Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisser Rojer wint dubbelspel op Roland Garros

Tennisser Rojer wint dubbelspel op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisser Jean-Julien Rojer (40) heeft met zijn partner Marcelo Arévalo uit El Salvador het mannen dubbelspel van Roland Garros gewonnen. De twee versloegen in de finale in Parijs de Kroaat Ivan Dodig en Austin Krajicek uit de Verenigde Staten in drie sets, 6-7 (4) 7-6 (5) 6-3.

Rojer bedankte zijn familie, overgekomen uit Curaçao, voor de steun. Hij realiseerde zich dat het vrij uniek is op zijn leeftijd nog een Grand Slam te winnen. "Ik ben blij dat ik dit nog heb meegemaakt. Ik weet ook dat ik ouder word en weet niet hoelang ik dit soort geweldige toernooien nog kan spelen. Het is bijzonder."

Arévalo sloot zich daarbij aan. "Het was een geweldige partij met weinig krachtverschil. Misschien heeft de gelukkigste gewonnen. Mooi dat wij dat waren. We zijn er heel blij mee."

Na een vrijwel gelijkopgaande partij forceerde de Nederlander met zijn medespeler de beslissing met een break in het derde bedrijf, hun enige. Ze gaven de voorsprong vervolgens niet meer weg. Na ongeveer drie uur beslisten ze het duel door hun eerste matchpoint te benutten. In de tweede set hadden ze nog drie matchpoints weggewerkt.

In het mannen dubbelspel won Rojer ook al titels op Wimbledon en de US Open, zij het met een andere partner. In Parijs was hij al eens de sterkste in het gemengd dubbel.

Meer uit Sport

Zverev verslaat Halys en treft De Jong in achtste finale

PARIJS (ANP) - Alexander Zverev is de tegenstander van Jesper de Jong in de achtste finale van Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser versloeg de Fransman Quentin Halys , de nummer 90 van de wereldranglijst: 6-4 6-3 5-7 6-2.

5 uur geleden
Trotse tennisser De Jong: ik ben er mentaal bij gebleven

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong kon zijn geluk niet op na een zege op de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov in de derde ronde van Roland Garros. "Het is een ongelooflijke prestatie voor mezelf", vertelde hij aan De Telegraaf. "Ik ben zo trots op hoe ik mentaal erbij ben gebleven. Dat was de sleutel. Ik voel me fysiek nog altijd oké. Dat is een goed teken. Nu is het een kwestie van herstellen, mijn vitamines slikken en niet ziek worden."

5 uur geleden
De Jong na stunt tegen Chatsjanov in vierde ronde Roland Garros

PARIJS (ANP) - Jesper de Jong staat voor het eerst in de vierde ronde van Roland Garros. De 25-jarige tennisser stuntte vrijdag in de derde ronde door de als dertiende geplaatste Rus Karen Chatsjanov (30) in vijf sets te verslaan: 7-5 5-7 6-2 6-7 (2) 6-2. De Jong treft de winnaar van de partij tussen de Duitser Alexander Zverev en de Fransman Quentin Halys.

8 uur geleden
Wielrenner Kuss wint koninginnenrit van de Giro d'Italia

PIANI DI PEZZÈ (ANP) - Sepp Kuss heeft de negentiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Amerikaan van Visma - Lease a Bike kwam solo over de finish van de koninginnenrit van de eerste grote ronde van het seizoen die zondag in Rome eindigt.

12 uur geleden
Wielrenner Kooij sprint naar etappezege in Boucles de la Mayenne

CHATEAU-GONTIER-SUR-MAYENNE (ANP) - Wielrenner Olav Kooij heeft niet lang op zijn eerste ritzege bij zijn nieuwe ploeg hoeven wachten. De Nederlandse sprinter van Decathlon CMA CGM won de tweede rit in de vierdaagse koers Boucles de la Mayenne.

12 uur geleden
Drievoudig etappewinnaar Narváez stapt af in Ronde van Italië

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Jhonatan Narváez is vrijdag tijdens de negentiende etappe van de Ronde van Italië afgestapt. De Ecuadoraan van UAE Team Emirates staakte de strijd nadat hij bij de wedstrijddokter was geweest.

16 uur geleden
Ritwinnaar Valgren verlaat Ronde van Italië kort voor het einde

FELTRE (ANP/BELGA) - Wielrenner Michael Valgren gaat vrijdag niet meer van start in de Ronde van Italië. De Deen, die woensdag nog de zeventiende etappe won, stapt net als zijn Britse ploeggenoot James Shaw af. Dat gebeurt om sportieve redenen, meldt hun ploeg EF Education-EasyPost.

19 uur geleden