Tennisser Sinner niet bezorgd om opspelende heupblessure
MONTREAL (ANP/RTR) - Tennisser Jannik Sinner maakt zich geen zorgen om zijn heupblessure die hem al maanden teistert. Op het toernooi van Montreal greep de mondiale nummer 1 in zijn verloren partij in de kwartfinale een paar keer naar zijn pijnlijke rechterheup.
Volgens de 22-jarige Italiaan, die de Olympische Spelen miste door ontstoken amandelen, vormt zijn opspelende heupkwetsuur geen groot probleem. "Ik voel me best goed", zei Sinner dinsdag. "Het is duidelijk dat ik bijna een week niet heb getraind en als je dan opeens drie dagen achterelkaar speelt, kan dat mogelijk wat impact op mijn heup hebben gehad. Maar ik ben niet bang. Mijn heup voelt goed en ik kijk ernaar uit om in Cincinnati weer op de baan te staan."
Als voorbereiding op de US Open, de laatste grand slam van het jaar vanaf 26 augustus, speelt Sinner deze week het toernooi van Cincinnati. "Dat wordt een mooie test. Hopelijk kan ik in Cincinnati veel vertrouwen tanken voor de US Open."
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
8 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
12 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
14 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
17 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
18 uur geleden