
Tennisser Thiem vindt kritiek Kyrgios te ver gaan
BERLIJN (ANP) - Dominic Thiem vindt dat Nick Kyrgios te ver gaat met zijn kritiek op de deelnemers aan het vorige maand door Novak Djokovic georganiseerde toernooi. Bij de Adria Tour, waar publiek welkom was en tennissers elkaar na afloop van partijen omhelsden en 's avonds het nachtleven indoken, testten meerdere spelers positief op het coronavirus.
"We moeten leren van de fouten en voorzichtig zijn met deze pandemie waarmee we worden geconfronteerd. Dat is wat we uit de Adria Tour moeten halen", zei Thiem tegen verslaggevers bij een invitatietoernooi in Berlijn. "We hebben fouten gemaakt maar het is niet zo dat Novak en wij een misdaad hebben begaan. Onze intenties waren goed. We moeten leren van onze fouten." Thiem zelf testte negatief op het virus.
Kyrgios haalde na afloop van het toernooi flink uit naar zijn collega's. De Australiër noemde onder meer Alexander Zverev een egoïst nadat van de Duitser foto's opdoken bij een feest terwijl hij had beloofd twee weken lang in quarantaine te gaan. Thiem: "Bepaalde meningen, vooral uit Australië, zijn erg overbodig."
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP) - De nieuwe voorzitter Kirsty Coventry heeft de leiding van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) formeel overgenomen van Thomas Bach. De 41-jarige voormalige topzwemster uit Zimbabwe kreeg tijdens een ceremonie de sleutel van het hoofdkantoor in Lausanne overhandigd door de 71-jarige Duitser.
3 uur geledenOKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben een spetterend seizoen bekroond met de titel in de NBA. Topschutter Shai Gilgeous-Alexander leidde de ploeg in eigen huis naar de zege in het zevende en beslissende duel in de finale tegen Indiana Pacers: 103-91.
8 uur geledenOKLAHOMA CITY (ANP/AFP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft Indiana Pacers verslagen in het zevende en laatste duel in de NBA-finale in het Amerikaanse Oklahoma City. Het werd 103-91.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De Nederlandse springruiters hebben naast de zege gegrepen in de Grand Prix van het CHIO in Rotterdam. De zege ging naar de Amerikaan Karl Cook met Caracole de la Roque. Bas Moerings was met zijn paard Ipsthar de beste Nederlander op de vijfde plaats.
20 uur geledenWINCHESTER (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de MXGP-klasse als derde geëindigd bij de Grote Prijs van Groot-Brittannië. De 34-jarige motorcrosser won op het circuit van Matterley Basin de eerste manche en werd vijfde in de tweede manche. De zege ging naar de Fransman Romain Febvre, die na de derde plaats in de eerste manche de tweede won.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben in navolging van de hockeysters de eindzege in de Pro League zekergesteld zonder zelf in actie te komen. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee kon de titel vieren doordat concurrent Australië met 2-1 verloor van Engeland.
20 uur geledenLONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft in Londen voor de tweede keer het tennistoernooi van Queen's gewonnen. De 22-jarige Spanjaard was zondag in de finale in drie sets te sterk voor de Tsjech Jiri Lehecka: 7-5 6-7 (5) 6-2. In 2023 won Alcaraz Queen's voor het eerst, vorig jaar verloor hij in de tweede ronde.
22 uur geleden