Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Sinner probleemloos naar derde ronde van US Open

Tennisser Sinner probleemloos naar derde ronde van US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich overtuigend geplaatst voor de derde ronde van de US Open. De als eerste geplaatste Italiaan rekende in drie sets af met de Amerikaan Alex Michelsen: 6-4 6-0 6-2.

De 23-jarige Italiaan begon de partij tegen de Amerikaanse nummer 49 van de wereldranglijst nog een beetje wisselvallig. Beide tennissers verloren hun eerste opslagbeurt. Na nog een keer verlies van de opslagbeurt over en weer zorgde Sinner na een derde break voor de setwinst. Daarna stond de nummer 1 van de wereldranglijst zijn tegenstander nog maar twee games toe. Na 1 uur en 39 minuten besliste hij de partij op zijn eerste matchpoint.

In de derde ronde neemt Sinner het op tegen de Australiër Christopher O'Connell. De nummer 87 van de ATP-ranking won in vier sets van de Italiaan Mattia Bellucci.

Vijftigste zege in 2024

Het was de vijftigste zege van Sinner in 2024. De Italiaan, die eerder dit jaar de Australian Open won, boekte zijn dertigste zege dit jaar op hardcourt, de ondergrond waarop ook op de US Open wordt gespeeld. "Ik heb het gevoel dat ik nog wat dingen kan verbeteren", zei Sinner in het interview op de baan. "Maar je moet ook gewoon blij zijn om de volgende ronde te halen."

Sinner noemde Michelsen een heel lastige tegenstander. "We speelden tegen elkaar in Cincinnati, dus ik wist een beetje wat ik kon verwachten", zei hij over het masterstoernooi dat hij in de aanloop naar de US Open won.

Meer uit Sport

Tennisser Griekspoor doet mee aan ATP-toernooi van Rotterdam

ROTTERDAM (ANP) - Tallon Griekspoor doet in februari volgend jaar mee aan het ABN AMRO Open in Rotterdam. Dat heeft de organisatie bekendgemaakt. De nummer 25 van de wereld komt voor de negende keer in actie in Rotterdam Ahoy. Griekspoor stond in 2023 en 2024 in de halve finale van het ATP-toernooi.

15 uur geleden
Veldrijdster Brand boekt in Niel vijfde zege van seizoen

NIEL (ANP/BELGA) - Veldrijdster Lucinda Brand heeft in de Superprestigecross in het Belgische Niel haar vijfde zege van het seizoen geboekt. De 36-jarige Nederlandse kwam vlak na de eerste ronde alleen aan de leiding en bouwde haar voorsprong daarna uit. Europees kampioene Inge van der Heijden eindigde als tweede, Aniek van Alphen maakte het volledig Nederlandse podium compleet.

16 uur geleden
Sinner begint ATP Finals met zege op Auger-Aliassime

TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.

1 dag geleden
Uitspraak zaak Villars tegen FIA over verkiezingen op 3 december

PARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.

1 dag geleden
Schaatsster Beune hersteld voor 3000 meter in Salt Lake City

SALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.

1 dag geleden
Ferrari-baas wil dat F1-coureurs Ferrari racen en minder praten

ROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.

1 dag geleden
Amerikaanse tennisser Fritz wint van Musetti op ATP Finals

TURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.

1 dag geleden