Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Ruud naar finale graveltoernooi Barcelona

Tennisser Ruud naar finale graveltoernooi Barcelona

BARCELONA (ANP) - Tennisser Casper Ruud heeft de finale bereikt van het ATP-toernooi van Barcelona. De 25-jarige Noor versloeg in de halve finale op het Spaanse gravel in twee sets de Argentijn Tomás Etcheverry: 7-6 (6) 6-4.

Ruud is als derde geplaatst in Barcelona, zijn Argentijnse tegenstander als zestiende. Nadat beide spelers één keer elkaars opslagbeurt hadden gewonnen, bracht een tiebreak in de eerste set de beslissing. Daarin kon Etcheverry een setpoint niet benutten. Ruud deed dat wel. Met een tweede break in de tweede set maakte de Noorse nummer 6 van de wereldranglijst vervolgens het verschil.

In de finale treft Ruud net als een week eerder op het masterstoernooi van Monte Carlo de Griek Stefano Tsitsipas. Tsitsipas won in drie sets van de Serviër Dusan Lajovic: 5-7 6-4 6-2. Na ruim twee uur benutte de nummer 7 van de wereldranglijst zijn eerste matchpoint.

Boekarest

Ruud verloor een week eerder de finale in Monaco van Tsitsipas in twee sets (6-1 6-4). Eerder dit jaar had de Noor de Griek wel verslagen in de halve finales van het toernooi van Los Cabos in Mexico.

De finale van het graveltoernooi van Boekarest gaat tussen Mariano Navone uit Argentinië en de Hongaar Marton Fucsovics. Navone won in twee sets van Grégoire Barrère uit Frankrijk (6-3 6-4). Fucsovics, die in de tweede ronde Tallon Griekspoor uitgeschakelde, was in twee sets te sterk voor Alejandro Tabilo uit Chili ( 6-4 6-4).

Meer uit Sport

Oud-winnaar Carapaz mist Ronde van Italië door blessure

ZÜRICH (ANP) - De Ecuadoriaanse wielrenner Richard Carapaz (32) mist de Ronde van Italië omdat hij onvoldoende hersteld is van een blessure. Dat meldt zijn ploeg EF Education - EasyPost woensdag. De Ronde van Italië begint op 8 mei. Carapaz gaat zich voorbereiden op de Ronde van Frankrijk, die 4 juli van start gaat.

31 minuten geleden
Tafeltennissters winnen tweede groepswedstrijd op WK van Macau

LONDEN (ANP) - De Nederlandse tafeltennissters hebben hun tweede groepswedstrijd op het WK voor landenteams redelijk makkelijk gewonnen. Oranje won met 3-0 van Macau. Britt Eerland, Li Jie en Shuohan Men boekten overtuigende zeges.

4 uur geleden
Marathon van Amsterdam keert niet terug naar het stadscentrum

AMSTERDAM (ANP) - De marathon van Amsterdam zal niet meer terugkeren in het centrum van de stad. Dat heeft René Wit van organisator Le Champion bevestigd. Na onderzoek blijkt dat het niet veilig genoeg is om het parcours door de binnenstad te laten lopen.

6 uur geleden
Belgische tennisser Blockx in kwartfinale masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP/BELGA) - Tennisser Alexander Blockx heeft voor het eerst de kwartfinale van een masterstoernooi gehaald. De 21-jarige Belg deed dat in Madrid, waar hij in de vierde ronde afrekende met Francisco Cerúndolo. De Argentijn haalde vorig jaar nog de halve finales in Madrid.

20 uur geleden
Franse wielrenner Godon wint proloog Ronde van Romandië

VILLARS-SUR-GLÂNE (ANP) - Dorian Godon heeft de proloog van de Ronde van Romandië gewonnen. De Franse wielrenner van Ineos Grenadiers was de snelste in de tijdrit over 3,2 kilometer in Villars-sur-Glâne en is de eerste leider in de zesdaagse ronde in het westen van Zwitserland. De Portugees Ivo Oliveira werd op zes seconden tweede, in tijd gelijk met Jakob Söderqvist uit Zweden. Tadej Pogacar werd op zeven seconden vijfde.

1 dag geleden
IJshockey op Winterspelen 2030 in Franse Alpen mogelijk in Parijs

NICE (ANP) - De organisatie van de Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen overweegt de wedstrijden in het ijshockey bij de mannen te verplaatsen van Nice naar Parijs of Lyon. De nieuwgekozen burgemeester Éric Ciotti van Nice wil het voetbalstadion van OGC Nice niet voor lange tijd vrijgeven om er een tijdelijk ijshockeystadion van te maken.

1 dag geleden
Iraniër Vafaei stunt op WK snooker: maak mijn volk blij met keu

SHEFFIELD (ANP/DPA) - De Iraniër Hossein Vafaei heeft de grootste stunt tot nog toe geleverd op het WK snooker in het Engelse Sheffield. De 31-jarige nummer 32 van de wereld plaatste zich voor de kwartfinale door de als eerste geplaatste Engelsman Judd Trump uit te schakelen.

1 dag geleden