Tennisser Van de Zandschulp strijdend ten onder tegen Tsitsipas
BASEL (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er niet in geslaagd de kwartfinales te bereiken van het ATP-toernooi in het Zwitserse Basel. De Nederlander ging strijdend ten onder in twee sets tegen de Griekse topspeler Stefanos Tsitsipas: 6-7 (3) 5-7.
Van de Zandschulp opende sterk en brak in de openingsgame zijn tegenstander, die als derde is geplaatst in het Zwitserse toernooi. Tsitsipas brak echter meteen terug, waarna de spelers geen servicebeurten meer inleverden. Het kwam in de eerste set aan op een tiebreak, waarin de Griek profiteerde van een lichte inzinking bij Van de Zandschulp en met 7-3 won.
In het tweede bedrijf ging het weer lang gelijk op tot 5-5. In de elfde game zette Tsitsipas aan en brak hij de Nederlandse nummer 67 van de wereld voor de tweede keer in de wedstrijd. Hij serveerde in de volgende game de partij gecontroleerd uit.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
51 minuten geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
4 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
11 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
21 uur geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
23 uur geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
23 uur geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden