Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp maandag in actie, Rus speelt dinsdag

Tennisser Van de Zandschulp maandag in actie, Rus speelt dinsdag

PARIJS (ANP) - Botic van de Zandschulp komt maandag in actie in de eerste ronde van Roland Garros. De beste tennisser van Nederland neemt het in zijn openingswedstrijd op tegen de Argentijnse qualifier Thiago Agustín Tirante.

Van de Zandschulp zit in de onderste helft van het schema en het merendeel van de wedstrijden in het onderste deel wordt op dinsdag gespeeld. Omdat de eerste rondes op Roland Garros over drie dagen worden verspreid, worden ook wedstrijden uit de onderste helft op maandag afgewerkt. Roland Garros is het enige grandslamtoernooi dat al op zondag begint.

Tallon Griekspoor komt op de openingsdag in actie, zo werd vrijdag al bekend. Hij treft de Spanjaard Pedro Martínez, een speler uit het kwalificatietoernooi. Griekspoor - Martínez is zondag om 11.00 uur de eerste partij op baan 12. Griekspoor trok zich vorige week met een enkelblessure terug uit het graveltoernooi van Genève, maar is fit genoeg om deel te nemen aan het tweede grandslamtoernooi van het jaar.

Arantxa Rus, de enige Nederlandse in het hoofdtoernooi, maakt pas dinsdag haar opwachting. Zij neemt het op tegen de Oostenrijkse Julia Grabher. Rus won de afgelopen week drie kwalificatiewedstrijden.

Meer uit Sport

Norris verovert pole in GP van São Paulo, Verstappen zestiende

SÃO PAULO (ANP) - Lando Norris heeft in de Formule 1 de poleposition veroverd voor de Grote Prijs van São Paulo in Brazilië. De Britse coureur van McLaren was in de kwalificatie sneller dan de Italiaan Kimi Antonelli in de Mercedes en de Monegask Charles Leclerc in de Ferrari. Zijn Australische teamgenoot Oscar Piastri zette de vierde tijd neer.

5 uur geleden
Tennisster Rybakina verslaat Sabalenka en wint WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar, gewonnen. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan versloeg in de finale in het Saudische Riyad Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de wereld uit Belarus: 6-3 7-6 (0).

6 uur geleden
Tennisser Djokovic klopt Musetti en wint in Athene 101e titel

ATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft het tennistoernooi van Athene op zijn naam geschreven. De 38-jarige Serviër versloeg in de finale de Italiaan Lorenzo Musetti in drie sets: 4-6 6-3 7-5.

6 uur geleden
Veldrijdster Van der Heijden verovert voor het eerst EK-titel

MIDDELKERKE (ANP) - Veldrijdster Inge van der Heijden is voor het eerst Europees kampioen geworden. De 26-jarige Brabantse kwam na zes ronden in het Belgische Middelkerke solo over de finish. Met Lucinda Brand als tweede en Aniek van Alphen als derde was het podium geheel Nederlands.

10 uur geleden
Piastri valt uit in sprintrace in São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Oscar Piastri is uitgevallen in de sprintrace van de Grote Prijs van São Paulo in de Formule 1. De coureur uit Australië verloor in de zesde ronde de controle over zijn bolide en eindigde in de muur.

11 uur geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Portugal

PORTIMAO (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van Portugal. Hij reed in de kwalificatie van de MotoGP de snelste tijd op het circuit Autodromo Internacional do Algarve in Portimão (1.37,556). Hij was net iets sneller dan de Spanjaard Pedro Acosta. De Fransman Fabio Quartararo liet de derde tijd noteren.

13 uur geleden
NBA wil over twee jaar Europese basketbalcompetitie lanceren

MILAAN (ANP/RTR) - De Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA wil een eigen competitie in Europa beginnen. Die zou volgens algemeen directeur George Aivazoglou van NBA Europa in oktober 2027 moeten beginnen.

14 uur geleden