Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Sinner verslaat Tsitsipas in eerste partij ATP Finals

Tennisser Sinner verslaat Tsitsipas in eerste partij ATP Finals

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals, het eindejaarstoernooi in Turijn waaraan de beste acht tennissers van het afgelopen seizoen deelnemen, gestart met een overwinning op Stefanos Tsitsipas. De Italiaan versloeg de Griek in twee sets: 6-4 6-4.

Sinner en Tsitsipas stonden voor de achtste keer tegenover elkaar. Het was de derde zege voor de Italiaanse tennisser. Voor eigen publiek had Sinner in de eerste set één break nodig om de winst te pakken. In de tweede set brak hij meteen de service van zijn Griekse tegenstander en wist deze marge vast te houden. Bij een stand van 5-4 serveerde hij met succes voor de wedstrijd. Hij maakte de partij af met een ace.

Sinner kwalificeerde zich voor het eerst voor de ATP Finals. "De week duurde lang. Ik was blij dat ik eindelijk de baan op kon. Het was een zware wedstrijd, maar ik denk dat ik het goed heb gedaan. Het is heel speciaal voor mij om hier te kunnen spelen", zei de nummer 4 van de wereld.

In dezelfde groep neemt titelverdediger Novak Djokovic het zondagavond op tegen de Deen Holger Rune. De 36-jarige Serviër kan de ATP Finals voor de zevende keer winnen.

Meer uit Sport

Bond: loopevenementen verantwoordelijk bij uitvoering richtlijnen

ARNHEM (ANP) - De Atletiekunie stelt dat organisaties van loopevenementen verantwoordelijk zijn voor de uitvoering van de door de bond opgestelde protocollen voor deelname, waaronder leeftijdsgrenzen. Dat zei de Atletiekunie in reactie op het overlijden van een 15-jarig meisje tijdens de halve marathon in Leiden op zondag.

2 uur geleden
Volleyballers Orion Stars landskampioen na derde zege op Lycurgus

DOETINCHEM (ANP) - De volleyballers van Orion Stars zijn voor het derde jaar op rij landskampioen geworden. Zondag was de ploeg in het eigen Doetinchem met 3-0 te sterk voor Lycurgus uit Groningen. Daarmee is Orion Stars op 3-0 gekomen in de best-of-fiveserie en is het kampioenschap beslist.

20 uur geleden
Magnier pakt tweede ritzege in Giro d'Italia, Groenewegen derde

SOFIA (ANP) - Paul Magnier heeft na de eerste ook de derde etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Franse renner van Soudal Quick-Step was in de straten van de Bulgaarse hoofdstad Sofia de snelste in de massasprint, voor de Italiaan Jonathan Milan en Dylan Groenewegen. De Nederlander van Unibet Rose Rockets kwam in de laatste meters snel opzetten, maar kon zijn wiel net niet voor dat van de Fransman steken.

20 uur geleden
Brons voor turnster Slooff op vloer bij World Challenge Cup

VARNA (ANP) - Turnster Floor Slooff (19) heeft bij de World Challenge Cup in het Bulgaarse Varna brons gegrepen in de finale op het onderdeel vloer. De turnster uit Driehuis behaalde een score van 12,800 punten en hoefde daarmee alleen de Britse turnsters Shantae-Eve Asiedua Amankwhaah (13,233) en Grace Davies (12,966) voor zich te dulden.

21 uur geleden
Judoka Korrel wint in Astana eerste medaille sinds schorsing

ASTANA (ANP) - Judoka Michael Korrel heeft zijn eerste medaille gewonnen sinds zijn terugkeer van een schorsing. De 32-jarige Nederlander won bij het Grand Slam in het Kazachse Astana de strijd om het brons in de klasse tot 100 kilogram van de Rus Idar Bifov. Korrel keerde begin dit jaar terug na een jaar te hebben gemist vanwege administratieve fouten rond dopingcontroles.

22 uur geleden
Oud-wereldkampioen Martín boekt eerste zege in MotoGP sinds 2024

LE MANS (ANP) - De Spanjaard Jorge Martín heeft voor het eerst in ruim anderhalf jaar een race gewonnen in de MotoGP. De oud-wereldkampioen van Aprilia haalde op het circuit van Le Mans kort voor het einde WK-leider Marco Bezzecchi in en won zo de Grote Prijs van Frankrijk. Martín heeft nu nog maar een achterstand van 1 punt op de Italiaan, na zaterdag ook al de sprintrace te hebben gewonnen.

22 uur geleden
Motorcoureur Veijer crasht in Grote Prijs van Frankrijk

LE MANS (ANP) - Moto2-coureur Collin Veijer is in de Grote Prijs van Frankrijk gecrasht. De 21-jarige Staphorster kwam ten val in de tweede ronde van de race op het circuit van Le Mans, die was ingekort en herstart na eerdere zware crashes. Veijer leek zich niet ernstig te hebben geblesseerd, maar kon ook niet verder.

1 dag geleden