Tennisser Van de Zandschulp mag niet trainen, één speler positief
MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisser Botic van de Zandschulp, die zich vorige week in Doha kwalificeerde voor de Australian Open, mag de komende twee weken niet op de trainingsbanen verschijnen. Dat komt omdat aan boord van zijn vlucht van Doha naar Melbourne iemand zat met een positieve coronatest.
"Ik moet twee weken op mijn kamer blijven", aldus de nummer 156 van de wereld. "Ik heb op mijn kamer nog niet getennist, alleen wat fysieke training kunnen doen." De organisatie besloot na de positieve test bij een van de inzittenden om iedereen die aan boord was een trainingsverbod op te leggen.
Robin Haase mag onder strenge voorwaarden wel trainen. Ook hij vloog van Doha naar Melbourne, maar met een ander toestel. De 25-jarige Van de Zandschulp is met coach Dennis Schenk doorgereisd vanuit Qatar.
Officials bevestigden maandag dat er vier extra positieve testen zijn onder de mensen in de bubbel van de Australian Open, waaronder één speler. Volgens gezondheidsinstanties in Victoria hebben negen mensen die met met speciale chartervluchten naar Melbourne zijn gekomen positief getest.
Meer uit Sport
SINGAPORE (ANP) - Max Verstappen start zondag vanaf poleposition in de Grote Prijs van Singapore. De viervoudig wereldkampioen was in de kwalificatie op het stratencircuit van Marina Bay met een rondje van 1.31,373 de snelste. Hij was een fractie sneller dan Ferrari-coureur Charles Leclerc uit Monaco en diens Britse teamgenoot Lewis Hamilton.
12 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de derde ronde bereikt op het masterstoernooi van Shanghai. De Spaanse toptennisser rekende in de tweede ronde in twee sets af met de Argentijn Juan Manuel Cerúndolo: 6-3 6-3.
14 uur geledenBAKOE (ANP) - De Nederlandse judoka's zijn voor het eerst sinds 2017 zonder medaille geëindigd op een WK. Zwaargewicht Jur Spijkers verloor zaterdag in Bakoe (Azerbeidzjan) als laatste Nederlandse deelnemer in de herkansingen van de Tsjech Lukáš Krpálek op ippon.
16 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft met zijn zege in de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore op alle huidige circuits van de Formule 1 gewonnen. De Red Bull-coureur zei in het interview na afloop echter dat hij de zege in een sprintrace niet meetelt. "Ik ben blij dat ik heb gewonnen, maar ik wil morgen winnen, niet vandaag."
16 uur geledenSINGAPORE (ANP) - Max Verstappen heeft de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore gewonnen. De viervoudig wereldkampioen bleef de Ferrari's van de Brit Lewis Hamilton en Charles Leclerc uit Monaco ruim voor.
17 uur geledenSINGAPORE (ANP) - De start van de sprintrace van de Grote Prijs van Singapore in de Formule 1 is enige tijd uitgesteld door hevige regenval. Ruim tien minuten voor de start begon het hard te regenen boven het stratencircuit in Marina Bay in Singapore.
18 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bauke Mollema weet nog niet wat hij gaat doen na zijn afscheid als wielrenner. De 39-jarige Groninger komt zaterdag voor het laatst in actie in de Ronde van Lombardije, de Italiaanse najaarsklassieker die hij in 2019 won. "Ik wil het gewoon rustig aan doen en bij mijn gezin zijn. Ik wil van het leven genieten", zegt Mollema op de website van zijn ploeg Lidl-Trek.
18 uur geleden