Tennisser Thiem ontsnapt op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - De Oostenrijkse tennisser Dominic Thiem heeft de derde ronde bereikt van de Australian Open, maar de nummer 5 van de wereld had daar wel vijf sets voor nodig. Thiem balanceerde in Melbourne op de rand van uitschakeling nadat hij de tweede en derde set had moeten afstaan aan de Australiër Alex Bolt, die met een wildcard meedoet aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar. De Oostenrijker, tweevoudig finalist op Roland Garros, trok de partij daarna wel alsnog op overtuigende wijze naar zich toe: 6-2 5-7 6-7 (6) 6-1 6-2.
Daniil Medvedev en Alexander Zverev, respectievelijk als vierde en zevende geplaatst, wonnen hun partij in de tweede ronde wel eenvoudig. De Rus versloeg de Spaanse qualifier Pedro Martinez met 7-5 6-1 6-3. Zverev rekende af met Egor Gerasimov uit Wit-Rusland: 7-6 (5) 6-4 7-5.
Medvedev bereikte afgelopen jaar de finale van de US Open. In zijn eerste grandslamfinale moest de 23-jarige Rus het afleggen tegen de Spanjaard Rafael Nadal. Medvedev neemt het in Melbourne in de derde ronde op tegen de jonge Australiër Alexei Popyrin, die veel te sterk was voor Jaume Munar uit Spanje: 6-2 7-6 (5) 6-2.
Meer uit Sport
TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn heeft een tweede operatie ondergaan om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA bekendgemaakt.
13 minuten geledenBORMIO (ANP/RTR) - De Zwitserse skiër Franjo von Allmen heeft op de Olympische Spelen zijn tweede gouden medaille veroverd. Hij won maandag samen met Tanguy Nef de teamcombinatie. Zaterdag schreef hij de afdaling al op zijn naam.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttrackers treffen dinsdag in de kwartfinale van de gemengde aflossing op de Olympische Spelen gastland Italië. Polen en Hongarije zijn de andere twee landen die in de eerste kwartfinale zijn ingedeeld, blijkt uit het vrijgegeven schema.
6 uur geledenSAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.
12 uur geledenLIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.
19 uur geledenMILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.
21 uur geledenMETZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.
21 uur geleden