Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Sinner overleeft vijf wedstrijdpunten in Miami

Tennisser Sinner overleeft vijf wedstrijdpunten in Miami

MIAMI (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami vijf wedstrijdpunten overleefd. Dat deed de als negende geplaatste Italiaan tegen de Spanjaard Pablo Carreño Busta. Het werd in 3 uur en 11 minuten 5-7 7-5 7-5.

In de vorige ronde overleefde Sinner al drie matchpoints tegen de Fin Emil Ruusuvuori. De 20-jarige Sinner haalde vorig jaar verrassend de finale in Miami, waarin hij verloor van de Pool Hubert Hurkacz. In de volgende ronde is Nick Kyrgios zijn tegenstander.

Alexander Zverev boekte in de derde ronde een overtuigende zege op de Amerikaan Mackenzie McDonald. Het werd 6-2 6-2 voor de nummer 4 van de wereld.

Wesley Koolhof wist de kwartfinales te kwartfinales te bereiken van het dubbelspel. Samen met zijn Britse partner Neal Skupski was hij met 6-3 7-6 (8) te sterk voor Pedro Martinez uit Spanje en de Italiaan Lorenzo Sonego.

Bij de laatste acht neemt Koolhof (32) het later in de week op tegen de Indiër Rohan Bopanna en Denis Shapovalov uit Canada.

Drie jaar geleden haalde Koolhof aan de zijde van de Griek Stefanos Tsitsipas de finale in Miami. Hij wist nog nooit een masterstoernooi te winnen.

Meer uit Sport

Tennissers Van de Zandschulp en Griekspoor klaar op Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennissers Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor zijn ook in het mannendubbelspel uitgeschakeld op Wimbledon. Het Nederlandse duo verloor in de tweede ronde van de Oostenrijker Neil Oberleitner en Petr Nouza uit Tsjechië: 6-1 6-2.

1 uur geleden
Davis Cup-team speelt tennisduel met Colombia in Den Bosch

AMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse tennissers spelen in september de wedstrijd in de Davis Cup tegen Colombia in de Maaspoort in Den Bosch. Dat meldde tennisbond KNLTB vrijdag. Het team van captain Paul Haarhuis werd bij de loting in februari gekoppeld aan Colombia.

5 uur geleden
Turnster Sanne Wevers in trajectselectie voor EK

ROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is op basis van haar prestaties bij de Nederlandse kampioenschappen opgenomen in de trajectselectie voor de EK. Dat meldt turnbond KNGU. Turnsters in die selectie doen op 11 en 25 juli mee aan de EK-kwalificaties, waarna de vijfkoppige selectie voor het titeltoernooi bekend wordt.

9 uur geleden
Viervoudig Tour-winnaar Froome stopt definitief als wielrenner

BARCELONA (ANP/AFP) - De Britse wielrenner Chris Froome heeft zijn carrière definitief beëindigd. De viervoudig winnaar van de Tour de France zat sinds eind vorig jaar zonder ploeg.

9 uur geleden
Dominant Spanje naar achtste finales WK na 3-0-zege op Oostenrijk

INGLEWOOD (ANP) - Europees kampioen Spanje heeft zich met een overtuigende zege op Oostenrijk geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente won in Los Angeles Stadium met 3-0, dankzij twee doelpunten van Mikel Oyarzabal en een van Pedro Porro. De score had veel hoger uit kunnen vallen voor het oppermachtig spelende Spanje. Het was de vijfde wedstrijd op rij op een WK dat Spanje geen tegentreffer incasseerde.

13 uur geleden
Infantino: halftime-show finale wordt meest onvergetelijke ooit

INGLEWOOD (ANP) - Gianni Infantino heeft gezegd dat de halftime-show bij de finale van het WK voetbal "de meest onvergetelijke show ooit" zal worden. Dat zei de FIFA-voorzitter tegen televisiezender Fox na afloop van de zestiende finale tussen Spanje en Oostenrijk in Inglewood. Volgens Infantino wordt er in de komende dagen nog een speciaal iemand aangekondigd die in de pauze van de eindstrijd op 19 juli in East Rutherford ook in actie zal komen.

13 uur geleden
Tourpeloton gepresenteerd aan fans voor Sagrada Família

BARCELONA (ANP) - De deelnemers aan de Tour de France zijn voor de Sagrada Família in Barcelona gepresenteerd aan duizenden wielerfans. Tijdens de anderhalf uur durende presentatie kwamen alle renners langs, met de ploeg UAE Team Emirates van viervoudig winnaar en titelverdediger Tadej Pogačar als laatste.

22 uur geleden