Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Thiem ontsnapt op Australian Open

Tennisser Thiem ontsnapt op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - De Oostenrijkse tennisser Dominic Thiem heeft de derde ronde bereikt van de Australian Open, maar de nummer 5 van de wereld had daar wel vijf sets voor nodig. Thiem balanceerde in Melbourne op de rand van uitschakeling nadat hij de tweede en derde set had moeten afstaan aan de Australiër Alex Bolt, die met een wildcard meedoet aan het eerste grandslamtoernooi van het jaar. De Oostenrijker, tweevoudig finalist op Roland Garros, trok de partij daarna wel alsnog op overtuigende wijze naar zich toe: 6-2 5-7 6-7 (6) 6-1 6-2.

Daniil Medvedev en Alexander Zverev, respectievelijk als vierde en zevende geplaatst, wonnen hun partij in de tweede ronde wel eenvoudig. De Rus versloeg de Spaanse qualifier Pedro Martinez met 7-5 6-1 6-3. Zverev rekende af met Egor Gerasimov uit Wit-Rusland: 7-6 (5) 6-4 7-5.

Medvedev bereikte afgelopen jaar de finale van de US Open. In zijn eerste grandslamfinale moest de 23-jarige Rus het afleggen tegen de Spanjaard Rafael Nadal. Medvedev neemt het in Melbourne in de derde ronde op tegen de jonge Australiër Alexei Popyrin, die veel te sterk was voor Jaume Munar uit Spanje: 6-2 7-6 (5) 6-2.

Meer uit Sport

Alcaraz boekt op US Open simpele zege bij rentree in enkelspel

NEW YORK (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft eenvoudig de tweede ronde bereikt op de US Open. De als tweede geplaatste titelverdediger was in New York met 6-4 6-4 6-4 te sterk voor de Rus Roman Safiullin. De tweevoudig winnaar van het grandslamtoernooi treft in de volgende ronde de Portugees Jaime Faria.

1 uur geleden
Tennisster Sabalenka begint goed aan jacht op derde titel US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft eenvoudig de tweede ronde op de US Open bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld was met 6-2 6-4 te sterk voor de Colombiaanse Camila Osorio. Ze treft de Russische qualifier Polina Jatsenko in de volgende ronde.

4 uur geleden
NOC*NSF gaat reorganiseren en sluit gedwongen ontslagen niet uit

PAPENDAL (ANP) - NOC*NSF gaat reorganiseren. De sportkoepel ziet de kosten stijgen, mede door inflatie, en de inkomsten dalen. Zo lijkt de jaarlijkse afdracht van de Nederlandse Loterij te stagneren, onder andere door een verhoging van de kansspelbelasting. Ook de bijdrage vanuit het Rijk aan de sportkoepel en aangesloten sportbonden gaat volgens NOC*NSF flink omlaag.

4 uur geleden
US Open begint dinsdag voor Van de Zandschulp, De Jong en Rus

NEW YORK (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp, Jesper de Jong en Arantxa Rus beginnen dinsdag aan het hoofdtoernooi van de US Open, het laatste grandslamtoernooi van het jaar. De Nederlanders werden eerder al gekoppeld aan een tegenstander en hebben nu ook een locatie en tijd toegewezen gekregen.

13 uur geleden
Venus Williams in eerste ronde US Open uitgeschakeld door Kenin

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse tennisster Venus Williams (46) is in de eerste ronde van de US Open uitgeschakeld door haar 27-jarige landgenote Sofia Kenin. De oudste van de twee zussen Williams verloor maandagochtend vroeg (Nederlandse tijd) in het Arthur Ashe Stadium.

15 uur geleden
Djokovic (39) verliest in eerste ronde US Open van Navone

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic heeft in de eerste ronde van de US Open verloren van de 25-jarige Argentijn Mariano Navone. De 39-jarige Serviër verloor in vijf sets (7-6, 5-7, 4-6, 6-2, 6-1) van Navone.

17 uur geleden
Tennisser Medvedev met zege op Gaston naar tweede ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Daniil Medvedev staat in de tweede ronde van de US Open. De als zevende geplaatste Rus was in drie sets te sterk voor de Fransman Hugo Gaston: 6-4 6-2 6-4. De wedstrijd was na twee uur en achttien minuten afgelopen.

1 dag geleden