in Miami
MIAMI (ANP) - Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken van het masterstoernooi van Miami. Hij werd in de openingsronde met 6-4 6-4 verrast door de Kazach Michail Koekoesjkin.
Na het verlies van de eerste set leverde Van de Zandschulp (26) in de tweede set bij 4-4 zijn service in, waarna Koekoesjkin na een uur en 50 minuten zijn eerste wedstrijdpunt benutte.
Koekoesjkin is afkomstig uit het kwalificatietoernooi. De voormalig nummer 39 van de wereld is afgezakt naar plek 159 op de mondiale ranglijst. Van de Zandschulp staat daarop 42e.
Twee weken geleden haalde Van de Zandschulp nog de derde ronde op Indian Wells. Hij boekte daar een fraaie zege op de Canadees Félix Auger-Aliassime en verloor uiteindelijk van de Serviër Miomir Kecmanovic.
Eerder bleef ook Tallon Griekspoor in de eerste ronde steken in Miami. In het vrouwentoernooi wist Arantxa Rus evenmin een wedstrijd te winnen.
Meer uit Sport
ROME (ANP/AFP) - De Giro d'Italia start komend jaar in Bulgarije, waar de eerste drie etappes worden gereden. Dat meldt de organisatie RCS. Het is voor het eerst dat de wielerronde in het Oost-Europese land begint. Sinds 2010 zijn er zeven starts in het buitenland geweest.
12 uur geledenDOHA (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull betuigt spijt voor de opmerkingen die door topadviseur Helmut Marko zijn gemaakt over Mercedes-rijder Kimi Antonelli na de door Max Verstappen gewonnen Grote Prijs van Qatar.
17 uur geledenBOLOGNA (ANP/BELGA) - De Italiaanse tennislegende Nicola Pietrangeli is op 92-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Italiaanse tennisfederatie FITP.
18 uur geledenDEN BOSCH (ANP/BELGA) - Wielrenner Wout van Aert doet dit seizoen mee aan acht wedstrijden in het veldrijden. Dat meldt zijn ploeg Visma - Lease a Bike maandag.
20 uur geledenLUSAIL (ANP) - De Formule 1 krijgt een ontknoping waarin drie coureurs in de laatste grand prix van het jaar gaan uitmaken wie de kampioen wordt. Dat zijn regerend kampioen Max Verstappen (Red Bull), de huidige WK-leider Lando Norris (McLaren) en Oscar Piastri (McLaren).
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Bo van Wetering kon met Oranje tegen Egypte met een comfortabele voorsprong in de tweede helft "dingen uitproberen". Dat zei de handbalster die met acht treffers topscorer van de avond werd, na afloop van de tweede gewonnen groepswedstrijd, waardoor Nederland zich plaatste voor de hoofdronde op het WK in Ahoy Rotterdam (37-15).
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse handbalsters hebben ook de tweede groepswedstrijd op het WK in eigen land gewonnen. De ploeg van bondscoach Henrik Signell was in een uitverkocht Ahoy Rotterdam voor 9000 toeschouwers veel te sterk voor Egypte en won met 37-15. Daarmee verzekerde Oranje zich van een plek in de hoofdronde van het toernooi. Bij rust was het verschil al gemaakt en leidde Nederland met 18-10. Bo van Wetering was met acht treffers topscorer.
1 dag geleden