Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp direct uitgeschakeld in Adelaide

Tennisser Van de Zandschulp direct uitgeschakeld in Adelaide

ADELAIDE (ANP) - Voor tennisser Botic van de Zandschulp heeft zijn laatste voorbereidingstoernooi op de Australian Open slechts één ronde geduurd. De nummer 56 van de wereld moest het in de openingsronde van het ATP-toernooi in Adelaide afleggen tegen de Hongaar Marton Fucsovics: 3-6 6-7 (4).

Van de Zandschulp bereikte vorige week in Melbourne de kwartfinales. Hij liet daarin tegen de Bulgaar Grigor Dimitrov twee matchpoints onbenut. In Adelaide trof hij met Fucsovics de nummer 38 van de wereld.

De Nederlander leverde halverwege de eerste set zijn servicebeurt in, waarna de Hongaar de set naar zich toetrok. In de tweede set werd Van de Zandschulp op 2-2 opnieuw gebroken, maar hij brak direct terug. Bij een voorsprong van 4-3 kreeg de 26-jarige Gelderlander opnieuw een breakpoint. Fucsovics wist zijn service echter te behouden en besliste de partij in de tiebreak, na bijna 2 uur spelen.

Van de Zandschulp is net als Tallon Griekspoor rechtstreeks toegelaten tot de Australian Open. Griekspoor zou deze week in Sydney spelen, maar hij trok zich terug vanwege een teenblessure. Om dezelfde reden moest de nummer 62 van de wereld zich vorige week afmelden voor zijn duel met Rafael Nadal in de kwartfinales in Melbourne.

Meer uit Sport

Verhoeven neemt het op tegen Usyk in strijd om wereldtitel boksen

AMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.

6 uur geleden
Basketballers winnen van Oostenrijk in WK-kwalificatie

WENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.

6 uur geleden
Tennisser Griekspoor bereikt in Dubai zesde finale uit carrière

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.

9 uur geleden
Kunstrijders Wories, Danilova en Tsiba naar WK in Praag

PRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.

10 uur geleden
Schaatsbond wijst geen vervanger aan voor Leerdam op WK sprint

UTRECHT (ANP) - Schaatsbond KNSB wijst geen vervanger aan voor Jutta Leerdam in aanloop naar het WK sprint. Dat meldt een woordvoerder van de KNSB. De olympisch kampioen op de 1000 meter gaf donderdagavond aan haar seizoen te beëindigen en geen gebruik te maken van de aanwijsplek. Femke Kok kreeg de andere aanwijsplek voor het WK en zal daar wel gebruik van maken.

14 uur geleden
Darter Van Gerwen verliest in eerste ronde in Belfast

BELFAST (ANP) - Michael van Gerwen is in de eerste ronde van de wedstrijd in de Premier League in Belfast uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verspeelde een voorsprong van 5-3 tegen Gerwyn Price uit Wales (5-6).

1 dag geleden
Schaatsster Conijn ontevreden over verdeling aanwijsplekken WK

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Merel Conijn is niet tevreden over de "bijzondere keuze" die de KNSB heeft gemaakt met betrekking tot de aanwijsplekken voor het WK allround. "Ze hebben mijn kans afgepakt om me te plaatsen voor het WK", zei Conijn na afloop van de huldiging van de olympiërs van TeamNL in Heerenveen.

1 dag geleden