Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Van de Zandschulp direct uitgeschakeld in Adelaide

Tennisser Van de Zandschulp direct uitgeschakeld in Adelaide

ADELAIDE (ANP) - Voor tennisser Botic van de Zandschulp heeft zijn laatste voorbereidingstoernooi op de Australian Open slechts één ronde geduurd. De nummer 56 van de wereld moest het in de openingsronde van het ATP-toernooi in Adelaide afleggen tegen de Hongaar Marton Fucsovics: 3-6 6-7 (4).

Van de Zandschulp bereikte vorige week in Melbourne de kwartfinales. Hij liet daarin tegen de Bulgaar Grigor Dimitrov twee matchpoints onbenut. In Adelaide trof hij met Fucsovics de nummer 38 van de wereld.

De Nederlander leverde halverwege de eerste set zijn servicebeurt in, waarna de Hongaar de set naar zich toetrok. In de tweede set werd Van de Zandschulp op 2-2 opnieuw gebroken, maar hij brak direct terug. Bij een voorsprong van 4-3 kreeg de 26-jarige Gelderlander opnieuw een breakpoint. Fucsovics wist zijn service echter te behouden en besliste de partij in de tiebreak, na bijna 2 uur spelen.

Van de Zandschulp is net als Tallon Griekspoor rechtstreeks toegelaten tot de Australian Open. Griekspoor zou deze week in Sydney spelen, maar hij trok zich terug vanwege een teenblessure. Om dezelfde reden moest de nummer 62 van de wereld zich vorige week afmelden voor zijn duel met Rafael Nadal in de kwartfinales in Melbourne.

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

13 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

14 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

17 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

1 dag geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

2 dagen geleden