Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp doet mee in Rosmalen

Tennisser Van de Zandschulp doet mee in Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Botic van de Zandschulp neemt deze zomer deel aan het grastoernooi van Rosmalen. De beste tennisser van Nederland speelde nog nooit een wedstrijd in het hoofdtoernooi, dat dit jaar van 4 tot en met 12 juni wordt gehouden. Hij verloor er in 2018 wel een kwalificatiewedstrijd.

De 26-jarige Van de Zandschulp stond afgelopen zondag voor het eerst in een finale van een ATP-toernooi. Maar hij moest in München opgeven met ademhalingsproblemen. Hij is na een serie goede resultaten opgeklommen naar de 31e positie van de wereldranglijst. "Als proftennissers verblijven we veel in het buitenland", merkt Van de Zandschulp op. "Ik kijk er daarom naar uit om in Nederland voor eigen publiek te mogen spelen."

De Rus Daniil Medvedev en Belg David Goffin zijn andere publiekstrekkers van het toernooi van Rosmalen.

Meer uit Sport

Osaka schakelt Sabalenka uit en bereikt kwartfinale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisster Naomi Osaka heeft voor het eerst in haar loopbaan de kwartfinales op Wimbledon bereikt. De 28-jarige Japanse versloeg de Belarussische nummer 1 van de wereld Aryna Sabalenka in twee sets: 6-2 7-6 (2).

4 uur geleden
Tennisser Djokovic eerste kwartfinalist op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich als eerste verzekerd van een plek in de kwartfinales op Wimbledon. De 39-jarige Serviër versloeg in de vierde ronde Roman Safioellin uit Rusland in vier sets. Het werd 7-6 (6) 6-3 3-6 6-3.

6 uur geleden
Wielrenner Molenaar neemt bolletjestrui over van Pogačar in Tour

BARCELONA (ANP) - Wielrenner Alex Molenaar heeft in de tweede etappe van de Tour de France de bolletjestrui veroverd op Tadej Pogačar. De zoon van een Nederlandse vader en Catalaanse moeder was halverwege de rit naar Barcelona als eerste boven op de Côte de Begues, waar de meeste bergpunten te verdienen waren. Viervoudig Tourwinnaar Pogačar had zaterdag de bolletjestrui in handen gekregen door in de ploegentijdrit als snelste de Montjuïc te beklimmen.

6 uur geleden
Leclerc wint GP Groot-Brittannië, Verstappen valt in slotfase uit

SILVERSTONE (ANP) - Charles Leclerc heeft bij de Grote Prijs van Groot-Brittannië zijn eerste zege in de Formule 1 sinds 2024 geboekt. De Monegask van Ferrari won op het circuit van Silverstone voor de Britse coureurs George Russell (Mercedes) en Lewis Hamilton (Ferrari). Max Verstappen viel in de slotfase uit, nadat zijn Red Bull van de baan was gegleden.

7 uur geleden
Verstappen valt in slotfase uit bij GP Groot-Brittannië

SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is bij de Grote Prijs van Groot-Brittannië met nog vijf ronden te gaan uitgevallen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 reed op de derde plaats toen hij met zijn Red Bull in de grindbak terechtkwam. Verstappen was op het circuit van Silverstone als zevende gestart.

7 uur geleden
Motorcrosser Herlings tweede bij GP van Zuid-Afrika

JOHANNESBURG (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings is tweede geworden bij de Grote Prijs van Zuid-Afrika. De 31-jarige Brabander moest de 19-jarige Belg Lucas Coenen voor zich dulden en zag de leider in het wereldkampioenschap van de MXGP verder uitlopen.

8 uur geleden
Beachvolleyballers Boermans en Brouwer winnen toernooi in Gstaad

GSTAAD (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Alexander Brouwer hebben het prestigieuze Elite16-toernooi in Gstaad gewonnen. In de finale in Zwitserland versloeg het Nederlandse koppel de Amerikanen Trevor Crabb en Chase Budinger in drie sets: 26-28 21-17 15-11.

8 uur geleden