Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Sinner neemt voormalige fitnesscoach Djokovic in dienst

Tennisser Sinner neemt voormalige fitnesscoach Djokovic in dienst

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft Marco Panichi, de voormalige fitnesscoach van Novak Djokovic, in zijn staf opgenomen. Ook fysiotherapeut Ulises Badio maakt inmiddels deel uit van zijn team. De twee vervangen Umberto Ferrara en Giacomo Naldi, die moesten vertrekken om de dopingzaak van de Italiaanse nummer 1 van de wereld.

"Welkom bij het team", schreef Sinner op sociale media bij een foto waarop hij samen met Panichi en Badio te zien was. Panichi was zeven jaar in dienst van Djokovic, tot afgelopen mei.

Sinner testte op 10 maart op het toernooi van Indian Wells positief. Toen troffen onderzoekers lage concentraties clostebol bij hem aan. Die stof staat op de lijst van verboden middelen van wereldantidopingbureau WADA. Acht dagen later, bij een dopingcontrole vlak voor de Miami Open, waar Sinner won, testte hij opnieuw positief.

Besmetting

Sinner verklaarde dat de substantie in zijn lichaam terecht was gekomen als gevolg van besmetting door een lid van zijn medische team, dat een in Italië vrij verkrijgbare spray met daarin clostebol had gebruikt om een snee in zijn vinger te behandelen. Hij werd vervolgens vrijgesproken.

Sinner won onlangs voor het eerst de US Open. Voor de Italiaan was het de tweede grandslamtitel van 2024. Hij won eerder dit jaar de Australian Open.

Meer uit Sport

Alcaraz naar derde ronde van masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Carlos Alcaraz heeft bij zijn rentree op het masterstoernooi van Rome de derde ronde bereikt. De Spaanse nummer 3 van de wereldranglijst won in twee sets van de Serviër Laslo Djere: 7-6 (2) 6-2.

2 uur geleden
Handballers sluiten EK-kwalificatie af met zege op Kosovo

DEN BOSCH (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun laatste EK-kwalificatiewedstrijd gewonnen. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson was in Den Bosch met 34-29 te sterk voor Kosovo.

4 uur geleden
Pedersen wint opnieuw rit in Giro en herovert leiderstrui

VLORË (ANP) - Mads Pedersen heeft zijn tweede ritzege geboekt in de Giro d'Italia. Het was de derde en laatste rit op Albanees grondgebied. Pedersen won eerder de eerste etappe, maar de Deen van de ploeg Lidl-Trek moest de leiderstrui na de tijdrit van zaterdag afstaan aan de Sloveen Primoz Roglic. Na zijn ritzege leidt Pedersen het klassement weer.

6 uur geleden
Volleyballers Orion voor tweede jaar op rij landskampioen

GRONINGEN (ANP) - De volleyballers van Orion hebben voor het tweede jaar op rij de landstitel veroverd. De ploeg uit Doetinchem won in de finale van de play-offs de derde wedstrijd van Lycurgus uit Groningen met 3-2 in sets. Daarmee bracht Orion de stand in de best-of-fiveserie op 3-0.

6 uur geleden
MotoGP-coureur Zarco verrassende winnaar natte Franse GP

LE MANS (ANP) - MotoGP-coureur Johann Zarco heeft in Le Mans verrassend de regenachtige Grote Prijs van Frankrijk gewonnen. De 34-jarige coureur van Honda was daarmee de eerste Fransman met een zege voor eigen publiek sinds Pierre Monneret in 1954. Ook beëindigde hij een reeks van 22 overwinningen van het team van Ducati.

8 uur geleden
Atlete Bol start outdoorseizoen op 25 mei in Rabat

DEN HAAG (ANP) - Atlete Femke Bol begint haar outdoorseizoen op 25 mei met de Diamond League-wedstrijd op de 400 meter horden in het Marokkaanse Rabat. "Nog drie weken", schreef de regerend Europees- en wereldkampioene bij de aankondiging op Instagram. De 25-jarige Amersfoortse beëindigde haar indoorseizoen in maart na de EK in Apeldoorn.

9 uur geleden
Tennisser Griekspoor stopt ook samenwerking met coach Sporrel

ROME (ANP) - Tallon Griekspoor heeft ook de samenwerking met zijn coach Dennis Sporrel beëindigd. De nummer 35 van de wereld en zijn trainer zijn "samen tot de conclusie gekomen dat het niet meer werkt", bevestigt Sporrel. "We hebben mooie maanden gehad en daar ben ik dankbaar voor."

14 uur geleden