Tennisser Thiem verliest ook van Murray in eerste ronde
MADRID (ANP) - De comeback van de Oostenrijkse tennisvedette Dominic Thiem na een lange polsblessure blijft maar moeizaam verlopen. De oud-winnaar van de US Open ging ook in Madrid in de eerste ronde onderuit. Hij verloor van de Schot Schot Andy Murray: 6-3 6-4.
De 28-jarige Thiem, voormalig nummer drie van de wereld, verloor twee weken geleden ook al in de eerste ronde van het ATP-toernooi in Belgrado. Vorige week verloor hij in de eerste ronde van het toernooi van Estoril van de Fransman Benjamin Bonzi: 3-6 6-7 (9).
Thiem maakte eind maart zijn wedstrijdrentree op een challenger in Marbella en daar boog hij in de eerste ronde voor de onbekende Argentijn Pedro Cachin. De dag na die nederlaag testte hij positief op corona.
Thiem is weggezakt naar de 91e plaats op de wereldranglijst. Hij won de US Open in 2020 en was dat jaar finalist in de Australian Open. Hij speelde ook twee keer de finale van Roland Garros (2018 en 2019).
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout voelde in de olympische finale "een soort paniek" bij William Dandjinou, zijn grote concurrent uit Canada. "Ik heb vaak een soort halve inhaalacties bij hem gedaan en dan werd het niets. Ik dacht nu: ik moet het gewoon proberen. Of ik haal hem in of ik eindig als laatste. Gelukkig pakte het goed uit", vertelde de 24-jarige Nederlander met de gouden medaille om zijn nek in de Milano Ice Skating Arena.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de Olympische Spelen in Milaan het moment zien uitkomen dat ze zich al zo vaak had voorgesteld. Het was nog mooier. "Dit is echt een droom die uitkomt", zei de 24-jarige shorttrackster nadat ze als eerste Nederlandse ooit de olympische titel op de 500 meter had veroverd. "Ik had dit al heel vaak gevisualiseerd."
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Jens van 't Wout heeft de Nederlandse shorttrackers bij de Olympische Spelen in Milaan de tweede gouden medaille bezorgd. De 24-jarige in Laren geboren rijder bleef in de finale de Chinees Long Sun nipt voor. Het brons ging naar de Zuid-Koreaan Jongun Rim.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Félix Auger-Aliassime is vrijdag de tegenstander van Tallon Griekspoor in de kwartfinale van het ABN AMRO Open. De nummer 6 van de wereldranglijst uit Canada versloeg de Serviër Hamad Medjedovic in Ahoy: 6-4 6-4.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft bij de Olympische Spelen in Milaan een gouden medaille gewonnen op de 500 meter. De 24-jarige Nederlandse nam in de finale vanaf het begin het initiatief en stond de koppositie niet meer af. Selma Poutsma eindigde als vierde.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft zich bij de Olympische Spelen gekwalificeerd voor de halve finale van de 1000 meter. De 24-jarige Nederlander, die in Milaan op alle individuele afstanden in actie komt, eindigde in de vierde en laatste kwartfinale nipt als eerste. De Zuid-Koreaan Jongun Rim werd tweede en plaatste zich daarmee ook.
3 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is weer een stap dichter bij een olympische medaille op de 500 meter gekomen. De Nederlandse plaatste zich donderdag in Milaan op overtuigende wijze voor de finale. Velzeboer noteerde met 41,399 een wereldrecord.
3 uur geleden