Tennisser Thiem stelt rentree weer uit en mist ook Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - De Oostenrijkse tennisser Dominic Thiem heeft zijn rentree opnieuw uitgesteld. De voormalig nummer 3 van de wereld en voormalig US Open-kampioen heeft zich afgemeld voor de masterstoernooien van Indian Wells en Miami. Het toernooi van Indian Wells begint donderdag.
"Mijn herstel verloopt goed en ik heb goede trainingsweken achter de rug, maar ik heb toch besloten me af te melden voor die twee toernooien. Ik keer terug op gravel, de ondergrond waarop ik me het prettigst voel", zei de 28-jarige Thiem, die te maken had met een slepende polsblessure. Het gravelseizoen begint over een maand.
Thiem kwam in juni van vorig jaar voor het laatst in actie, op het grastoernooi van Mallorca. Hij zou begin dit jaar al terugkeren in Zuid-Amerika, maar ook die plannen gingen niet door.
In 2019 wist Thiem het toernooi van Indian Wells te winnen. Hij versloeg toen Roger Federer in de finale.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiër Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.
3 minuten geledenMELBOURNE (ANP) - Suzan Lamens is uitgeschakeld in de eerste ronde van de Australian Open. De beste tennisster van Nederland leed in Melbourne een pijnlijke nederlaag in drie sets (6-3 5-7 2-6) tegen de voor Oostenrijk uitkomende Russische Anastasia Potapova.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Duitse tennisser Alexander Zverev heeft na een aarzelende start de tweede ronde bereikt van de Australian Open. De nummer 3 van de wereld rekende in vier sets af met de Canadees Gabriel Diallo: 6-7 (1) 6-1 6-4 6-2.
4 uur geledenMALMÖ (ANP) - De Nederlandse handbalmannen hebben hun eerste duel op het EK verloren van Zweden. Ondanks het verlies liet de ploeg van bondscoach Staffan Olsson zich van zijn beste kant zien. Tegen de recordwinnaar van het EK en medegastland van dit toernooi werd het 36-31.
14 uur geledenZOETERMEER (ANP) - Atlete Marijn Kieft heeft bij een indoorgala in Zoetermeer het Nederlands record polsstokhoogspringen verbeterd. De 19-jarige atlete van de Alphense club AAV'36 sprong over 4,60 meter en daarmee sprong ze hoger dan de 4,52 van Femke Pluim in 2021. Kieft ging ook over het Nederlands outdoorrecord heen, dat Pluim in 2015 op 4,55 zette.
16 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Anish Giri is het internationale schaaktoernooi in Wijk aan Zee begonnen met een nederlaag. De Nederlandse winnaar van 2023 verloor in de eerste ronde van de Duitser Vincent Keymer, die met wit speelde. Giri gaf op na 23 zetten.
18 uur geledenTILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben gedomineerd op de 500 meter bij de Europese kampioenschappen in Tilburg. Er was sprake van goud, zilver en brons voor de mannen van bondscoach Niels Kerstholt op de kortste afstand. Jens van 't Wout veroverde het goud, Teun Boer behaalde het zilver en Melle van 't Wout pakte het brons.
20 uur geleden