Tennisser Van de Zandschulp treft Popyrin in tweede ronde Miami
MIAMI (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp neemt het in de tweede ronde van het masterstoernooi van Miami op tegen Alexei Popyrin. De Australische nummer 93 van de wereld won in de eerste ronde van Mikael Ymer. De Zweed gaf bij een achterstand van 7-6 (5) 4-4 op.
Van de Zandschulp is als 26e geplaatst in Florida en had een bye in de openingsronde. Hij treft Popyrin vrijdag. De twee tennisten één keer eerder tegen elkaar; Van de Zandschulp won in 2021 de partij in Antwerpen.
De 27-jarige Van de Zandschulp is de enige Nederlander in het hoofdtoernooi van het enkelspel. Tallon Griekspoor besloot na het masterstoernooi van Indian Wells huiswaarts te keren om wat rust te nemen en zich eerder te kunnen voorbereiden op het gravelseizoen.
De Spanjaard Carlos Alcaraz, zondag winnaar van het toernooi van Indian Wells, is ook in Miami als eerste geplaatst.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor gaat naar de kwartfinales van het ABN AMRO Open. De 29-jarige tennisser won woensdagavond in twee sets van zijn Franse leeftijdgenoot Quentin Halys: 7-5 7-6 (11). Griekspoor speelt vrijdag tegen de winnaar van de partij tussen de Canadees Félix Auger-Aliassime en de Serviër Hamad Medjedovic.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft vrede met zijn zilveren medaille op de 1000 meter bij de Olympische Spelen van Milaan. Halverwege had de 22-jarige Groninger hoop, maar hij werd in een rechtstreeks duel verslagen door de Amerikaan Jordan Stolz. "Op 600 meter wist ik dat ik een stukje voor hem lag, maar hij heeft zo'n goede slotronde, dat is moeilijk om tegenop te boksen", zei De Boo.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Joep Wennemars vindt het "ontzettend kwalijk" dat hij slechts een half uur rust kreeg voordat hij bij de Winterspelen in Milaan opnieuw moest rijden. "Dat is onmogelijk", zei Wennemars woensdagavond bij de NOS na de 1000 meter waarin hij vijfde werd.
9 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft Nederland op de 1000 meter het tweede zilver bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 het goud laten aan topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten. Die won in een olympisch record van 1.06,28. Ning Zhongyan uit China pakte met 1.07,34 het brons.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Jenning de Boo staat voorlopig op zilver op de 1000 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 alleen topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten voor laten gaan. De Chinees Ning Zhongyan staat op brons.
10 uur geledenTREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is voor de derde keer geopereerd aan haar beenbreuk na haar val in de olympische afdaling van zondag. Dat laat de voormalige olympisch kampioen weten op Instagram. "Succesvol heeft vandaag een totaal andere betekenis dan een paar dagen geleden", schrijft ze bij een foto vanuit het ziekenhuis in Treviso.
10 uur geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft naar eigen zeggen "een goede dag" gehad op het circuit van Bahrein. "We hebben veel ronden gereden en verschillende programma's getest", zei de Formule 1-coureur in een persbericht van Red Bull nadat hij 136 ronden in de nieuwe wagen had gereden. Verstappen zette de tweede tijd neer achter wereldkampioen Lando Norris.
10 uur geleden