Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp tegen Eubanks in Madrid

Tennisser Van de Zandschulp tegen Eubanks in Madrid

MADRID (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp neemt het in de eerste ronde van het masterstoernooi van Madrid op tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. Tallon Griekspoor heeft een vrije doorgang in de eerste ronde.

De 28-jarige Van de Zandschulp werd vorige week in de tweede ronde van het ATP-toernooi van München uitgeschakeld. Daardoor viel hij buiten de top 100 van de wereldranglijst. Met Eubanks treft Van de Zandschulp de nummer 44 van de ATP-ranking.

Griekspoor neemt het in de tweede ronde in Madrid op tegen de winnaar van de partij tussen de Australiër Aleksandar Vukic en de Japanner Taro Daniel. Vukic staat 62e en Daniel 85e. Griekspoor is als 24e geplaatst in Madrid en is de nummer 25 van de wereldranglijst.

Rafael Nadal

Rafael Nadal is in de eerste ronde gekoppeld aan de Amerikaan Darwin Blanch, die een wildcard van de organisatie heeft gekregen. De 16-jarige Blanch is de nummer 1028 van de ATP-ranking. De 37-jarige Spanjaard, die op het graveltoernooi van Barcelona zijn rentree maakte, staat op plek 512.

Arantxa Rus neemt het in de eerste ronde van het WTA-toernooi van Madrid op tegen Brenda Fruhvirtova uit Tsjechië. Rus staat op plek 47 van de wereldranglijst. Fruhvirtova staat 106e op de WTA-ranking.

Meer uit Sport

Kogelstootster Schilder grijpt naast derde zege in Diamond League

OSLO (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder heeft na overwinningen in Shanghai en Stockholm geen derde zege kunnen boeken in de Diamond League. De Sportvrouw van het Jaar legde het bij de Bislett Games in Oslo af tegen de Amerikaanse Chase Jackson. Schilder stootte de 4 kilogram zware kogel naar 20,11 meter, goed voor de tweede plaats. Jackson won met een afstand van 20,74. De Canadese Sarah Mitton eindigde in Oslo als derde met een stoot van 19,89 meter.

1 uur geleden
Beijing heeft in 2028 primeur met vier WK's schaatsen tegelijk

BEIJING/TENERIFE (ANP/BELGA) - Beijing krijgt in 2028 een schaatsprimeur. De internationale schaatsunie ISU heeft bepaald dat in de Chinese hoofdstad de wereldkampioenschappen langebaanschaatsen, shorttrack, kunstrijden en synchroonschaatsen tegelijkertijd plaatsvinden. Het is voor het eerst in de geschiedenis dat de vier schaatsdisciplines gezamenlijk in één stad samenkomen voor hun mondiale titelstrijd.

3 uur geleden
Simmons wint vierde etappe Tour Auvergne-Rhône-Alpes

MONTROND-LES-BAINS (ANP) - Quinn Simmons heeft de vierde etappe van de Tour Auvergne-Rhône-Alpes, voorheen het Critérium du Dauphiné, gewonnen. De 25-jarige Amerikaan van Lidl-Trek was in een sprint de snelste van een groep vluchters. In het Franse Montrond-les-Bains bleef hij Finn Fisher-Black (Red Bull-Bora-hansgrohe) uit Nieuw-Zeeland en de Fransman Mattéo Vercher van TotalEnergies op de streep net voor.

4 uur geleden
Coureur Albon brengt eerbetoon aan 'Williams-legende' Mansell

MONTMÉLO (ANP) - Alexander Albon passeert in de komende Grote Prijs van Barcelona-Catalonië Nigel Mansell als coureur met de meeste races voor het Formule 1-team Williams. De Thai beleeft in Spanje zijn 96e start in de auto van Williams, één meer dan de 95 starts van Mansell. Als eerbetoon draagt Albon een replica van de helm die Mansell droeg in het seizoen 1992, toen de Brit de wereldtitel veroverde in een Williams.

5 uur geleden
Tennisser Griekspoor te sterk voor Van de Zandschulp in Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich ten koste van Botic van de Zandschulp geplaatst voor de tweede ronde van het grastoernooi van Rosmalen. Griekspoor won het duel tussen de twee beste spelers van Nederland met 6-2 6-7 (2) 6-4. De partij werd dinsdag gestaakt vanwege de regen bij een 2-0-voorsprong in de derde set in het voordeel van Griekspoor.

6 uur geleden
Tennisster Lamens uitgeschakeld op grastoernooi van Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is gestrand in de eerste ronde van het grastoernooi van Rosmalen. De mondiale nummer 125 verloor met 7-6 (5) 4-6 4-6 van de als vijfde geplaatste Oostenrijkse Anastasia Potapova. Zij treft de Turkse Zeynep Sönmez in de volgende ronde.

7 uur geleden
Knappe zege tennistalent Boogaard op grastoernooi Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisser Thijs Boogaard heeft een knappe zege geboekt in de eerste ronde van het grastoernooi van Rosmalen. De 17-jarige Nederlander, de nummer 779 van de wereldranglijst, versloeg de Chinees Wu Yibing met 6-3 2-6 6-4.

7 uur geleden