Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp tegen Eubanks in Madrid

Tennisser Van de Zandschulp tegen Eubanks in Madrid

MADRID (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp neemt het in de eerste ronde van het masterstoernooi van Madrid op tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. Tallon Griekspoor heeft een vrije doorgang in de eerste ronde.

De 28-jarige Van de Zandschulp werd vorige week in de tweede ronde van het ATP-toernooi van München uitgeschakeld. Daardoor viel hij buiten de top 100 van de wereldranglijst. Met Eubanks treft Van de Zandschulp de nummer 44 van de ATP-ranking.

Griekspoor neemt het in de tweede ronde in Madrid op tegen de winnaar van de partij tussen de Australiër Aleksandar Vukic en de Japanner Taro Daniel. Vukic staat 62e en Daniel 85e. Griekspoor is als 24e geplaatst in Madrid en is de nummer 25 van de wereldranglijst.

Rafael Nadal

Rafael Nadal is in de eerste ronde gekoppeld aan de Amerikaan Darwin Blanch, die een wildcard van de organisatie heeft gekregen. De 16-jarige Blanch is de nummer 1028 van de ATP-ranking. De 37-jarige Spanjaard, die op het graveltoernooi van Barcelona zijn rentree maakte, staat op plek 512.

Arantxa Rus neemt het in de eerste ronde van het WTA-toernooi van Madrid op tegen Brenda Fruhvirtova uit Tsjechië. Rus staat op plek 47 van de wereldranglijst. Fruhvirtova staat 106e op de WTA-ranking.

Meer uit Sport

Tennisser Shelton wint Amerikaanse finale in Dallas

DALLAS (ANP) - De Amerikaan Ben Shelton heeft het tennistoernooi van Dallas op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld rekende in de finale in drie sets af met zijn landgenoot Taylor Fritz, de nummer 7 van de wereld. De setstanden waren 3-6, 6-3 en 7-5.

5 uur geleden
Schaakgrootheid Carlsen voegt weer een wereldtitel toe

WANGELS (ANP) - Schaakgrootmeester Magnus Carlsen heeft een zoveelste wereldtitel aan zijn erelijst toegevoegd. De Noor, al vanaf 2011 de aanvoerder van de wereldranglijst, veroverde in het Duitse Wangels de eerste wereldtitel freestyleschaken. Hij versloeg in de finale de Amerikaan Fabiano Caruana na vier partijen: 2,5-1,5.

5 uur geleden
Trainer Van Velde voltooit levenswerk met goud sprintster Kok

MILAAN (ANP) - Trainer Gerard van Velde vindt dat hij zijn levenswerk heeft voltooid met de gouden olympische medaille van Femke Kok op de 500 meter. De voormalige sprinter, die zelf goud behaalde op de 1000 meter op de Spelen van Salt Lake City in 2002, won eerder het eerste Nederlandse goud bij de mannen op de 500 meter met zijn schaatser Michel Mulder op de Spelen van Sotsji in 2014.

7 uur geleden
Nederland na goud Kok en zilver Leerdam vierde in medaillespiegel

MILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement naar de gedeelde vierde plaats gestegen. Dat is in Milaan en Cortina d'Ampezzo de hoogste klassering tot dusver voor TeamNL.

10 uur geleden
Vittozzi bezorgt gastland Italië eerste biatlongoud bij OS ooit

ANTERSELVA (ANP) - Lisa Vittozzi heeft Italië de eerste olympische gouden medaille ooit bezorgd in de biatlon. De 31-jarige Vittozzi veroverde het historische goud op de 10 kilometer achtervolging. Ze had ruim 28 seconden voorsprong op de Noorse Maren Kirkeeide, die het zilver won. Het brons ging naar de Finse Suvi Minkkinen, die als derde over de finish gleed op ruim 34 seconden van de winnares.

10 uur geleden
De Minaur slaat in derde finale toe en ziet naam op boarding Ahoy

ROTTERDAM (ANP) - De naam van tennisser Alex De Minaur staat dan toch op de boarding van Ahoy tussen alle winnaars van het ABN AMRO Open. Na twee verloren finales op rij sloeg de 26-jarige Australiër in de eindstrijd van 2026 tegen de één jaar jongere Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets toe: 6-3 6-2.

10 uur geleden
Kok pakt eerste Nederlandse goud bij vrouwen op 500 meter

MILAAN (ANP) - Femke Kok heeft bij de Olympische Spelen als eerste Nederlandse schaatsster goud veroverd op de 500 meter. De 25-jarige Friezin won de kortste afstand in het Milano Speed Skating Stadium in een olympisch record van 36,49.

10 uur geleden