Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Thiem ontsnapt op Australian Open

Tennisser Thiem ontsnapt op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Oostenrijkse tennisser Dominic Thiem heeft de derde ronde bereikt van de Australian Open, maar de nummer 5 van de wereld had daar wel vijf sets voor nodig. Thiem balanceerde in Melbourne op de rand van uitschakeling nadat hij de tweede en derde set had moeten afstaan aan de Australiër Alex Bolt, die met een wildcard meedoet aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar. De Oostenrijker, tweevoudig finalist op Roland Garros, trok de partij daarna wel alsnog op overtuigende wijze naar zich toe: 6-2 5-7 6-7 (6) 6-1 6-2.

Daniil Medvedev en Alexander Zverev, respectievelijk als vierde en zevende geplaatst, wonnen hun partij in de tweede ronde wel eenvoudig. De Rus versloeg de Spaanse qualifier Pedro Martinez met 7-5 6-1 6-3. Zverev rekende af met Egor Gerasimov uit Wit-Rusland: 7-6 (5) 6-4 7-5.

Medvedev bereikte afgelopen jaar de finale van de US Open. In zijn eerste grandslamfinale moest de 23-jarige Rus het afleggen tegen de Spanjaard Rafael Nadal. Medvedev neemt het in Melbourne in de derde ronde op tegen de jonge Australiër Alexei Popyrin, die veel te sterk was voor Jaume Munar uit Spanje: 6-2 7-6 (5) 6-2.

Meer uit Sport

Sabalenka verslaat Osaka en bereikt kwartfinale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de kwartfinale van Roland Garros bereikt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus rekende op het gravel in twee sets af met viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka uit Japan: 7-5 6-3.

3 uur geleden
3x3-basketbalteams beginnen WK met twee overwinningen

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn het WK in Warschau goed begonnen. Zowel het mannen- als het vrouwenteam, dat de titelverdediger is, won de eerste twee groepswedstrijden.

4 uur geleden
NOC*NSF uit zorgen over bezuinigingen in brief aan sportminister

ARNHEM (ANP) - NOC*NSF heeft voorafgaand aan de Algemene Vergadering een brief gestuurd aan sportminister Mirjam Sterk (CDA). De sportkoepel is bezorgd over de voorgenomen bezuinigingen op de sportsector, die volgens NOC*NSF vooral de vrijwillige verenigingsstructuur hard raken.

6 uur geleden
Schuurs bereikt kwartfinale in vrouwendubbel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Demi Schuurs is met haar Australische dubbelpartner Ellen Perez doorgedrongen tot de kwartfinales van Roland Garros in het vrouwendubbelspel. Het koppel versloeg in de derde ronde in Parijs Beatriz Haddad Maia uit Brazilië en Ljoedmila Samsonova uit Rusland in drie sets: 6-3 2-6 6-4.

8 uur geleden
Serena Williams (44) keert terug in dubbelspel op Queen's

LONDEN (ANP) - Serena Williams (44) keert terug als dubbelspeelster. De Amerikaanse gaat op het grastoernooi van Queen's dubbelen met de Canadese tennisster Victoria Mboko. Williams, die 23 keer een grandslamtoernooi heeft gewonnen in het enkelspel, speelde in 2022 voor het laatst.

8 uur geleden
Vallejo krijgt boete om seksisme tegen umpire op Roland Garros

PARIJS (ANP/BELGA) - Tennisser Adolfo Daniel Vallejo heeft een boete van 65.000 euro gekregen vanwege seksistische opmerkingen aan het adres van een vrouwelijke umpire op Roland Garros. Dat maakte Amélie Mauresmo, directeur van het Franse grandslamtoernooi, maandag bekend.

13 uur geleden
Van den Hoogenband niet chef de mission bij Spelen in Los Angeles

ARNHEM (ANP) - Pieter van den Hoogenband is niet de chef de mission tijdens de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028. Dat bevestigde de oud-zwemmer op Instagram. "Kortgeleden is mij verteld dat TeamNL voor de komende olympische cyclus een andere richting kiest voor de invulling van de rol van chef de mission", schreef Van den Hoogenband.

15 uur geleden