
Tennisser Thiem verliest ook van Murray in eerste ronde
MADRID (ANP) - De comeback van de Oostenrijkse tennisvedette Dominic Thiem na een lange polsblessure blijft maar moeizaam verlopen. De oud-winnaar van de US Open ging ook in Madrid in de eerste ronde onderuit. Hij verloor van de Schot Schot Andy Murray: 6-3 6-4.
De 28-jarige Thiem, voormalig nummer drie van de wereld, verloor twee weken geleden ook al in de eerste ronde van het ATP-toernooi in Belgrado. Vorige week verloor hij in de eerste ronde van het toernooi van Estoril van de Fransman Benjamin Bonzi: 3-6 6-7 (9).
Thiem maakte eind maart zijn wedstrijdrentree op een challenger in Marbella en daar boog hij in de eerste ronde voor de onbekende Argentijn Pedro Cachin. De dag na die nederlaag testte hij positief op corona.
Thiem is weggezakt naar de 91e plaats op de wereldranglijst. Hij won de US Open in 2020 en was dat jaar finalist in de Australian Open. Hij speelde ook twee keer de finale van Roland Garros (2018 en 2019).
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - Novak Djokovic is ook op het masterstoernooi van Madrid in zijn eerste optreden verslagen. De 37-jarige Serviër, als vierde geplaatst in de Spaanse hoofdstad, verloor in twee sets van de Italiaan Matteo Arnaldi: 6-3 6-4.
2 uur geledenPODGORICA (ANP) - De Nederlandse judoka Simeon Catharina heeft bij de Europese kampioenschappen in het Montenegrijnse Podgorica brons veroverd. De 27-jarige Hagenaar versloeg in de klasse tot 100 kilogram de Rus Arman Adamian op waza-ari.
3 uur geledenGOUDA (ANP) - De waterpoloërs van GZC Donk hebben beslag gelegd op de Challenger Cup. De tweede beslissende wedstrijd tegen EVK Zaibas uit Litouwen werd met 12-9 gewonnen. Twee weken terug ging het uitduel nog met 13-11 verloren.
4 uur geledenJEREZ (ANP) - De Spaanse motorcoureur Marc Márquez heeft ook de vijfde sprintrace van het seizoen in de MotoGP gewonnen. Een dag voor de hoofdrace van de Grote Prijs van Spanje hield hij op zijn Ducati in een wedstrijd over twaalf ronden zijn jongere broer Alex Márquez achter zich. De derde plaats was voor de Italiaan Francesco Bagnaia. Márquez, de leider in de WK-stand, won dit seizoen alle tot dusver gereden sprintraces.
4 uur geledenLUIK (ANP) - Anna van der Breggen neemt zondag deel aan de Ardenner wielerklassieker Luik-Bastenaken-Luik. De renster van SD Worx-Protime meldde zich woensdag nog af voor de Waalse Pijl nadat ze afgelopen zondag door ziekte was afgestapt in de Amstel Gold Race.
5 uur geledenXIAMEN (ANP) - Atlete Jessica Schilder heeft bij de eerste wedstrijd uit de Diamond Leaguereeks in het Chinese Xiamen het kogelstoten gewonnen. De 26-jarige Volendamse kwam bij haar eerste poging tot een stoot van 20,47 meter. Daarmee verbeterde ze haar eigen Nederlandse outdoorrecord. De rest van de wedstrijd kon niemand aan die prestatie tippen.
6 uur geledenHERZOGENAURACH (ANP) - De Keniaanse atlete Agnes Ngetich heeft het wereldrecord op de 10 kilometer op de weg in een compleet vrouwelijk deelnemersveld verbeterd. Ze dook in het Duitse Herzogenaurach als eerste onder het halfuur: 29.27.
7 uur geleden