Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp tegen Eubanks in Madrid

Tennisser Van de Zandschulp tegen Eubanks in Madrid

MADRID (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp neemt het in de eerste ronde van het masterstoernooi van Madrid op tegen de Amerikaan Christopher Eubanks. Tallon Griekspoor heeft een vrije doorgang in de eerste ronde.

De 28-jarige Van de Zandschulp werd vorige week in de tweede ronde van het ATP-toernooi van München uitgeschakeld. Daardoor viel hij buiten de top 100 van de wereldranglijst. Met Eubanks treft Van de Zandschulp de nummer 44 van de ATP-ranking.

Griekspoor neemt het in de tweede ronde in Madrid op tegen de winnaar van de partij tussen de Australiër Aleksandar Vukic en de Japanner Taro Daniel. Vukic staat 62e en Daniel 85e. Griekspoor is als 24e geplaatst in Madrid en is de nummer 25 van de wereldranglijst.

Rafael Nadal

Rafael Nadal is in de eerste ronde gekoppeld aan de Amerikaan Darwin Blanch, die een wildcard van de organisatie heeft gekregen. De 16-jarige Blanch is de nummer 1028 van de ATP-ranking. De 37-jarige Spanjaard, die op het graveltoernooi van Barcelona zijn rentree maakte, staat op plek 512.

Arantxa Rus neemt het in de eerste ronde van het WTA-toernooi van Madrid op tegen Brenda Fruhvirtova uit Tsjechië. Rus staat op plek 47 van de wereldranglijst. Fruhvirtova staat 106e op de WTA-ranking.

Meer uit Sport

Verstappen 7e in kwalificatie sprintrace Canada, Russell op pole

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.

5 uur geleden
Volleybalsters verslaan Oekraïne in Four Nations Cup

APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.

7 uur geleden
Zeilster Wind vijfde op EK in ILCA6-klasse

KASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.

10 uur geleden
Italiaan Bettiol wint dertiende etappe Giro d'Italia

VERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.

12 uur geleden
Wielrenster Kool sprint naar winst in Veenendaal-Veenendaal

VEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.

12 uur geleden
Wiebes wint ook tweede etappe in Ronde van Burgos in de sprint

BODEGA VIÑA PEDROSA (ANP) - Wielrenster Lorena Wiebes heeft haar tweede ritzege in de Ronde van Burgos geboekt. De Nederlands kampioene van SD Worx - Protime was net als een dag eerder na 122 kilometer in de sprint van de tweede etappe van Castrojeriz naar Bodega Viña Pedrosa de beste. Op de oplopende finishstraat bleef ze de Italiaanse Elisa Balsamo en Ally Wollaston uit Australië voor.

13 uur geleden
Van Westering sluit tot Spelen aan bij zwemselectie in Eindhoven

NIEUWEGEIN (ANP) - Kai van Westering sluit in ieder geval tot de Olympische Spelen in Los Angeles van 2028 aan bij de Nederlandse zwemselectie in Eindhoven. De 22-jarige Nederlands-Amerikaanse zwemmer trainde de laatste jaren in de Verenigde Staten, waar hij studeerde aan de Universiteit van Indiana. Peter Bishop wordt zijn coach.

18 uur geleden