Tennisser Thiem weer onderuit in eerste ronde
ESTORIL (ANP) - De comeback van de Oostenrijkse tennisvedette Dominic Thiem na een lang polsblessure blijft moeizaam verlopen. De oud-winnaar van de US Open ging dinsdag op het gravel in het Portugese Estoril in de eerste ronde onderuit tegen de Fransman Benjamin Bonzi: 3-6 6-7 (9).
De 28-jarige Thiem, voormalig nummer drie van de wereld, verloor vorige week ook al in de eerste ronde van het ATP-toernooi in Belgrado. Eind maart maakte hij zijn wedstrijdrentree op een challenger in Marbella en daar boog hij in de eerste ronde voor de onbekende Argentijn Pedro Cachin. De dag na die nederlaag testte hij positief op corona.
Thiem is weggezakt naar de 93e plaats op de wereldranglijst. Hij won de US Open in 2020 en was dat jaar finalist in de Australian Open. Hij speelde ook twee keer de finale van Roland Garros (2018 en 2019).
Meer uit Sport
DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Amsterdam hebben de landstitel gewonnen. Het elftal van trainer Jesse Mahieu versloeg regerend kampioen Den Bosch na shoot-outs. Voor Amsterdam is het de 22e landstitel uit de clubgeschiedenis en de vijfde deze eeuw. Den Bosch blijft op 23 landstitels staan.
21 minuten geledenPARIJS (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van Roland Garros. De viervoudig winnares van het grandslamtoernooi in Parijs was met 6-1 6-2 te sterk voor Emerson Jones uit Australië.
1 uur geledenPARIJS (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor begint dinsdag om 11.00 uur aan zijn wedstrijd tegen Matteo Arnaldi in de eerste ronde van Roland Garros. Het duel tussen de Nederlander en de Italiaan is de eerste partij van de dag op baan 7.
2 uur geledenMILAAN (ANP/BELGA) - Klassementsleider Jonas Vingegaard wil zich in de laatste week van de Ronde van Italië niet alleen focussen op het behoud van zijn roze trui, maar ook nog minstens een etappe winnen. Dat zei de Deen van Visma - Lease a Bike maandag tijdens een online persconferentie op de laatste rustdag.
4 uur geledenMONTREAL (ANP/RTR) - Formule 1-coureur George Russell hield veel frustraties over aan de Grote Prijs van Canada. De 28-jarige Brit startte in Montreal voor het derde jaar op rij vanaf poleposition, maar viel met zijn Mercedes in de dertigste ronde uit. Zijn jonge Italiaanse ploeggenoot Kimi Antonelli behaalde zijn vierde achtereenvolgende zege dit seizoen en vergrootte zijn voorsprong op Russell in de WK-stand tot 43 punten.
5 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van San Antonio Spurs zijn in de finale van de Western Conference in de NBA tegen regerend kampioen Oklahoma City Thunder langszij gekomen. Dankzij uitblinker Victor Wembanyama won het team van trainer Mitch Johnson met 103-82. Na vier wedstrijden is de stand nu 2-2.
5 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen was tevreden met zijn eerste podiumplaats dit seizoen in de Formule 1. De viervoudig wereldkampioen eindigde in de Grote Prijs van Canada als derde achter winnaar Kimi Antonelli in de Mercedes en Ferrari-coureur Lewis Hamilton. "Om hier op het podium te staan is heel positief. Ik ben daar erg blij mee", zei hij in het interview na afloop.
14 uur geleden