Tennisser Sinner overleeft vijf wedstrijdpunten in Miami
MIAMI (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami vijf wedstrijdpunten overleefd. Dat deed de als negende geplaatste Italiaan tegen de Spanjaard Pablo Carreño Busta. Het werd in 3 uur en 11 minuten 5-7 7-5 7-5.
In de vorige ronde overleefde Sinner al drie matchpoints tegen de Fin Emil Ruusuvuori. De 20-jarige Sinner haalde vorig jaar verrassend de finale in Miami, waarin hij verloor van de Pool Hubert Hurkacz. In de volgende ronde is Nick Kyrgios zijn tegenstander.
Alexander Zverev boekte in de derde ronde een overtuigende zege op de Amerikaan Mackenzie McDonald. Het werd 6-2 6-2 voor de nummer 4 van de wereld.
Wesley Koolhof wist de kwartfinales te kwartfinales te bereiken van het dubbelspel. Samen met zijn Britse partner Neal Skupski was hij met 6-3 7-6 (8) te sterk voor Pedro Martinez uit Spanje en de Italiaan Lorenzo Sonego.
Bij de laatste acht neemt Koolhof (32) het later in de week op tegen de Indiër Rohan Bopanna en Denis Shapovalov uit Canada.
Drie jaar geleden haalde Koolhof aan de zijde van de Griek Stefanos Tsitsipas de finale in Miami. Hij wist nog nooit een masterstoernooi te winnen.
Meer uit Sport
WIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft op het Tata Steel Chess Tournament remise gespeeld tegen de Oezbeek Javokhir Sindarov. Hij blijft door dat resultaat gedeeld tweede, samen met Sindarov en de Duitser Matthias Bluebaum, die woensdag van Anish Giri won.
12 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Ferry Weertman en Ranomi Kromowidjojo zijn toegetreden tot de International Swimming Hall of Fame (ISHOF). Daarmee behoren de voormalige zwemmers tot een select gezelschap Nederlanders dat deze internationale erkenning ontvangt. Maarten van der Weijden, Monique Wildschut, Irene van der Laan en Judith van Berkel gingen hen voor.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan (33) zal op 26 april van start gaan in de marathon van Londen. Hassan maakte in 2023 in Londen haar debuut op de marathon. Ondanks dat ze onderweg even moest stoppen vanwege kramp, wist ze haar eerste marathon meteen winnend af te sluiten.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - De vorig jaar gestopte Britse bokser Tyson Fury keert opnieuw terug in de ring. De 37-jarige voormalige wereldkampioen zwaargewicht neemt het op 11 april op tegen de Rus Arslanbek Makhmudov.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het WK beachvolleybal van 2027 in Nederland vindt plaats op een aantal "iconische locaties" in de speelsteden Den Haag, Amsterdam, Apeldoorn en Rotterdam. Dat meldt volleybalbond Nevobo in een persbericht. De organisatie hoopt onder meer in Den Haag te spelen in een stadion op de Hofvijver, net als in 2015.
19 uur geledenMELBOURNE (ANP/AFP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zonder problemen de halve finales van de Australian Open bereikt. De winnaar van de vorige twee edities was in Melbourne met 6-3 6-4 6-4 te sterk voor de Amerikaan Ben Shelton.
20 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Coco Gauff krijgt veel bijval van andere toptennissters na haar woedeuitbarsting van dinsdag op de Australian Open. De Amerikaanse nummer 3 van de wereld klaagde over het gebrek aan privacy in Melbourne en daar zijn haar landgenotes Amanda Anisimova en Jessica Pegula en de Poolse Iga Swiatek het mee eens. "De vraag is of we tennissers zijn of dieren in de dierentuin, die zelfs in de gaten worden gehouden als ze naar de wc gaan", zei Swiatek.
21 uur geleden