Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Tsonga stopt na Roland Garros

Tennisser Tsonga stopt na Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jo-Wilfried Tsonga beëindigt volgende maand zijn tennisloopbaan, zo heeft de Fransman op sociale media bekendgemaakt. Roland Garros wordt het laatste toernooi van de 36-jarige Tsonga, die in 2012 de nummer 5 van de wereld was.

Tsonga reikte in 2008 tot de finale van de Australian Open, waarin hij verloor van de Serviër Novak Djokovic. In totaal won hij achttien ATP-titels, zijn laatste in 2019. Vijf jaar geleden schreef hij het ABN AMRO World Tennis Tournament op zijn naam door in de finale de Belg David Goffin te verslaan. In 2011 verloor hij in Ahoy in de finale van de Zweed Robin Söderling.

Door blessureleed is Tsonga afgezakt naar plek 220 op de wereldranglijst. Hij kwam dit seizoen op geen van de zes toernooien die hij speelde voorbij de tweede ronde. Van Richard Krajicek kreeg hij een wildcard voor het ABN-toernooi, maar ook daar bleef hij in de openingsronde steken.

Roland Garros begint op zondag 22 mei.

Meer uit Sport

Sabalenka ten koste van Osaka naar kwartfinale Indian Wells

INDIAN WELLS (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka staat in de kwartfinale van het masterstoernooi van Indian Wells. De Belarussische tennisster was in twee sets te sterk voor de Japanse Naomi Osaka: 6-2 6-4.

4 uur geleden
Ineos wint ploegentijdrit Parijs-Nice, Ayuso nieuwe leider

POUILLY-SUR-LOIRE (ANP) - Ineos Grenadiers heeft de ploegentijdrit in Parijs-Nice gewonnen. Over 23,5 kilometer van Cosne-Cours-sur-Loire naar Pouilly-sur-Loire was de Britse ploeg twee seconden sneller dan nummer 2 Lidl-Trek. De derde plek was op elf seconden van de winnaars voor Decathlon.

8 uur geleden
Wielrenner Van der Poel wint tweede etappe Tirreno-Adriatico

SAN GIMIGNANO (ANP) - Wielrenner Mathieu van der Poel heeft de tweede etappe in Tirreno-Adriatico gewonnen. Hij kwam als eerste over de eindstreep in San Gimignano na een lastige finale over onverharde wegen. In een sprintje was hij te sterk voor de Mexicaan Isaac Del Toro en Italiaan Giulio Pellizzari. Het drietal was in de laatste kilometers van de etappe over 206 kilometer weggereden bij de concurrentie.

9 uur geleden
Zitskiër Kampschreur wint goud op combinatie, brons De Langen

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft zijn tweede paralympische medaille gewonnen. De winnaar van het goud op de super-G won op dinsdag de supercombinatie. Hij was in de combinatie de snelste in de super-G en werd zesde in de slalom. Niels de Langen won een bronzen medaille bij de supercombinatie.

11 uur geleden
Schilder voert ploeg van 23 atleten aan voor WK indooratletiek

ARNHEM (ANP) - Wereldkampioene kogelstoten Jessica Schilder voert de Nederlandse atletiekploeg aan voor de wereldkampioenschappen indoor, van 20 tot en met 22 maart in het Poolse Torun. Schilder voert met een stoot van 20,69 meter de wereldranglijst aan van dit jaar.

11 uur geleden
Zitskiërs Kampschreur en De Langen op medaillekoers in combinatie

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur lijkt op weg naar zijn tweede paralympische medaille. De winnaar van het goud op de super-G leidt na het eerste onderdeel van de supercombinatie, toevallig ook de super-G. De medailles worden dinsdag rond 14.00 uur verdeeld na de slalom.

14 uur geleden
Honkballers definitief uitgeschakeld in World Baseball Classic

MIAMI (ANP) - De honkballers van het Nederlands Koninkrijksteam zijn definitief uitgeschakeld op de World Baseball Classic. De ploeg van bondscoach Andruw Jones kan niet meer bij de beste twee ploegen van de poule eindigen na de winst van de Dominicaanse Republiek op Israël in het stadion van de Miami Marlins: 10-1.

1 dag geleden