Tennisser Thiem slaat ook hele Zuid-Amerikaanse trip over
CORDOBA (ANP) - Dominic Thiem heeft zich afgemeld voor alle komende graveltoernooien in Zuid-Amerika. De voormalig nummer 3 van de wereld, die de afgelopen maanden aan de kant stond met een polsblessure, hoopt in maart zijn rentree te kunnen maken in Indian Wells.
De 28-jarige Thiem zou deze week deelnemen aan een ATP-toernooi in Cordoba, maar hij trok zich op het laatste moment terug. "Ik heb nog pijn aan mijn hand en heb te weinig getraind", zei de Oostenrijker toen. Volgende week zou hij in actie komen in Buenos Aires en een week later in Rio de Janeiro.
In juni van vorig jaar kwam Thiem, in 2020 winnaar van de US Open, voor het laatst in actie. Hij is daardoor weggezakt naar plek 37 op de wereldranglijst.
Indian Wells, het eerste masterstoernooi van het jaar, begint op 10 maart.
Meer uit Sport
FUNCHAL (ANP) - De Nederlandse waterpolosters hebben de finale van het EK waterpolo bereikt door in de halve finale met 8-4 te winnen van Italië. In de eindstrijd is Hongarije de tegenstander, dat in de andere halve finale na penalty's won van Griekenland.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Meike Veen heeft haar toekomst aan Team Essent verbonden. De 21-jarige schaatsster heeft haar contract bij de ploeg van Sven Kramer en Jac Orie met twee jaar verlengd.
9 uur geledenMONTPELLIER (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is in de eerste ronde van het toernooi van Montpellier uitgeschakeld. De Nederlandse nummer 67 van de wereldranglijst verloor van Ugo Humbert: 6-3 6-4. De Fransman staat op de 38e positie van de mondiale tennisladder.
11 uur geledenMILAAN (ANP) - De Noorse skiër Aleksander Aamodt Kilde heeft zich afgemeld voor de Winterspelen. Hij voelt zich na twee jaar blessureleed toch onvoldoende fit om voor medailles te kunnen strijden. De 33-jarige vriend van de Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin pakte vier jaar geleden een zilveren en bronzen medaille op de Olympische Spelen in Beijing.
12 uur geledenRABAT (ANP/RTR) - De Marokkaanse voetbalbond FRMF gaat in beroep tegen de straffen die Marokko zijn opgelegd door de Afrikaanse voetbalbond CAF naar aanleiding van ongeregeldheden in de finale van de Afrika Cup in januari.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - Lindsey Vonn wil met een gescheurde kruisband aan de Winterspelen deelnemen. "Mijn knie is niet gezwollen en met behulp van een kniebrace heb ik er vertrouwen in dat het gaat lukken", meldde ze tijdens een persconferentie.
13 uur geledenMILAAN (ANP) - Het transport van de schaatsers van het olympisch dorp naar het Milano Speed Skating Stadium in het Ice Skating Park bij de Olympische Spelen in Milaan duurt lang. De route van de plek waar de olympische atleten verblijven naar de Fiera Milano in het westen van de stad duurt al snel een uur, zegt Remy de Wit, de technisch directeur van de schaatsbond KNSB.
14 uur geleden