Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp strijdend ten onder tegen Tsitsipas

Tennisser Van de Zandschulp strijdend ten onder tegen Tsitsipas

BASEL (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het ATP-toernooi in het Zwitserse Basel. De Nederlander ging strijdend ten onder in twee sets tegen de Griekse topspeler Stefanos Tsitsipas: 6-7 (3) 5-7.

Van de Zandschulp opende sterk en brak in de openingsgame zijn tegenstander, die als derde is geplaatst in het Zwitserse toernooi. Tsitsipas brak echter meteen terug, waarna de spelers geen servicebeurten meer inleverden. Het kwam in de eerste set aan op een tiebreak, waarin de Griek profiteerde van een lichte inzinking bij Van de Zandschulp en met 7-3 won.

In het tweede bedrijf ging het weer lang gelijk op tot 5-5. In de elfde game zette Tsitsipas aan en brak hij de Nederlandse nummer 67 van de wereld voor de tweede keer in de wedstrijd. Hij serveerde in de volgende game de partij gecontroleerd uit.

Meer uit Sport

Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

37 minuten geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

7 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

9 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

12 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

14 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

15 uur geleden
Swiatek begint jacht op 'career grand slam' met moeizame zege

MELBOURNE (ANP/AFP) - Tennisster Iga Swiatek is haar jacht op de 'career grand slam' begonnen met een moeizame zege op Yue Yuan. De mondiale nummer 2 uit Polen won met 7-6 (5) 6-3 van de Chinese qualifier.

17 uur geleden