Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Ruud naar finale graveltoernooi Barcelona

Tennisser Ruud naar finale graveltoernooi Barcelona

BARCELONA (ANP) - Tennisser Casper Ruud heeft de finale bereikt van het ATP-toernooi van Barcelona. De 25-jarige Noor versloeg in de halve finale op het Spaanse gravel in twee sets de Argentijn Tomás Etcheverry: 7-6 (6) 6-4.

Ruud is als derde geplaatst in Barcelona, zijn Argentijnse tegenstander als zestiende. Nadat beide spelers één keer elkaars opslagbeurt hadden gewonnen, bracht een tiebreak in de eerste set de beslissing. Daarin kon Etcheverry een setpoint niet benutten. Ruud deed dat wel. Met een tweede break in de tweede set maakte de Noorse nummer 6 van de wereldranglijst vervolgens het verschil.

In de finale treft Ruud net als een week eerder op het masterstoernooi van Monte Carlo de Griek Stefano Tsitsipas. Tsitsipas won in drie sets van de Serviër Dusan Lajovic: 5-7 6-4 6-2. Na ruim twee uur benutte de nummer 7 van de wereldranglijst zijn eerste matchpoint.

Boekarest

Ruud verloor een week eerder de finale in Monaco van Tsitsipas in twee sets (6-1 6-4). Eerder dit jaar had de Noor de Griek wel verslagen in de halve finales van het toernooi van Los Cabos in Mexico.

De finale van het graveltoernooi van Boekarest gaat tussen Mariano Navone uit Argentinië en de Hongaar Marton Fucsovics. Navone won in twee sets van Grégoire Barrère uit Frankrijk (6-3 6-4). Fucsovics, die in de tweede ronde Tallon Griekspoor uitgeschakelde, was in twee sets te sterk voor Alejandro Tabilo uit Chili ( 6-4 6-4).

Meer uit Sport

Verstappen rijdt achtste tijd in vrije training GP China

SHANGHAI (ANP) - Max Verstappen heeft in de enige vrije training van de Grote Prijs van China de achtste tijd gereden. De Nederlandse viervoudig wereldkampioen van Red Bull kwam op het Shanghai International Circuit tot 1:34,541. Daarmee was hij 1,8 seconde langzamer dan George Russell, die met 1:32,741 het snelste was.

1 minuut geleden
Nederlandse darters opnieuw vroeg uitgeschakeld in Premier League

NOTTINGHAM (ANP) - Michael van Gerwen en Gian van Veen zijn opnieuw vroegtijdig uitgeschakeld in de Premier League Darts. In Nottingham kwamen de Nederlanders, net als vorige week in Cardiff, niet verder dan de kwartfinales.

8 uur geleden
Polsstokhoogspringer Duplantis zet 15e wereldrecord neer op 6,31

UPPSALA (ANP) - De Zweedse polsstokhoogspringer Armand Duplantis heeft voor de vijftiende keer het wereldrecord verbroken. Dit keer deed hij dat op de 'Mondo Classic', een wedstrijd die naar hem vernoemd is in zijn thuisbasis Uppsala.

8 uur geleden
Volleybalster Grothues stopt na lange carrière met 392 interlands

UTRECHT (ANP) - Volleybalster Maret Grothues heeft haar carrière na 22 jaar beëindigd. Dat meldt de 37-jarige voormalige international op Instagram. In totaal speelde Grothues 392 duels in Oranje. Ook was ze jarenlang aanvoerder van Nederland.

8 uur geleden
Iraanse sporters roepen IOC op olympisch comité Iran te royeren

LAUSANNE (ANP) - Een groep van ruim tweehonderd Iraanse sporters heeft Kirsty Coventry, de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC), opgeroepen het lidmaatschap van het olympisch comité van Iran in te trekken. Dat is te lezen in een open brief van de sporters aan Coventry, die belangenorganisatie Global Athlete op X heeft gedeeld.

9 uur geleden
Schilder dankzij wereldtitel vrij van twijfels: goud gaat lukken

ARNHEM (ANP) - De wereldtitel heeft rust in het leven van kogelstootster Jessica Schilder gebracht. "Ik ben veel relaxter en zit beter in mijn vel door die gouden medaille die op mijn nachtkastje ligt. Ik ken geen twijfels meer", zei de Volendamse Sportvrouw van het Jaar op sportcentrum Papendal bij de presentatie van de atletiekploeg voor de komende WK indooratletiek in het Poolse Torun.

11 uur geleden
Wielrenner Vingegaard boekt tweede ritzege in Parijs-Nice

COLOMBIER-LE-VIEUX (ANP) - Jonas Vingegaard heeft zijn tweede ritzege behaald in Parijs-Nice. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike won na de vierde etappe ook de vijfde rit over 206,3 kilometer naar Colombier-le-Vieux. Hij arriveerde solo. De Fransman Valentin Paret-Peintre eindigde op 2 minuten als tweede.

13 uur geleden