Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Sinner gaat weer samenwerken met fitnesscoach Ferrara

Tennisser Sinner gaat weer samenwerken met fitnesscoach Ferrara

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner gaat weer samenwerken met fitnesscoach Umberto Ferrara. Dat heeft het managementbureau van de nummer 1 van de wereldranglijst bekendgemaakt.

Sinner werd in februari voor drie maanden geschorst vanwege een positieve test op de verboden stof clostebol. De Italiaan heeft altijd volgehouden dat hij per ongeluk met die stof besmet is geraakt. Clostebol zou in een spray hebben gezeten die fysiotherapeut Giacomo Naldi na overleg met Ferrara op een snee in zijn hand had aangebracht.

Sinner besloot vorig jaar afscheid te nemen van Ferrara en Naldi. "Het voelt niet lekker om met ze door te gaan", zei hij. "Ik heb frisse lucht nodig."

Sinner verloor na zijn rentree de finale van Roland Garros en schreef Wimbledon op zijn naam. "Umberto Ferrara heeft altijd een belangrijke rol gespeeld in het team rond Sinner", laat het managementteam van de Italiaanse tennisser weten. "Jannik gaat zich met hem voorbereiden op het Cincinnati Open en de US Open."

Meer uit Sport

Wielrenner Seixas wint ook tweede etappe in Ronde van Baskenland

MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.

13 uur geleden
Belgische politie: 54 renners reden door rood in Vlaanderen

ANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.

13 uur geleden
Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

16 uur geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

17 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

19 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

1 dag geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

1 dag geleden