Tennisser Sinner niet bezorgd om opspelende heupblessure
MONTREAL (ANP/RTR) - Tennisser Jannik Sinner maakt zich geen zorgen om zijn heupblessure die hem al maanden teistert. Op het toernooi van Montreal greep de mondiale nummer 1 in zijn verloren partij in de kwartfinale een paar keer naar zijn pijnlijke rechterheup.
Volgens de 22-jarige Italiaan, die de Olympische Spelen miste door ontstoken amandelen, vormt zijn opspelende heupkwetsuur geen groot probleem. "Ik voel me best goed", zei Sinner dinsdag. "Het is duidelijk dat ik bijna een week niet heb getraind en als je dan opeens drie dagen achterelkaar speelt, kan dat mogelijk wat impact op mijn heup hebben gehad. Maar ik ben niet bang. Mijn heup voelt goed en ik kijk ernaar uit om in Cincinnati weer op de baan te staan."
Als voorbereiding op de US Open, de laatste grand slam van het jaar vanaf 26 augustus, speelt Sinner deze week het toernooi van Cincinnati. "Dat wordt een mooie test. Hopelijk kan ik in Cincinnati veel vertrouwen tanken voor de US Open."
Meer uit Sport
VAL GARDENA (ANP/AFP) - Skiër Marco Odermatt heeft voor de vijftigste keer een wereldbekerwedstrijd gewonnen. De 28-jarige Zwitser deed dat in Val Gardena, waar hij in de mist de snelste was op de afdaling.
3 uur geledenCAREZZA (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker is bij de wereldbekerwedstrijd in Carezza in Italië als zevende geëindigd op de parallelreuzenslalom. De 29-jarige Nederlandse strandde in de kwartfinales tegen de Tsjechische Zuzana Maderova, die 0,45 seconden sneller was.
4 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting blijft er vertrouwen in hebben dat ze zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) kan plaatsen voor de Olympische Spelen van Milaan. De 28-jarige schaatsster van Team Essent slaagde er dit najaar niet in zich te kwalificeren voor de wereldbekerwedstrijden, maar denkt dat ze goed kan zijn als ze uitgerust is. "Het moet er alleen nog uitkomen in de wedstrijden."
5 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars staat op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) op drie afstanden aan de start. De 23-jarige schaatser van Team Essent gaat ervan uit voldoende fit te zijn om in Thialf op de 500, 1000 en 1500 meter te starten in de laatste week van december.
7 uur geledenOTTAWA (ANP/RTR) - Wereldkampioen snowboarden op de slopestyle Liam Brearley kan in februari niet meedoen aan de Olympische Spelen. De 22-jarige Canadees liep in november tijdens een training een knie- en enkelblessure op en laat zich nu opereren.
7 uur geledenMONACO (ANP) - Max Verstappen rijdt vanaf komend seizoen in de Formule 1 met startnummer 3. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in een eindejaarsinterview met Viaplay.
9 uur geledenARNHEM (ANP) - Schaatsster Ireen Wüst heeft tijdens het Sportgala op sportcentrum Papendal de Fanny Blankers-Koen Carrièreprijs ontvangen. Die oeuvreprijs wordt jaarlijks uitgereikt aan een sporter met buitengewone verdiensten voor de Nederlandse sport.
22 uur geleden