Tennisser Struff wint in München als 33-jarige eerste toernooi
MÜNCHEN (ANP) - Jan-Lennard Struff heeft op 33-jarige leeftijd zijn eerste tennistoernooi op de ATP-tour gewonnen. De Duitser deed dat ook nog eens in eigen land, want hij schreef het BMW Open in München op zijn naam. Struff rekende in de finale af met de Amerikaan Taylor Fritz: 7-5 6-3.
Struff wist bij een achterstand van 5-4 in de eerste set drie setpoints weg te werken. Hij won vervolgens de set met 7-5 en zette zijn opmars voort door zijn tegenstander in de tweede set meteen te breken. Fritz kende weliswaar nog een korte opleving, maar Struff bleef domineren en liet zich de zege niet meer ontnemen. "Ik heb zo lang gewacht. Ik ben 33 jaar oud en speel al zo lang op de tour. Om het dan op eigen bodem te doen is ongelooflijk", zei Struff, die op weg naar de winst onder anderen Botic van de Zandschulp uitschakelde.
Meer uit Sport
LEEUWARDEN (ANP) - Schaatsbond KNSB maakte zondag niet meer bekend welke shorttrackers naar de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo mogen. Waarschijnlijk valt de beslissing maandag, zo bevestigde een woordvoerder.
9 uur geledenBELGRADO (ANP) - Novak Djokovic is uit de bond voor professionele tennissers PTPA gestapt. De winnaar van 24 grandslamtoernooien heeft die beslissing genomen omdat hij zich onvoldoende kan vinden in de koers van de organisatie.
10 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Stanislas Wawrinka hoopt met een wildcard zijn laatste Australian Open te kunnen spelen. De 40-jarige Zwitser heeft vorige maand aangekondigd dat hij aan het einde van 2026 stopt als proftennisser. Hij won de Australian Open in 2014 en staat nu met een 157e plaats te laag op de wereldranglijst om rechtstreeks te worden toegelaten tot het hoofdtoernooi.
12 uur geledenZONHOVEN (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zondag voor de zesde keer de wereldbekerveldrit van Zonhoven gewonnen. De 30-jarige coureur was in de Belgische sneeuw opnieuw een klasse apart op het parcours met de beroemde Kuil van Zonhoven. De Nederlander Tibor Del Grosso (22) werd tweede.
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft bij het NK shorttrack de titel veroverd op de 1500 meter. De drievoudig olympisch kampioene duwde haar schaats in de Elfstedenhal in Leeuwarden net wat eerder over de finish dan Michelle Velzeboer, die nagenoeg de hele race op kop reed.
15 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij het NK opnieuw alle afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de Elfstedenhal in Leeuwarden de snelste op de 1000 meter. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam. Vorig jaar won Van 't Wout ook alle drie de afstanden.
16 uur geledenSYDNEY (ANP/DPA) - De Nederlandse tennissers zijn de United Cup, het toernooi voor gemengde landenteams, begonnen met een ruime nederlaag. Duitsland was in Sydney met 3-0 te sterk.
23 uur geleden